Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 1817Emilia Paszek
10
KS AZS AWFiS Gdańsk111,041(ocs)411
2 POL 2220Bartosz Żmudziński
12
MKŻ Żnin111,02123(8)3
3 POL 3406Małgorzata Wyrębska
11
YK Stal Gdynia223,0(15)57137
4 POL 1945Zuzanna Zielińska
14
MKŻ Żnin323,074(8)642
5 POL 2116Alicja Saj
10
YK Stal Gdynia424,017(25)4111
6 POL 936Maurycy Kosmowski
11
KS AZS AWFiS Gdańsk224,0321135(17)
7 POL 2023Jakub Szurko
12
KSW Baltic Dziwnów329,0728(11)93
8 POL 3461Jakub Podgórny
12
Centrum Żeglarskie Szczecin431,02(19)19532
9 POL 7Jakub Darkowski
12
SSW MOS Iława531,05(14)3986
10 POL 2024Filip Harasimowicz-Krzysztofiak
13
KSW Baltic Dziwnów631,03(18)7678
11 POL 3402Hanna Rogowska
12
TKŻ Toruń539,09551010(16)
12 POL 1611Matylda Brelińska
14
MKŻ Żnin640,01389(15)64
13 POL 2037Paweł Łoboda
12
OPTI CWM Gdynia743,01(19)177117
14 POL 1867Zuzanna Liedtke
12
SSW MOS Iława743,0157125(ufd)4
15 POL 1221Julia Padzik
11
OPTI CWM Gdynia844,0114108(20)11
16 POL 3333Maja Komorowska
11
OPTI CWM Gdynia947,01610133(31)5
17 POL 2634Angelina Zubel
14
MKŻ Żnin1047,01064(33)1215
18 POL 991Marta Gajdzińska
10
AZS OŚ Poznań1149,02236(32)135
19 POL 2124Agata Koropecka
11
Opti CWM Gdynia1249,0(25)3147718
20 POL 2081Zofia Glaza
12
Opti CWM Gdynia1352,091612(19)96
21 POL 2709Wit Dmuchowski
11
SSW MOS Iława853,01383425(28)
22 POL 2222Karol Stachowski
11
Gdański Klub Żeglarski955,08(23)1201412
23 POL 1428Ignacy Pospieszny
11
AZS OŚ Poznań1057,0(21)13159614
24 POL 1921Jan Marjański
11
KS AZS AWFiS Gdańsk1158,0109(ocs)16158
25 POL 2211Antonina Puchowska
12
YK Stal Gdynia1459,01224(ocs)10211
26 POL 1878Natan Dziedziak
10
SSW MOS Iława1260,0(42)151120410
27 POL 1751Antoni Gabryszewski
11
UKS Żeglarz Wrocław1362,051413(25)1713
28 POL 3403Hieronim Hendler
12
TKŻ Toruń1462,011121116(21)12
29 POL 3524Julia Agnieszczak
10
SSW MOS IŁAWA1563,0(dsq)122211117
30 POL 2072Stanisław Nadolski
11
SSW MOS Iława1572,06(ocs)26151213
31 POL 1403Kacper Kibiersza
12
YK Stal Gdynia1673,01(37)9121635
32 POL 1307Bartosz Peczka
13
MKŻ Żnin1773,0(36)176121919
33 POL 3457Piotr Wójcik
13
SEJK Pogoń Szczecin1873,01211151718(21)
34 POL 122Kajetan Liszewski
10
OPTI CWM Gdynia1975,0824(32)21625
35 POL 1491Mateusz Tokarski
12
UKS Żeglarz Wrocław2079,0(33)26518525
36 POL 2625Kornelia Dobaczewska
15
MKŻ Żnin1685,0207191326(41)
37 POL 1735Bartosz Dynia
11
MKŻ Żnin2185,017910(28)2722
38 POL 2213Mikołaj Waszkiewicz
11
Jacht Klub Nisko2285,014(35)20221910
39 POL 1806Filip Szymanek
14
KSW Baltic Dziwnów2388,06131824(29)27
40 POL 1586Andrzej Grochal
15
KSW Baltic Dziwnów2489,0(37)1118261024
41 POL 1860Aleksander Lenart
11
KSW Baltic Dziwnów2595,024616(35)2326
42 POL 3462Bartosz Pluta
13
SEJK Pogoń Szczecin2698,0231620(31)309
43 POL 202Maja Stormann
13
KSW Baltic Dziwnów17107,018(dsq)2729249
44 POL 1596Szymon Mocarski
10
Port Mechelinki27108,030201614(ufd)28
45 POL 1954Filip Miller
13
Centrum Żeglarskie Szczecin28113,025(32)27192220
46 POL 3459Lena Kaczmarek
12
Centrum Żeglarskie Szczecin18114,02828221818(39)
47 POL 920Nina Gaweł
10
AZS OŚ Poznań19115,02925(dsq)142423
