Mistrzostwa PSKO do lat 9

jez. Tarnobrzeskie

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 2173Antonina Dziekańska
9
Giżycka Grupa Regatowa14,01111(2)
2 POL 1267Elżbieta Psiuk
9
TS Kuźnia Rybnik210,022(8)51
3 POL 1739Anna Niklaus
9
ŻMKS Poznań314,0(6)3434
4 POL 1746Natalia Gasienica-Wawrytko
9
Wiaterni416,03(11)625
5 POL 1883Antonina Chomont
9
KSW BALTIC DZIWNÓW519,084(13)43
6 POL 1276Aleksandra Kosowska
8
OPTI CWM Gdynia620,0472(15)7
7 POL 739Pola Zelich
9
ŻMKS Poznań725,05857(10)
8 POL 1784Blanka Mrugalska
9
TS Kuźnia Rybnik829,0767(9)9
9 POL 1489Maria Wojcieszyńska
9
LKS Charzykowy935,0(13)511811
10 POL 1327Zofia Szczypka
8
KŻ Horn Kraków1044,0(14)1312118
11 POL 1324Maja Ferenc
7
TS Kuźnia Rybnik1146,09915(16)13
12 POL 1700Zofia Rolbiecka
9
LKS Charzykowy1248,0(15)12141012
13 POL 1913Marianna Jasińska
8
KŻ Horn Kraków1353,016173(19)17
14 POL 12036Michalina Krociel
9
Uks Żegluj Lublin1453,011(23)22146
15 POL 893Klara Krzywicka
9
AZS Uniwersytet Warszawski1556,0102010(21)16
16 POL 11660Larysa Królasik
9
OPTI CWM Gdynia1658,01219216(ufd)
17 POL 2035Julia Żórawska
7
OPTI CWM Gdynia1758,0(dnc)10201315
18 POL 1004Natasza Solarz
9
KŻ Horn Kraków1864,01815(19)1714
19 POL 1478Aleksandra Bańbura
8
UKS FIR Warszawa1966,0(ocs)18181218
20 POL 12032Zofia Hucińska
8
OPTI CWM Gdynia2067,0(ocs)16918ufd
21 POL 1916Helena Radziwon
8
KŻ Horn Kraków2169,0(20)14162019
22 POL 1363Maja Leśniewska
9
Giżycka Grupa Regatowa2275,0172117(22)20
23 POL 1330Natalia Maciąg
7
KŻ Horn Kraków2388,0192223(dnc)dnc

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1460Adam Szymankiewicz
9
ŻMKS Poznań15,0(2)1121
2 POL 1387Piotr Malitowski
9
KW LOK GARLAND GLIWICE27,01(4)312
3 POL 2087Kamil Roman
9
Gdański Klub Żeglarski311,03(7)233
4 POL 11939Vincent Drożdż
9
Uks Żegluj Lublin421,0(10)5457
5 POL 1050Szymon Rowecki
9
ŻMKS Poznań522,059(10)44
6 POL 1667Marcel Waszkiewicz
9
Jacht Klub Nisko629,04(18)5155
7 POL 758Stanisław Kalk
9
OPTI CWM Gdynia729,09(21)866
8 POL 1076Antoni Koterba
8
UKS FIR Warszawa831,076(ufd)711
9 POL 923Michał Małagocki
9
KS SPOJNIA WARSZAWA935,01126(18)16
10 POL 1533Antoni Wyroba
9
KN Lider Kraków1035,08(13)7119
11 POL 1800Dominik Kmin
8
UKS FIR Warszawa1142,01281210(18)
12 POL 1902Paweł Sitko
8
KN Lider Kraków1243,0(14)3131413
13 POL 2112Olivier Wyżychowski
9
OPTI CWM Gdynia1352,0131516(17)8
14 POL 927Rafał Bednar
8
Klub Sportowy Wiaterni Nowy Targ1453,0(22)1218914
15 POL 11292Franciszek Karmoliński
9
OPTI CWM Gdynia1554,0623(ufd)817
16 POL 1048Krzysztof Stachera
6
UKS zalew Kielce1655,0171711(23)10
17 POL 1139Stanisław Tracz
8
MKS "Dwójka" Warszawa1758,01910920(22)
18 POL 1780Eryk Krause
9
OPTI CWM Gdynia1859,018(20)141215
19 POL 1328Aleksander Kożuchowski
9
Uks Żegluj Lublin1966,0(25)11152119
20 POL 1017Jan Zahuta
7
KN Lider Kraków2069,021(24)201612
21 POL 1540Wojciech Kluczniok
9
TS Kuźnia Rybnik2171,01622(ufd)1320
22 POL 1801Witold Rakowski
8
Uks Żegluj Lublin2278,02414(dnf)1921
23 POL 90Maurycy Prażmo
8
Uks Żegluj Lublin2378,0(23)16172223
24 POL 1973Jan Michałeczko
9
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg2487,020(25)192424
25 POL 1808Stanisław Tarnicki
9
Klub Sportowy AQUA Włocławek2588,01519(ufd)ufddnc
26 POL 1011Franciszek Sowa
-
KŻ Horn Kraków26106,0(dnc)dncufd25dnf