Podział na grupy obowiązujący w dniu: 21-06-2020 OPTIMIST A
powered by
Data modyfikacji: 00:00 20-06-2020

  Nr na żaglu Grupa Imię i Nazwisko Klub
1 POL 1
OPPA - ZLOTA
Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
2 POL 2
OPPA - SREBRNA
Lidia ŁukasikUks Żegluj Lublin
3 POL 11
OPPA - ZLOTA
Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA
4 POL 111
OPPA - ZLOTA
Jakub LipowskiKN Lider Kraków
5 POL 195
OPPA - ZLOTA
January Szczukowski CHKŻ Chojnice
6 POL 333
OPPA - ZLOTA
Michał "kornik" Skawiński KS Spójnia Warszawa
7 POL 400
OPPA - SREBRNA
Daniel ŚmiałowskiPKM LOK Poznań
8 POL 402
OPPA - SREBRNA
Alan KurzawaPKM LOK Poznań
9 POL 709
OPPA - ZLOTA
Jakub KuraśKlub Żeglarski Horn Kraków
10 POL 825
OPPA - SREBRNA
Jan WiśniewskiMKS "Dwójka" Warszawa
11 POL 907
OPPA - SREBRNA
Milena SiczekUks Żegluj Lublin
12 POL 1017
OPPA - SREBRNA
Filip NowosadKN Lider Kraków
13 POL 1018
OPPA - ZLOTA
Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice
14 POL 1026
OPPA - SREBRNA
Jakub Gil CHKŻ Chojnice
15 POL 1138
OPPA - SREBRNA
Michał KuchtynUKS Bryg Wrocław
16 POL 1265
OPPA - SREBRNA
Iga SobieszukUks Żegluj Lublin
17 POL 1272
OPPA - SREBRNA
Mikołaj MataczyńskiAZS OŚ Poznań
18 POL 1306
OPPA - SREBRNA
Zuzanna RzadkowskaUKS Yacht Club Sława
19 POL 1452
OPPA - SREBRNA
Magdalena OstrowskaAZS UW
20 POL 1460
OPPA - SREBRNA
Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
21 POL 1483
OPPA - SREBRNA
Stanisław Wojda JKW Poznań
22 POL 1492
OPPA - ZLOTA
Paweł Romanowicz JKW Poznań
23 POL 1494
OPPA - SREBRNA
Kacper KostarzUKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
24 POL 1523
OPPA - ZLOTA
Olga Wietek YKP GDYNIA
25 POL 1538
OPPA - SREBRNA
Nela KasprzykPKM LOK Poznań
26 POL 1547
OPPA - SREBRNA
Andrzej Nycz JKW Poznań
27 POL 1555
OPPA - SREBRNA
Blanka BobulaJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
28 POL 1574
OPPA - SREBRNA
Zofia PospiesznaAZS OŚ Poznań
29 POL 1576
OPPA - ZLOTA
Alicja PrzybyłekAZS OŚ Poznań
30 POL 1619
OPPA - ZLOTA
Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia
31 POL 1669
OPPA - SREBRNA
Natalia Chojnowska SSW MOS Iława
32 POL 1713
OPPA - SREBRNA
Jakub JaworskiUKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
33 POL 1728
OPPA - ZLOTA
Jan Kamieński JKW Poznań
34 POL 1739
OPPA - ZLOTA
Szymon Rossa JKW Poznań
35 POL 1750
OPPA - ZLOTA
Filip Nosol CHKŻ Chojnice
36 POL 1764
OPPA - ZLOTA
Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia
37 POL 1768
OPPA - SREBRNA
WIKTOR WRÓBELMKS "Dwójka" Warszawa
38 POL 1780
OPPA - ZLOTA
Szymon Kolka YKP Gdynia
39 POL 1799
OPPA - SREBRNA
Iwo Reński YKP Gdynia
40 POL 1801
