Podział na grupy obowiązujący w dniu: 21-06-2020 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 20-06-2020

  Nr na żaglu Grupa Imię i Nazwisko Klub
1 POL 1
B1 ZOLTA
Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk
2 POL 4
B1 ZOLTA
Maja Harasimowicz-Krzysztofiak KSW Baltic Dziwnów
3 POL 7
B2 CZERWONA
Jakub Darkowski SSW MOS Iława
4 POL 12
B1 ZOLTA
Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia
5 POL 15
B1 ZOLTA
Krzysztof Łucyk MKŻ Arka Gdynia
6 POL 17
B1 ZOLTA
Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia
7 POL 23
B2 CZERWONA
Konrad Nawrot SSW MOS IŁAWA
8 POL 99
B2 CZERWONA
Lena RoszakAZS OŚ Poznań
9 POL 100
B2 CZERWONA
Marcel StybaPort Mechelinki
10 POL 109
B2 CZERWONA
Mila Faust MKŻ Arka Gdynia
11 POL 122
B2 CZERWONA
Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia
12 POL 137
B1 ZOLTA
Maria SajewiczUKS Żeglarz Wrocław
13 POL 202
B1 ZOLTA
Maja Stormann KSW Baltic Dziwnów
14 POL 244
B2 CZERWONA
Nina Kobus CHKŻ Chojnice
15 POL 278
B1 ZOLTA
Maksymilian PlucińskiŻMKS Poznań
16 POL 460
B1 ZOLTA
Szymon RoweckiŻMKS Poznań
17 POL 664
B1 ZOLTA
Zuzanna Sawicka UKS Barnim Goleniów
18 POL 739
B1 ZOLTA
Maksymilian FlaczyńskiŻMKS Poznań
19 POL 757
B2 CZERWONA
Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice
20 POL 849
B2 CZERWONA
Tomasz TęczaJacht Klub Nisko
21 POL 910
B1 ZOLTA
Michał Banasiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk
22 POL 920
B2 CZERWONA
Nina GawełAZS OŚ Poznań
23 POL 936
B2 CZERWONA
Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk
24 POL 938
B2 CZERWONA
Filip ModzelewskiAZS OŚ Poznań
25 POL 940
B1 ZOLTA
Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia
26 POL 941
B2 CZERWONA
Gustaw WojcieszakAZS OŚ Poznań
27 POL 991
B1 ZOLTA
Marta GajdzińskaAZS OŚ Poznań
28 POL 1018
B1 ZOLTA
Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
29 POL 1066
B1 ZOLTA
Dominik RolbieckiLKS Charzykowy
30 POL 1103
B2 CZERWONA
Emilia SiekierczakAZS OŚ Poznań
31 POL 1104
B1 ZOLTA
Kajetan TokarskiUKS Żeglarz Wrocław
32 POL 1146
B2 CZERWONA
Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia
33 POL 1151
B1 ZOLTA
Wojciech SygnetAZS OŚ Poznań
34 POL 1155
B2 CZERWONA
Jan Żyła KS AZS AWFiS Gdańsk
35 POL 1221
B1 ZOLTA
Julia Padzik OPTI CWM Gdynia
36 POL 1224
B1 ZOLTA
Adam SzymankiewiczŻMKS Poznań
37 POL 1226
B1 ZOLTA
Leon Jankowski TKŻ Toruń
38 POL 1285
B1 ZOLTA
Witold SafijanMKŻ Żnin
39 POL 1292
B2 CZERWONA
Mikołaj Grey OPTI CWM Gdynia
40 POL 1307
B2 CZERWONA
Bartosz PeczkaMKŻ Żnin
41 POL 1351
B1 ZOLTA
Franciszek Kamola kS AZS AWFiS Gdańsk
42 POL 1370
B2 CZERWONA
Pola CzerwińskaUKS Żeglarz Wrocław
43 POL 1373
B2 CZERWONA
Jan Matysiak CHKŻ Chojnice
44 POL 1376
B2 CZERWONA
Justyna JurkowskaMKŻ Żnin
45 POL 1388
B2 CZERWONA
Aleksander SkowrońskiUKS Zalew Kielce
