Puchar Jesieni-Memoriał Pawła Sieradzkiego

jez. Charzykowy

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 3425Maksymilian Malec
12
Opti CWM Gdynia123,073(11)4225
2 POL 2081Zofia Glaza
12
Opti CWM Gdynia128,05(12)98114
3 POL 2037Paweł Łoboda
12
OPTI CWM Gdynia232,027(21)6548
4 POL 3333Maja Komorowska
11
OPTI CWM Gdynia237,04115213(19)2
5 POL 2211Antonina Puchowska
12
YK Stal Gdynia341,0624(ufd)3917
6 POL 2116Alicja Saj
10
YK Stal Gdynia441,03(14)7111037
7 POL 1758Zofia Gil
10
CHKŻ Chojnice542,0811539(14)6
8 POL 1221Julia Padzik
11
OPTI CWM Gdynia651,0121510(18)473
9 POL 1865Piotr Sołtysiak
10
ChKŻ Chojnice351,0(15)513106512
10 POL 2124Agata Koropecka
11
Opti CWM Gdynia755,01448(17)17111
11 POL 3406Małgorzata Wyrębska
11
YK Stal Gdynia857,01101214(dsq)614
12 POL 3479Ida Kocięda
10
OPTI CWM Gdynia961,0106205128(ufd)
13 POL 1036Stanisław Nosol
10
CHKŻ Chojnice463,01881(ufd)81315
14 POL 2117Piotr Tutkowski
9
YK Stal Gdynia5184,099169(29)2021
15 POL 122Kajetan Liszewski
10
OPTI CWM Gdynia690,013(26)231671516
16 POL 2083Konrad Czech
10
OPTI CWM Gdynia792,01913(31)15161613
17 POL 1005Maja Filipska
11
YK Stal Gdynia1093,0(22)16141221219
18 POL 71Zuzanna Kapała
11
OPTI CWM Gdynia1195,02019(24)19151210
19 POL 1802Lena Bukowska
10
YK Stal Gdynia12102,0(32)17251142322
20 POL 1809Matylda Jankowska
10
YK Stal Gdynia13118,01618(32)23261718
21 POL 2084Weronika Pawlak
10
OPTI CWM Gdynia14121,0(27)212213182720
22 POL 3444Wiktor Kruszyński
8
YK Stal Gdynia82122,01723(26)21202219
23 POL 1176Jędrzej Strzelczyk
13
2007-02-019126,011222872830(31)
24 POL 1373Jan Matysiak
10
CHKŻ Chojnice10128,021203(34)302430
25 POL 58Nina Kobus
11
CHKŻ Chojnice15129,024(31)625252524
26 POL 1779Dominik Rolbiecki
11
LKS Charzykowy11139,023302282729(33)
27 POL 1663Maria Januszewska
8
Yk Stal Gdynia 163142,025(33)1822193226
28 POL 1187Marek Filipski
8
YK Stal Gdynia124151,02629(33)24311823
29 POL 2113Mila Pawłowska
8
CHKŻ Chojnice175151,0(30)253020232825
30 POL 2033Tymon Dampc
8
CHKŻ Chojnice136154,0292427262226(32)
31 POL 757Antonina Wiatrowska
8
CHKŻ Chojnice187170,0(37)351931243328
32 POL 1917Karol Radomski
12
CSW OPTY Ustka14172,02827(36)27323127
33 POL 1585Radosław Dudkiewicz
11
LKS Charzykowy15173,0(dns)dnsdncdnc111011
34 POL 710Eryk Goliński
13
CSW OPTY Ustka16186,033(dsq)1738333629
35 POL 1066Adam Kikmunter
10
LKS Charzykowy17200,03128293339(41)40
36 POL 1178Karolina Smagoń
10
CSW OPTY Ustka19202,03532343037(39)34
37 POL 1710Alek Ćwigoń-Słonkowski
12
CSW OPTY Ustka18209,0(38)343729353836
38 POL 1904Lena Herba
7
Yacht klub Stal Gdynia 208214,03438383234(40)38
39 POL 651Anna Smagoń
10
CSW OPTY Ustka21216,036363537(38)3735
40 POL 979Anna Sobieraj
8
UKS KET Charzykowy229226,040373936(41)3539
41 POL 650Tomasz Pilawka
10
CSW OPTY Ustka19228,0394141(ufd)363437
42 POL 935Maria Stajewska
9
YK Stal Gdynia2310238,04139(42)35404241
43 POL 11Adam Patyński
8
UKS KET Charzykowy2011247,042404039(43)4343
44 POL 1Wojciech Gzubicki
7
UKS KET Charzykowy2112256,043(dns)4441424442
45 POL 220Kacper Szczodrowski
9
UKS KET Charzykowy2213265,0(dns)dns4340454644
46 POL 717Iwo Matysiak
8
UKS KET Charzykowy2314275,0(dns)dnsdncdnc444545

Wyniki regat: LEQ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2710Igor Pawłowski
Maurycy Odejewski
ChKŻ Chojnice6,0111111(2)
2 POL 2102Borys Kowalczyk
Borys Matysiak
LKS Charzykowy16,02(4)43241
3 POL 2572Franciszek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
ChKŻ Chojnice16,0332242(ufd)
4 POL 257Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
LKS Charzykowy 19,0423433(ufd)

Wyniki regat: 420
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 5532Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
KSW BALTIC Dziwnów9,021(4)2121
2 POL 5614Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW BALTIC Dziwnów9,01221(3)12
3 POL 53108Jan Borowiak
Michał Szklarz
KSW BALTIC Dziwnów20,0(8)315245
4 POL 49881Filip Sikorski
Alicja Piątek
CSW OPTY Ustka29,034(ufd)3838
5 POL 52423Jan Macugowski
Jakub Kreft
VI-KING Człuchów30,0(6)636564
6 POL 1Anna Chomont
Aleksandra Szymanek
KSW BALTIC Dziwnów30,05557(9)53
7 POL 53688Szymon Wójcik
Filip Lenart
KSW BALTIC Dziwnów34,04(8)64677
8 POL 53608Adam Ciemiński
Wiktor Pawłowski
ChKŻ Chojnice42,0777(9)786
9 POL 5360Antoni Smagoń
Wojciech Słomka
CSW OPTY Ustka52,09988(10)99
10 POL 53606Tymon Wiatrowski
Paweł Werachowski
ChKŻ Chojnice58,0(dnf)dns101141010
11 POL 5600Artur Radomski
Michał Malinowski
CSW OPTY Ustka61,010109101111(dnc)
12 POL 53600Paweł Koliński
Antoni Szyca
LKS Charzykowy78,0(dns)dnsdncdncdncdncdnc