Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11
1 POL 1827Ewa Lewandowska
14
KS AZS AWFiS Gdańsk137,0111210241(33)114
2 POL 1865Paulina Rutkowska
15
YKP Gdynia248,0(10)4931354388
3 POL 1950Jeremi Szczukowski
14
CHKŻ Chojnice150,072110111310(18)32
4 POL 2071Mateusz Gigielewicz
15
Giżycka Grupa Regatowa254,056(26)1362712111
5 POL 1750Filip Nosol
13
CHKŻ Chojnice385,013327941(ufd)20215
6 POL 2041Filip Jarosiewicz
14
YKP Gdynia490,025312823(30)12844
7 POL 2057Natalia Kilar
15
Yacht Klub Stal Gdynia393,063374129217(46)30
8 POL 1018Antoni Lipiński
14
CHKŻ Chojnice596,01211(17)41797144711
9 POL 1764Krzysztof Ołowiak
12
YKP Gdynia6112,09865208(29)5101229
10 POL 2177Patryk Chełkowski
14
Giżycka Grupa Regatowa7114,051620816(22)2131627
11 POL 2117Alicja Tutkowska
13
YKP Gdynia4121,0910797101519(27)1421
12 POL 3481Michał Jaroszek
14
KSW Baltic Dziwnów8123,0161512141956(ufd)5283
13 POL 11Fabian Kocięda
13
OPTI CWM GDYNIA9136,03(dsq)732132521252017
14 POL 1975Maja Kwiek
13
KS Spójnia Warszawa5138,0(34)1814112911109111015
15 POL 1Jacek Kalinowski
14
CHKŻ Chojnice10142,027715212(45)8451196
16 POL 1780Szymon Kolka
12
YKP Gdynia11155,04(ufd)286171417431727
17 POL 3431Piotr Trella
12
MKŻ ARKA GDYNIA12170,06130228(51)221322343
18 POL 4112Jan Zamojski
14
YKP Gdynia13173,0142194(35)192411223118
19 POL 2000Adam Turczynowicz
15
KS Spójnia Warszawa14174,0248115(ufd)19ufd351316
20 POL 195January Szczukowski
12
CHKŻ Chojnice15178,024523101815188651(58)
21 POL 709Jakub Kuraś
13
Klub Żeglarski Horn Kraków16183,0158185133320(52)94022
22 POL 2078Stanisław Ługowski
12
Ks Spójnia Warszawa17191,01227223522(ret)16614631
23 POL 1917Filip Marjański
13
KS AZS AWFiS Gdańsk18194,0464212420372013(49)45
24 POL 2126Alexsandre Vidal
-
UKS FIR Warszawa19224,0113381215242316(50)3844
25 POL 2151Jan Rohde
12
SSW MOS Iława20227,010161915(44)411731322224
26 POL 2270Piotr Kosowski
12
YKP Gdynia21235,0232122242126(52)32153219
27 POL 1523Olga Wietek
12
YKP GDYNIA6236,029192513301412234724(49)
28 POL 2403Pola Schmidt
16
CHKŻ Chojnice7243,0171115301427383323(45)35
29 POL 1801Oskar Wielczyk
13
SSW MOS Iława22246,016481026(50)161318371547
30 POL 2153Szymon Wójcik
15
KSW Baltic Dziwnów23251,03791624272540(44)282520
31 POL 2112Mateusz Graczyk
12
CHKŻ Chojnice24258,01118563449284326(53)38
32 POL 1932Konrad Wlazłowski
15
YKP Gdynia25261,02523201226(ufd)3937481813
33 POL 1619Mateusz Gąsiorowski
13
YKP Gdynia26268,039332725345127752(54)
34 POL 1728Jan Kamieński
14
JKW Poznań27275,02512371437(48)2628403323
35 POL 2043Lila Sochaj
13
KS AZS AWFiS Gdańsk8277,02414393541214136(57)1610
36 POL 2170Jan Fuk
14
Giżycka Grupa Regatowa28279,071314224231274231(60)50
37 POL 2154Aleksandra Bobrowska
13
KSW Baltic Dziwnów9282,0202419(ufd)38185422413412
38 POL 2142Zuzanna Borucka
13
JKW Poznań10286,030101019(55)321147464734
39 POL 1991August Sobczak
-
Sailing Legia- Legia Warszawa29295,083236(ufd)2374954213926
40 POL 3408Danuta Grudzień
14
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski11296,03517122354444326(59)933
41 POL 2244Igor Kawałko
13
OPTI CWM GDYNIA30299,01726166315042(dsq)342948
42 POL 2200Kaja Śledzińska
13
KS Spójnia Warszawa12300,087172040423635(53)4253
43 POL 2191Jan Karnowski