46 POL 1403
B1 ZOLTA
Kacper KibierszaYK Stal Gdynia
47 POL 1428
B1 ZOLTA
Ignacy PospiesznyAZS OŚ Poznań
48 POL 1489
B2 CZERWONA
Maria WojcieszyńskaLKS Charzykowy
49 POL 1491
B1 ZOLTA
Mateusz TokarskiUKS Żeglarz Wrocław
50 POL 1493
B2 CZERWONA
Marta SochackaUKS Żeglarz Wrocław
51 POL 1504
B1 ZOLTA
Julia TurniakUKS Żeglarz Wrocław
52 POL 1507
B2 CZERWONA
Maja WojciechowskaCentrum Żeglarskie Szczecin
53 POL 1514
B2 CZERWONA
Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin
54 POL 1541
B1 ZOLTA
Jakub Porębski Opti CWM Gdynia
55 POL 1550
B2 CZERWONA
Maja SzycaLKS Charzykowy
56 POL 1584
B2 CZERWONA
Zuzanna Bukowska MKŻ Arka Gdynia
57 POL 1585
B1 ZOLTA
Radosław DudkiewiczLKS Charzykowy
58 POL 1586
B2 CZERWONA
Andrzej Grochal KSW Baltic Dziwnów
59 POL 1592
B2 CZERWONA
Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia
60 POL 1596
B1 ZOLTA
Szymon MocarskiPort Mechelinki
61 POL 1611
B2 CZERWONA
Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
62 POL 1644
B2 CZERWONA
Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFiS Gdańsk
63 POL 1659
B2 CZERWONA
Zosia BrzozowiczPort Mechelini
64 POL 1667
B1 ZOLTA
Marcel WaszkiewiczJacht Klub Nisko
65 POL 1671
B1 ZOLTA
Kalina Zalewska TKŻ Toruń
66 POL 1700
B1 ZOLTA
Zofia RolbieckaLKS Charzykowy
67 POL 1735
B1 ZOLTA
Bartosz DyniaMKŻ Żnin
68 POL 1751
B2 CZERWONA
Antoni GabryszewskiUKS Żeglarz Wrocław
69 POL 1763
B2 CZERWONA
Piotr Kowalewski SSW MOS IŁAWA
70 POL 1775
B1 ZOLTA
Urszula SkowrońskaUKS Zalew Kielce
71 POL 1778
B1 ZOLTA
Marcel RumińskiMKŻ Żnin
72 POL 1804
B1 ZOLTA
Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice
73 POL 1806
B2 CZERWONA
Filip Szymanek KSW Baltic Dziwnów
74 POL 1817
B1 ZOLTA
Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk
75 POL 1818
B1 ZOLTA
Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk
76 POL 1835
B2 CZERWONA
Maksymilian StańkoPort Mechelinki
77 POL 1860
B2 CZERWONA
Aleksander Lenart KSW Baltic Dziwnów
78 POL 1867
B1 ZOLTA
Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława
79 POL 1878
B2 CZERWONA
Natan Dziedziak SSW MOS Iława
80 POL 1889
B2 CZERWONA
Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów
81 POL 1921
B1 ZOLTA
Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
82 POL 1923
B2 CZERWONA
Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk
83 POL 1945
B1 ZOLTA
Zuzanna ZielińskaMKŻ Żnin
84 POL 1951
B1 ZOLTA
Lidia ŁagodzińskaSEJK Pogoń Szczecin
85 POL 1953
B1 ZOLTA
Karol RakSEJK Pogoń Szczecin
86 POL 1954
B2 CZERWONA
Filip MillerCentrum Żeglarskie Szczecin
87 POL 1959
B1 ZOLTA
Lena GawełAZS OŚ Poznań
88 POL 1969
B1 ZOLTA
Hubert Szulczewski SSW MOS Iława
89 POL 1985
B2 CZERWONA
Hubert KuncPort Mechelinki
90 POL 1993
B2 CZERWONA
Michał RomanGdański Klub Żeglarski