48 POL 1504Julia Turniak
12
UKS Żeglarz Wrocław20116,0312014(34)2526
49 POL 1388Aleksander Skowroński
11
UKS Zalew Kielce29117,02031(dsq)211530
50 POL 1953Karol Rak
13
SEJK Pogoń Szczecin30121,02632382(ufd)23
51 POL 1804Stanisław Nosol
10
CHKŻ Chojnice31122,0(49)432438215
52 POL 2070Zofia Wołosz
12
SEJK Pogoń Szczecin21122,0193124(38)2721
53 POL 1818Blanka Sójkowska
11
KS AZS AWFiS Gdańsk22122,024(39)22263020
54 POL 1923Wiktor Weselak
12
KS AZS AWFiS Gdańsk32123,0(45)1521322035
55 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
12
OPTI CWM Gdynia33124,014333911(45)27
56 POL 2010Zofia Gil
10
TKŻ Toruń23129,034172139(44)18
57 POL 1959Lena Gaweł
12
AZS OŚ Poznań24129,0232126(37)2930
58 POL 1763Piotr Kowalewski
12
SSW MOS IŁAWA34131,0381017(42)2838
59 POL 1146Zuzanna Kapała
11
OPTI CWM Gdynia25131,01835(ocs)173229
60 POL 1376Justyna Jurkowska
14
MKŻ Żnin26134,0(43)2236293314
61 POL 4Maja Harasimowicz-Krzysztofiak
11
KSW Baltic Dziwnów35138,04293135(46)39
62 POL 1224Adam Szymankiewicz
9
ŻMKS Poznań361138,02726(ocs)333319
63 POL 1018Piotr Sołtysiak
10
CHKŻ Chojnice37141,01930(ocs)402824
64 POL 1226Leon Jankowski
11
TKŻ Toruń38142,0(ocs)2734252333
65 POL 2083Konrad Czech
12
OPTI CWM Gdynia39146,040232922(47)32
66 POL 23Konrad Nawrot
12
SSW MOS IŁAWA40147,54334408(dns)22
67 POL 1584Zuzanna Bukowska
12
MKŻ Arka Gdynia27150,0(48)3733303416
68 POL 1370Pola Czerwińska
12
UKS Żeglarz Wrocław28151,0363632(37)1433
69 POL 1778Marcel Rumiński
12
MKŻ Żnin41152,02621284532(47)
70 POL 1993Michał Roman
11
Gdański Klub Żeglarski42155,03234252737(42)
71 POL 1775Urszula Skowrońska
13
UKS Zalew Kielce43155,0(38)2728273538
72 POL 137Maria Sajewicz
12
UKS Żeglarz Wrocław29159,035(40)31233436
73 POL 12Aleksander Paczos
12
MKŻ Arka Gdynia44163,01638(ocs)362152
74 POL 1285Witold Safijan
11
MKŻ Żnin45167,0(dsq)2825473631
75 POL 1103Emilia Siekierczak
12
AZS OŚ Poznań30168,035(52)35283634
76 POL 2031Ida Kocięda
10
OPTI CWM Gdynia31171,039(47)47311737
77 POL 1835Maksymilian Stańko
11
Port Mechelinki46172,022(dns)23dsq1345
78 POL 2036Maja Wójcik
12
KSW Baltic Dziwnów32174,04629234135(53)
79 POL 1951Lidia Łagodzińska
13
SEJK Pogoń Szczecin33178,021433946(49)29
80 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
10
Port Mechelinki47179,03138(49)244046
81 POL 1550Maja Szyca
11
LKS Charzykowy34184,041(48)46234331
82 POL 2082Natalia Nawrocka
11
MKŻ Arka Gdynia35187,028444336(46)36
83 POL 1585Radosław Dudkiewicz
11
LKS Charzykowy48187,03042(ocs)523132
84 POL 1541Jakub Porębski
11
Opti CWM Gdynia49197,04430374244(48)
85 POL 910Michał Banasiewicz
12
KS AZS AWFiS Gdańsk50198,045(55)42442245
86 POL 2117Piotr Tutkowski
9
YK Stal Gdynia512200,053363434(54)43
87 POL 3401Jan Lemański
12
TKŻ Toruń52202,05022(51)434740
88 POL 1969Hubert Szulczewski
12
SSW MOS Iława53206,0(54)1848504149
89 POL 938Filip Modzelewski
11
AZS OŚ Poznań54207,039(57)37454046
90 POL 1292Mikołaj Grey
11
OPTI CWM Gdynia55209,0424654(57)2641
91 POL 100Marcel Styba
12
Port Mechelinki56209,0(48)4635434144
92 POL 2087Kamil Roman
9
Gdański Klub Żeglarski573210,02758(dns)303956