OPPA - ZLOTA
Oskar Wielczyk SSW MOS Iława
41 POL 1827
OPPA - ZLOTA
Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
42 POL 1853
OPPA - SREBRNA
Maciej AljabaliUks Żegluj Lublin
43 POL 1865
OPPA - ZLOTA
Paulina Rutkowska YKP Gdynia
44 POL 1879
OPPA - ZLOTA
Igor Grzelak CHKŻ Chojnice
45 POL 1880
OPPA - ZLOTA
Mikołaj BujalskiNauticus Yacht Club Olsztyn
46 POL 1883
OPPA - ZLOTA
Anna Chomont UKS Barnim Goleniów
47 POL 1902
OPPA - SREBRNA
Mateusz KolbaKN Lider Kraków
48 POL 1917
OPPA - ZLOTA
Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
49 POL 1927
OPPA - SREBRNA
Mikołaj CzałbowskiNauticus Yacht Club Olsztyn
50 POL 1932
OPPA - ZLOTA
Konrad Wlazłowski YKP Gdynia
51 POL 1939
OPPA - ZLOTA
Tomasz ZadoraUks Żegluj Lublin
52 POL 1940
OPPA - SREBRNA
Filip Bil YKP GDYNIA
53 POL 1943
OPPA - SREBRNA
Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia
54 POL 1950
OPPA - ZLOTA
Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice
55 POL 1963
OPPA - ZLOTA
Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice
56 POL 1972
OPPA - SREBRNA
Zofia MichałeczkoJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
57 POL 1973
OPPA - SREBRNA
Michał MacJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
58 POL 1975
OPPA - ZLOTA
Maja Kwiek KS Spójnia Warszawa
59 POL 1978
OPPA - SREBRNA
Kinga Furmanek SSW MOS Iława
60 POL 1979
OPPA - ZLOTA
Hubert Nowicki KS AZS AWFiS Gdańsk
61 POL 1981
OPPA - SREBRNA
Ewa FabisiakGiżycka Grupa Regatowa
62 POL 1991
OPPA - ZLOTA
August SobczakSailing Legia- Legia Warszawa
63 POL 2000
OPPA - ZLOTA
Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
64 POL 2005
OPPA - SREBRNA
Michał KuczmarskiMKS "Dwójka" Warszawa
65 POL 2007
OPPA - ZLOTA
Alicja Alka Michalewska SSW MOS Iława
66 POL 2008
OPPA - ZLOTA
Maciej Kasprzak SSW MOS Iława
67 POL 2033
OPPA - ZLOTA
Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
68 POL 2034
OPPA - SREBRNA
Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA
69 POL 2041
OPPA - ZLOTA
Filip Jarosiewicz YKP Gdynia
70 POL 2042
OPPA - SREBRNA
Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
71 POL 2043
OPPA - ZLOTA
Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
72 POL 2044
OPPA - SREBRNA
Jakub KaszewiakAZS UW
73 POL 2048
OPPA - SREBRNA
NINA MIROWSKAAZS UW
74 POL 2057
OPPA - ZLOTA
Natalia KilarYacht Klub Stal Gdynia
75 POL 2068
OPPA - ZLOTA
Kacper BąkKlub Żeglarski Horn Kraków
76 POL 2071
OPPA - ZLOTA
Mateusz GigielewiczGiżycka Grupa Regatowa
77 POL 2078
OPPA - ZLOTA
Stanisław Ługowski Ks Spójnia Warszawa
78 POL 2080
OPPA - SREBRNA
Piotr JakubowskiPKM LOK Poznań
79 POL 2101
OPPA - SREBRNA
