Puchar Jesieni-Memoriał Pawła Sieradzkiego

jez. Charzykowy

LISTA STARTOWA

Lista startowa: OPTIMIST B 47
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Wojciech Gzubicki
M
2013-01-01
7
UKS KET Charzykowy
2 POL 11Adam Patyński
M
2012-11-16
8
UKS KET Charzykowy
3 POL 58Nina Kobus
K
2009-12-08
11
CHKŻ Chojnice
4 POL 71Zuzanna Kapała
K
2009-06-11
11
OPTI CWM Gdynia
5 POL 122Kajetan Liszewski
M
2010-07-26
10
OPTI CWM Gdynia
6 POL 220Kacper Szczodrowski
M
2011-06-06
9
UKS KET Charzykowy
7 POL 650Tomasz Pilawka
M
2010-11-30
10
CSW OPTY Ustka
8 POL 651Anna Smagoń
K
2010-02-09
10
CSW OPTY Ustka
9 POL 710Eryk Goliński
M
2007-12-10
13
CSW OPTY Ustka
10 POL 717Iwo Matysiak
M
2012-01-01
8
UKS KET Charzykowy
11 POL 757Antonina Wiatrowska
K
2012-03-15
8
CHKŻ Chojnice
12 POL 935Maria Stajewska
K
2011-09-13
9
YK Stal Gdynia
13 POL 979Anna Sobieraj
K
2012-07-17
8
UKS KET Charzykowy
14 POL 1005Maja Filipska
K
2009-05-10
11
YK Stal Gdynia
15 POL 1036Stanisław Nosol
M
2010-05-06
10
CHKŻ Chojnice
16 POL 1066Adam Kikmunter
M
2010-05-09
10
LKS Charzykowy
17 POL 1070Michalina Sobol
K
2008-01-01
12
UKS KET Charzykowy
18 POL 1176Jędrzej Strzelczyk
M
2007-02-01
13
2007-02-01
19 POL 1178Karolina Smagoń
K
2010-02-09
10
CSW OPTY Ustka
20 POL 1187Marek Filipski
M
2012-04-05
8
YK Stal Gdynia
21 POL 1221Julia Padzik
K
2009-11-27
11
OPTI CWM Gdynia
22 POL 1373Jan Matysiak
M
2010-02-27
10
CHKŻ Chojnice
23 POL 1585Radosław Dudkiewicz
M
2009-05-05
11
LKS Charzykowy
24 POL 1663Maria Januszewska
K
2012-10-25
8
Yk Stal Gdynia
25 POL 1710Alek Ćwigoń-Słonkowski
M
2008-12-23
12
CSW OPTY Ustka
26 POL 1758Zofia Gil
K
2010-10-13
10
CHKŻ Chojnice
27 POL 1779Dominik Rolbiecki
M
2009-09-03
11
LKS Charzykowy
28 POL 1802Lena Bukowska
K
2010-11-05
10
YK Stal Gdynia
29 POL 1809Matylda Jankowska
K
2010-10-18
10
YK Stal Gdynia
30 POL 1865Piotr Sołtysiak
M
2010-07-10
10
ChKŻ Chojnice
31 POL 1904Lena Herba
K
2013-01-25
7
Yacht klub Stal Gdynia
32 POL 1917Karol Radomski
M
2008-07-16
12
CSW OPTY Ustka
33 POL 2033Tymon Dampc
M
2012-04-09
8
CHKŻ Chojnice
34 POL 2037Paweł Łoboda
M
2008-04-17
12
OPTI CWM Gdynia
35 POL 2081Zofia Glaza
K
2008-05-28
12
Opti CWM Gdynia
36 POL 2083Konrad Czech
M
2010-02-08
10
OPTI CWM Gdynia
37 POL 2084Weronika Pawlak
K
2010-04-19
10
OPTI CWM Gdynia
38 POL 2113Mila Pawłowska
K
2012-03-24
8
CHKŻ Chojnice
39 POL 2116Alicja Saj
K
2010-08-01
10
YK Stal Gdynia
40 POL 2117Piotr Tutkowski
M
2011-06-10
9
YK Stal Gdynia
41 POL 2124Agata Koropecka
K
2009-06-21
11
Opti CWM Gdynia
42 POL 2211Antonina Puchowska
K
2008-12-27
12
YK Stal Gdynia
43 POL 3333Maja Komorowska
K
2009-08-25
11
OPTI CWM Gdynia
44 POL 3406Małgorzata Wyrębska
K
2009-01-25
11
YK Stal Gdynia
45 POL 3425Maksymilian Malec
M
2008-03-27
12
Opti CWM Gdynia
46 POL 3444Wiktor Kruszyński
M
2012-08-15
8
YK Stal Gdynia
47 POL 3479Ida Kocięda
K
2010-07-08
10
OPTI CWM Gdynia

Lista startowa: LEQ 4
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub
1 POL 257Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
LKS Charzykowy
ChKŻ Chojnice
2 POL 2102Borys Kowalczyk
Borys Matysiak
LKS Charzykowy
ChKŻ Chojnice
3 POL 2572Franciszek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
ChKŻ Chojnice
ChKŻ Chojnice
4 POL 2710Igor Pawłowski
Maurycy Odejewski
ChKŻ Chojnice
ChKŻ Chojnice

Lista startowa: 420 12
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub
1 POL 1Anna Chomont
Aleksandra Szymanek
KSW BALTIC Dziwnów
KSW BALTIC Dziwnów
2 POL 5360Antoni Smagoń
Wojciech Słomka
CSW OPTY Ustka
CSW OPTY Ustka
3 POL 5532Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
KSW BALTIC Dziwnów
KSW BALTIC Dziwnów
4 POL 5600Artur Radomski
Michał Malinowski
CSW OPTY Ustka
CSW OPTY Ustka
5 POL 5614Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW BALTIC Dziwnów
KSW BALTIC Dziwnów
6 POL 49881Filip Sikorski
Alicja Piątek
CSW OPTY Ustka
CSW OPTY Ustka
7 POL 52423Jan Macugowski
Jakub Kreft
VI-KING Człuchów
VI-KING Człuchów
8 POL 53108Jan Borowiak
Michał Szklarz
KSW BALTIC Dziwnów
KSW BALTIC Dziwnów
9 POL 53600Paweł Koliński
Antoni Szyca
LKS Charzykowy
LKS Charzykowy
10 POL 53606Tymon Wiatrowski
Paweł Werachowski
ChKŻ Chojnice
ChKŻ Chojnice
11 POL 53608Adam Ciemiński
Wiktor Pawłowski
ChKŻ Chojnice
ChKŻ Chojnice
12 POL 53688Szymon Wójcik
Filip Lenart
KSW BALTIC Dziwnów
KSW BALTIC Dziwnów