14
KS Spójnia Warszawa31303,0114251746(52)3450302642
44 POL 1879Igor Grzelak
13
CHKŻ Chojnice32319,02938432(56)304855242732
45 POL 1979Hubert Nowicki
13
KS AZS AWFiS Gdańsk33321,028121145(58)284725364841
46 POL 3404SZYMON ROZUM
15
MKS "Dwójka" Warszawa34324,01928342957(ufd)461551540
47 POL 333Michał "kornik" Skawiński
13
KS Spójnia Warszawa35330,0224383739(54)444949309
48 POL 2033Alicja Dampc
12
CHKŻ Chojnice13336,0192321293229552944(57)55
49 POL 111Jakub Lipowski
13
KN Lider Kraków36337,01819242747393330(60)4159
50 POL 2068Kacper Bąk
15
Klub Żeglarski Horn Kraków37346,0212528344943(58)46393625
51 POL 1883Anna Chomont
15
UKS Barnim Goleniów14352,037256395235(60)53193551
52 POL 1576Alicja Przybyłek
15
AZS OŚ Poznań15353,041154319(59)473124385639
53 POL 1880Mikołaj Bujalski
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn38358,0152301743465051(58)5846
54 POL 2008Maciej Kasprzak
12
SSW MOS Iława39358,036172918363756405237(57)
55 POL 1739Szymon Rossa
14
JKW Poznań40366,047291325(60)383556455028
56 POL 1963Zofia Prądzyńska
12
CHKŻ Chojnice16367,01820282845(ufd)32394254dns
57 POL 2204Aleksandra Zybert
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn17368,040(ufd)132533364541544437
58 POL 2007Alicja Alka Michalewska
13
SSW MOS Iława18374,02314481351(53)5348294352
59 POL 1939Tomasz Zadora
13
Uks Żegluj Lublin41390,0392226154840(59)34555556
60 POL 1492Paweł Romanowicz
15
JKW Poznań42409,0142854185355573856(59)36
61 POL 1799Iwo Reński
15
YKP Gdynia43119,026(ufd)312141253251
62 POL 1026Jakub Gil
14
CHKŻ Chojnice44128,04624(49)9572219122
63 POL 907Milena Siczek
15
Uks Żegluj Lublin19137,032313416229137(ufd)
64 POL 2605Magdalena Skórnóg
14
Giżycka Grupa Regatowa20139,0(43)302933181312445
65 POL 1547Andrzej Nycz
14
JKW Poznań45164,0223032(37)7212021713
66 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
12
Ks Spójnia Warszawa46181,0452025428344822(ufd)
67 POL 2209Filip Rostek
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn47183,013(ufd)392610462312dns
68 POL 825Jan Wiśniewski
13
MKS "Dwójka" Warszawa48190,026383520(ufd)1219172111
69 POL 1483Stanisław Wojda
14
JKW Poznań49210,0444431(47)2210328586
70 POL 3469Mateusz Kluczka
14
YKP Gdynia50214,03146(47)16262472991412
71 POL 3553Antoni Nazimek
15
JKW Poznań51222,02029(51)462913221723158
72 POL 3488KLARA PIOTROWSKA
13
MKS "Dwójka" Warszawa21223,03137244616(ufd)1113181710
73 POL 2005Michał Kuczmarski
14
MKS "Dwójka" Warszawa52229,02835(48)42322311382423
74 POL 2042Tymon Sochaj
13
KS AZS AWFiS Gdańsk53229,027442733(ufd)155612564
75 POL 2158Weronika Przeździecka
12
Ks Spójnia Warszawa22233,0(50)404240275241911322
76 POL 2203Michał Karnacewicz
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn54236,038375223(ufd)20151615137
77 POL 1940Filip Bil
11
YKP GDYNIA55240,032353328191114726(44)35
78 POL 2044Jakub Kaszewiak
15
AZS UW56265,04039464018(51)192516616
79 POL 1927Mikołaj Czałbowski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn57271,045404232(ufd)17173714918
80 POL 2121Joanna Michalska
13
UKS Yacht Club Sława23273,053(ufd)3652116265303519
81 POL 3409Bartosz Bilicki
13
SSW MOS Iława58277,033332131233234(52)133621
82 POL 1902Mateusz Kolba
14
KN Lider Kraków59278,0213351(ufd)20161824104144