Stanisław Cholewicki JKW Poznań
80 POL 2102
OPPA - SREBRNA
Krzysztof Maksymowicz Ks Spójnia Warszawa
81 POL 2107
OPPA - SREBRNA
MARTA PIOTROWSKAMKS "Dwójka" Warszawa
82 POL 2110
OPPA - SREBRNA
KONRAD KUNCYACHT KLUB STAL GDYNIA
83 POL 2112
OPPA - ZLOTA
Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice
84 POL 2117
OPPA - ZLOTA
Alicja Tutkowska YKP Gdynia
85 POL 2121
OPPA - SREBRNA
Joanna MichalskaUKS Yacht Club Sława
86 POL 2122
OPPA - SREBRNA
Kajetan SteinUKS Bryg Wrocław
87 POL 2126
OPPA - ZLOTA
Alexsandre VidalUKS FIR Warszawa
88 POL 2142
OPPA - ZLOTA
Zuzanna Borucka JKW Poznań
89 POL 2151
OPPA - ZLOTA
Jan Rohde SSW MOS Iława
90 POL 2153
OPPA - ZLOTA
Szymon Wójcik KSW Baltic Dziwnów
91 POL 2154
OPPA - ZLOTA
Aleksandra Bobrowska KSW Baltic Dziwnów
92 POL 2158
OPPA - SREBRNA
Weronika Przeździecka Ks Spójnia Warszawa
93 POL 2166
OPPA - SREBRNA
Miłosz WyszyńskiGiżycka Grupa Regatowa
94 POL 2170
OPPA - ZLOTA
Jan FukGiżycka Grupa Regatowa
95 POL 2171
OPPA - SREBRNA
Michał CiechanowiczGiżycka Grupa Regatowa
96 POL 2177
OPPA - ZLOTA
Patryk ChełkowskiGiżycka Grupa Regatowa
97 POL 2191
OPPA - ZLOTA
Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa
98 POL 2194
OPPA - SREBRNA
Maciej DudekNauticus Yacht Club Olsztyn
99 POL 2200
OPPA - ZLOTA
Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa
100 POL 2203
OPPA - SREBRNA
Michał KarnacewiczNauticus Yacht Club Olsztyn
101 POL 2204
OPPA - ZLOTA
Aleksandra ZybertNauticus Yacht Club Olsztyn
102 POL 2209
OPPA - SREBRNA
Filip RostekNauticus Yacht Club Olsztyn
103 POL 2244
OPPA - ZLOTA
Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA
104 POL 2270
OPPA - ZLOTA
Piotr Kosowski YKP Gdynia
105 POL 2403
OPPA - ZLOTA
Pola Schmidt CHKŻ Chojnice
106 POL 2605
OPPA - SREBRNA
Magdalena SkórnógGiżycka Grupa Regatowa
107 POL 3404
OPPA - ZLOTA
SZYMON ROZUMMKS "Dwójka" Warszawa
108 POL 3408
OPPA - ZLOTA
Danuta GrudzieńUKS Silesia - Opty Chełm Śląski
109 POL 3409
OPPA - SREBRNA
Bartosz Bilicki SSW MOS Iława
110 POL 3422
OPPA - SREBRNA
Mateusz KozłowskiNauticus Yacht Club Olsztyn
111 POL 3431
OPPA - ZLOTA
Piotr Trella MKŻ ARKA GDYNIA
112 POL 3434
OPPA - SREBRNA
Mikołaj GłąbNauticus Yacht Club Olsztyn
113 POL 3435
OPPA - SREBRNA
Alicja ŻuberNauticus Yacht Club Olsztyn
114 POL 3440
OPPA - SREBRNA
Maksymilian LutoNauticus Yacht Club Olsztyn
115 POL 3469
OPPA - SREBRNA
Mateusz Kluczka YKP Gdynia
116 POL 3481
OPPA - ZLOTA
Michał Jaroszek KSW Baltic Dziwnów
117 POL 3488
OPPA - SREBRNA
KLARA PIOTROWSKAMKS "Dwójka" Warszawa
118 POL 3553
OPPA - SREBRNA
Antoni Nazimek JKW Poznań
119 POL 4112
OPPA - ZLOTA
Jan Zamojski YKP Gdynia