Mistrzostwa PSKO do lat 9

jez. Tarnobrzeskie

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 2173Antonina Dziekańska
10
Giżycka Grupa Regatowa4,01111(2)
2 POL 1267Elżbieta Psiuk
10
TS Kuźnia Rybnik10,022(8)51
3 POL 1739Anna Niklaus
10
ŻMKS Poznań14,0(6)3434
4 POL 1746Natalia Gasienica-Wawrytko
10
Wiaterni16,03(11)625
5 POL 1883Antonina Chomont
10
KSW BALTIC DZIWNÓW19,084(13)43
6 POL 1276Aleksandra Kosowska
9
OPTI CWM Gdynia120,0472(15)7
7 POL 739Pola Zelich
10
ŻMKS Poznań25,05857(10)
8 POL 1784Blanka Mrugalska
10
TS Kuźnia Rybnik29,0767(9)9
9 POL 1489Maria Wojcieszyńska
10
LKS Charzykowy35,0(13)511811
10 POL 1327Zofia Szczypka
9
KŻ Horn Kraków244,0(14)1312118
11 POL 1324Maja Ferenc
8
TS Kuźnia Rybnik346,09915(16)13
12 POL 1700Zofia Rolbiecka
10
LKS Charzykowy48,0(15)12141012
13 POL 1913Marianna Jasińska
9
KŻ Horn Kraków453,016173(19)17
14 POL 12036Michalina Krociel
10
Uks Żegluj Lublin53,011(23)22146
15 POL 893Klara Krzywicka
10
AZS Uniwersytet Warszawski56,0102010(21)16
16 POL 11660Larysa Królasik
10
OPTI CWM Gdynia58,01219216(ufd)
17 POL 2035Julia Żórawska
8
OPTI CWM Gdynia558,0(dnc)10201315
18 POL 1004Natasza Solarz
10
KŻ Horn Kraków64,01815(19)1714
19 POL 1478Aleksandra Bańbura
9
UKS FIR Warszawa666,0(ocs)18181218
20 POL 12032Zofia Hucińska
9
OPTI CWM Gdynia767,0(ocs)16918ufd
21 POL 1916Helena Radziwon
9
KŻ Horn Kraków869,0(20)14162019
22 POL 1363Maja Leśniewska
10
Giżycka Grupa Regatowa75,0172117(22)20
23 POL 1330Natalia Maciąg
8
KŻ Horn Kraków988,0192223(dnc)dnc

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1460Adam Szymankiewicz
10
ŻMKS Poznań5,0(2)1121
2 POL 1387Piotr Malitowski
10
KW LOK GARLAND GLIWICE7,01(4)312
3 POL 2087Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski11,03(7)233
4 POL 11939Vincent Drożdż
10
Uks Żegluj Lublin21,0(10)5457
5 POL 1050Szymon Rowecki
10
ŻMKS Poznań22,059(10)44
6 POL 1667Marcel Waszkiewicz
10
Jacht Klub Nisko29,04(18)5155
7 POL 758Stanisław Kalk
10
OPTI CWM Gdynia29,09(21)866
8 POL 1076Antoni Koterba
9
UKS FIR Warszawa131,076(ufd)711
9 POL 923Michał Małagocki
10
KS SPOJNIA WARSZAWA35,01126(18)16
10 POL 1533Antoni Wyroba
10
KN Lider Kraków35,08(13)7119
11 POL 1800Dominik Kmin
9
UKS FIR Warszawa242,01281210(18)
12 POL 1902Paweł Sitko
9
KN Lider Kraków343,0(14)3131413
13 POL 2112Olivier Wyżychowski
10
OPTI CWM Gdynia52,0131516(17)8
14 POL 927Rafał Bednar
9
Klub Sportowy Wiaterni Nowy Targ453,0(22)1218914
15 POL 11292Franciszek Karmoliński
10
OPTI CWM Gdynia54,0623(ufd)817
16 POL 1048Krzysztof Stachera
7
UKS zalew Kielce555,0171711(23)10
17 POL 1139Stanisław Tracz
9
MKS "Dwójka" Warszawa658,01910920(22)
18 POL 1780Eryk Krause
10
OPTI CWM Gdynia59,018(20)141215
19 POL 1328Aleksander Kożuchowski
10
Uks Żegluj Lublin66,0(25)11152119
20 POL 1017Jan Zahuta
8
KN Lider Kraków769,021(24)201612
21 POL 1540Wojciech Kluczniok
10
TS Kuźnia Rybnik71,01622(ufd)1320
22 POL 1801Witold Rakowski
9
Uks Żegluj Lublin878,02414(dnf)1921
23 POL 90Maurycy Prażmo
9
Uks Żegluj Lublin978,0(23)16172223
24 POL 1973Jan Michałeczko
10
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg87,020(25)192424
25 POL 1808Stanisław Tarnicki
10
Klub Sportowy AQUA Włocławek88,01519(ufd)ufddnc
26 POL 1011Franciszek Sowa
-
KŻ Horn Kraków10106,0(dnc)dncufd25dnf