91 POL 2010
B2 CZERWONA
Zofia Gil TKŻ Toruń
92 POL 2023
B2 CZERWONA
Jakub Szurko KSW Baltic Dziwnów
93 POL 2024
B2 CZERWONA
Filip Harasimowicz-Krzysztofiak KSW Baltic Dziwnów
94 POL 2031
B1 ZOLTA
Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia
95 POL 2033
B1 ZOLTA
Tymon Dampc CHKŻ Chojnice
96 POL 2036
B2 CZERWONA
Maja Wójcik KSW Baltic Dziwnów
97 POL 2037
B2 CZERWONA
Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
98 POL 2070
B2 CZERWONA
Zofia WołoszSEJK Pogoń Szczecin
99 POL 2072
B1 ZOLTA
Stanisław Nadolski SSW MOS Iława
100 POL 2075
B2 CZERWONA
Ryszard Grochowski KS AZS AWFiS Gdańsk
101 POL 2081
B1 ZOLTA
Zofia Glaza Opti CWM Gdynia
102 POL 2082
B2 CZERWONA
Natalia Nawrocka MKŻ Arka Gdynia
103 POL 2083
B2 CZERWONA
Konrad Czech OPTI CWM Gdynia
104 POL 2086
B1 ZOLTA
Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia
105 POL 2087
B1 ZOLTA
Kamil RomanGdański Klub Żeglarski
106 POL 2112
B2 CZERWONA
Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia
107 POL 2113
B1 ZOLTA
Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice
108 POL 2116
B2 CZERWONA
Alicja SajYK Stal Gdynia
109 POL 2117
B2 CZERWONA
Piotr TutkowskiYK Stal Gdynia
110 POL 2124
B1 ZOLTA
Agata Koropecka Opti CWM Gdynia
111 POL 2144
B1 ZOLTA
Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk
112 POL 2155
B1 ZOLTA
Jan Wilk SSW MOS IŁAWA
113 POL 2211
B2 CZERWONA
Antonina PuchowskaYK Stal Gdynia
114 POL 2213
B1 ZOLTA
Mikołaj WaszkiewiczJacht Klub Nisko
115 POL 2220
B1 ZOLTA
Bartosz ŻmudzińskiMKŻ Żnin
116 POL 2222
B1 ZOLTA
Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
117 POL 2552
B1 ZOLTA
Sebastian WawrzyniakPort Mechelinki
118 POL 2610
B2 CZERWONA
Tomasz TraczPort Mechelinki
119 POL 2625
B1 ZOLTA
Kornelia DobaczewskaMKŻ Żnin
120 POL 2634
B2 CZERWONA
Angelina ZubelMKŻ Żnin
121 POL 2709
B2 CZERWONA
Wit Dmuchowski SSW MOS Iława
122 POL 3007
B1 ZOLTA
Mateusz BogdziwiczPort Mechelinki
123 POL 3333
B2 CZERWONA
Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
124 POL 3401
B1 ZOLTA
Jan Lemański TKŻ Toruń
125 POL 3402
B1 ZOLTA
Hanna Rogowska TKŻ Toruń
126 POL 3403
B2 CZERWONA
Hieronim Hendler TKŻ Toruń
127 POL 3406
B1 ZOLTA
Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia
128 POL 3444
B1 ZOLTA
Wiktor KruszyńskiYK Stal Gdynia
129 POL 3457
B1 ZOLTA
Piotr WójcikSEJK Pogoń Szczecin
130 POL 3459
B2 CZERWONA
Lena KaczmarekCentrum Żeglarskie Szczecin
131 POL 3461
B2 CZERWONA
Jakub PodgórnyCentrum Żeglarskie Szczecin
132 POL 3462
B2 CZERWONA
Bartosz PlutaSEJK Pogoń Szczecin
133 POL 3524
B1 ZOLTA
Julia Agnieszczak SSW MOS IŁAWA
134 POL 5119
B2 CZERWONA
Lena MałeckaCentrum Żeglarskie Szczecin
135 POL 9369
B2 CZERWONA
Olaf KrupaPort Mechelinki
136 POL 20411
B2 CZERWONA
Zofia FraneckaSEJK Pogoń Szczecin