83 POL 2110KONRAD KUNC
14
YACHT KLUB STAL GDYNIA60282,030343234343727226(43)26
84 POL 2107MARTA PIOTROWSKA
13
MKS "Dwójka" Warszawa24290,043(ufd)1847ufd261210352614
85 POL 1574Zofia Pospieszna
13
AZS OŚ Poznań25294,03847(50)30927451846259
86 POL 2048NINA MIROWSKA
12
AZS UW26297,034(ufd)534917183515203224
87 POL 2034Natasha Anolik
14
OPTI CWM GDYNIA27298,042411143(ufd)91026ufd3720
88 POL 3434Mikołaj Głąb
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn61300,04845(52)452519839212327
89 POL 1494Kacper Kostarz
13
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI62311,03336274461441274340(50)
90 POL 3422Mateusz Kozłowski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn63326,036504031(ufd)251628412831
91 POL 1669Natalia Chojnowska
13
SSW MOS Iława28331,04646(47)3812423038441817
92 POL 1017Filip Nowosad
12
KN Lider Kraków64334,0413937(44)32282933313133
93 POL 1138Michał Kuchtyn
13
UKS Bryg Wrocław65335,0392243361439283637(49)41
94 POL 1943Wiktor Łasak
14
Opti CWM Gdynia66342,049515636153123462510(ufd)
95 POL 2194Maciej Dudek
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn67342,047(ufd)543830365330221913
96 POL 1768WIKTOR WRÓBEL
13
MKS "Dwójka" Warszawa68347,04443355321(ufd)4014293434
97 POL 2122Kajetan Stein
13
UKS Bryg Wrocław69354,05231(55)4331433143391625
98 POL 1555Blanka Bobula
13
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg29356,05027415013(ufd)2134334245
99 POL 2080Piotr Jakubowski
14
PKM LOK Poznań70388,0493650(56)40384745242930
100 POL 1978Kinga Furmanek
13
SSW MOS Iława30393,0(57)42465437353841323929
101 POL 402Alan Kurzawa
12
PKM LOK Poznań71399,042(ufd)403924233757474743
102 POL 1460Adam Cwojdziński
14
ŻMKS Poznań72404,0(ufd)49534841463644343815
103 POL 2Lidia Łukasik
13
Uks Żegluj Lublin31409,056575549353439314211(dns)
104 POL 3435Alicja Żuber
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn73419,054582351(ufd)294432ufd3336
105 POL 1452Magdalena Ostrowska
15
AZS UW32419,0(55)54445343334247274828
106 POL 1272Mikołaj Mataczyński
12
AZS OŚ Poznań74438,0(59)45385047495758282739
107 POL 1972Zofia Michałeczko
13
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg33439,03534(dsq)4842505142494642
108 POL 2171Michał Ciechanowicz
12
Giżycka Grupa Regatowa75439,0514141414440434052(57)46
109 POL 2101Stanisław Cholewicki
13
JKW Poznań76443,0553256(57)36445620455049
110 POL 2166Miłosz Wyszyński
14
Giżycka Grupa Regatowa77455,056(ufd)445138305535545537
111 POL 3440Maksymilian Luto
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn78456,053524941(ufd)4148534020ufd
112 POL 1538Nela Kasprzyk
12
PKM LOK Poznań34461,04826(58)5546483354515248
113 POL 1981Ewa Fabisiak
13
Giżycka Grupa Regatowa35479,054(ufd)4558ufdufd4648483032
114 POL 1853Maciej Aljabali
14
Uks Żegluj Lublin79486,058(59)595528455051365351
115 POL 400Daniel Śmiałowski
13
PKM LOK Poznań80488,05255(57)5233525256534538
116 POL 1713Jakub Jaworski
13
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI81503,0515345(56)39544950565452
117 POL 1265Iga Sobieszuk
13
Uks Żegluj Lublin36517,05756(58)5448475455555140
118 POL 1973Michał Mac
13
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg82534,058(ufd)575945535849505847