93 POL 17Szymon Łysik
12
MKŻ Arka Gdynia58210,0(55)3342394353
94 POL 1507Maja Wojciechowska
11
Centrum Żeglarskie Szczecin 36211,034423647(57)52
95 POL 460Szymon Rowecki
9
ŻMKS Poznań594212,0324155(63)5034
96 POL 1493Marta Sochacka
12
UKS Żeglarz Wrocław37214,03344384455(58)
97 POL 1151Wojciech Sygnet
10
AZS OŚ Poznań60215,029(61)45494250
98 POL 849Tomasz Tęcza
11
Jacht Klub Nisko61218,04951(dns)403840
99 POL 5119Lena Małecka
13
Centrum Żeglarskie Szczecin 38220,05641295539(62)
100 POL 20411Zofia Franecka
12
SEJK Pogoń Szczecin39239,052453349(62)60
101 POL 739Maksymilian Flaczyński
10
ŻMKS Poznań62239,0(dsq)5147603843
102 POL 109Mila Faust
9
MKŻ Arka Gdynia405242,0(60)5653544237
103 POL 1514Jagoda Wiśniewska
11
Centrum Żeglarskie Szczecin 41243,037535251(56)50
104 POL 3444Wiktor Kruszyński
8
YK Stal Gdynia636245,0(ocs)5040515351
105 POL 2075Ryszard Grochowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk64247,051494452(60)51
106 POL 1592Mikołaj Łoboda
10
OPTI CWM Gdynia65250,0554741(61)5354
107 POL 2155Jan Wilk
10
SSW MOS IŁAWA66251,0443930(dns)dnsdns
108 POL 664Zuzanna Sawicka
13
UKS Barnim Goleniów42252,040(60)46535657
109 POL 1104Kajetan Tokarski
10
UKS Żeglarz Wrocław67252,04754(ocs)555244
110 POL 244Nina Kobus
11
CHKŻ Chojnice43252,05152534650(59)
111 POL 1351Franciszek Kamola
11
kS AZS AWFiS Gdańsk68255,0475445(56)5455
112 POL 99Lena Roszak
11
AZS OŚ Poznań44256,04655(ocs)485156
113 POL 2144Wiktor Radziej
12
KS AZS AWFiS Gdańsk69257,0(62)4530626060
114 POL 15Krzysztof Łucyk
13
MKŻ Arka Gdynia70258,5595040(61)5158
115 POL 1667Marcel Waszkiewicz
9
Jacht Klub Nisko717259,05863(dns)484842
116 POL 1889Kamil Nadolny
12
UKS Barnim Goleniów72259,054564358(64)48
117 POL 1671Kalina Zalewska
11
TKŻ Toruń45264,0(65)6158543754
118 POL 3007Mateusz Bogdziwicz
11
Port Mechelinki73266,0(ocs)5948415563
119 POL 1Franciszek Marszałek
10
KS AZS AWFiS Gdańsk74267,04153(ocs)575759
120 POL 9369Olaf Krupa
11
Port Mechelinki75269,05740(62)595261
121 POL 2112Olivier Wyżychowski
9
OPTI CWM Gdynia768269,05659(60)504955
122 POL 1644Martyna Grzegorczyk
12
KS AZS AWFiS Gdańsk46270,0505844(63)6157
123 POL 1700Zofia Rolbiecka
9
LKS Charzykowy479272,05848495859(65)
124 POL 2610Tomasz Tracz
9
Port Mechelinki7710273,0(ocs)49ocs604847
125 POL 1489Maria Wojcieszyńska
9
LKS Charzykowy4811289,05260566259(67)
126 POL 1066Dominik Rolbiecki
11
LKS Charzykowy78289,05763525958(64)
127 POL 1985Hubert Kunc
10
Port Mechelinki79290,0(ret)5750ocs45ufd
128 POL 2113Mila Pawłowska
8
CHKŻ Chojnice4912290,053(64)51646161
129 POL 1659Zosia Brzozowicz
10
Port Mechelini50301,0(ocs)62dns566549
130 POL 2033Tymon Dampc
8
CHKŻ Chojnice8013302,059(dns)54656262
131 POL 757Antonina Wiatrowska
8
CHKŻ Chojnice5114304,0(dns)dsq50536666
132 POL 941Gustaw Wojcieszak
9
AZS OŚ Poznań8115305,061(64)59645863
133 POL 1155Jan Żyła
12
KS AZS AWFiS Gdańsk82314,0636261(66)6365
134 POL 278Maksymilian Pluciński
10
ŻMKS Poznań83325,064(dns)57dnsdns66
135 POL 1373Jan Matysiak
10
CHKŻ Chojnice84325,060(dns)dns656764
136 POL 940Bartłomiej Bil
8
OPTI CWM Gdynia8516338,0(dsq)65ocs66dncdnc