Puchar Burmistrza Chojnic oraz Starosty Chojnickiego

Charzykowy

WYNIKI REGAT

  • OPP A
  • OPP B

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 1947Jacek Kalinowski
14
CHKŻ Chojnice115,02332122(ret)
2 POL 1950Jeremi Szczukowski
14
CHKŻ Chojnice220,01(8)213445
3 POL 1751Filip Nosol
13
CHKŻ Chojnice332,0345(11)2657
4 POL 1917Filip Marjański
13
KS AZS AWFiS Gdańsk443,05(16)1257338
5 POL 2403Pola Schmidt
16
CHKŻ Chojnice144,0616(12)910111
6 POL 2112Mateusz Graczyk
12
CHKŻ Chojnice544,0761311(15)79
7 POL 2033Alicja Dampc
12
CHKŻ Chojnice248,013(14)995192
8 POL 1758January Szczukowski
12
CHKŻ Chojnice649,0(ret)71684581
9 POL 12Zofia Prądzyńska
12
CHKŻ Chojnice352,0411876(12)106
10 POL 1018Antoni Lipiński
14
CHKŻ Chojnice759,010576138(15)10
11 POL 825Jan Wiśniewski
13
MKS "Dwójka" Warszawa864,099(14)48111112
12 POL 1026Jakub Gil
14
CHKŻ Chojnice965,0(ocs)121110107123
13 POL 1879Igor Grzelak
13
CHKŻ Chojnice1067,08131314(15)964
14 POL 2057Natalia Kilar
15
YK Stal Gdynia485,01124(dnf)dnsdnsdnsdns
15 CZE 714Matyas Dymak
15
YC Vysoke Myto1190,014(15)101312131414
16 POL 1489Marcel Wieliński
15
LKS Charzykowy1291,01210(15)1514141313

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 936Maurycy Kosmowski
11
KS AZS AWFiS Gdańsk113,0521221(33)
2 POL 1221Julia Padzik
11
OPTI CWM Gdynia123,04(12)24436
3 POL 2222Karol Stachowski
11
Gdański Klub Żeglarski233,02551137(21)
4 POL 2220Bartosz Żmudziński
12
MKŻ Żnin334,01191(dsq)220
5 POL 2124Agata Koropecka
11
Opti CWM Gdynia234,0119(17)5144
6 POL 1504Julia Turniak
12
UKS Żeglarz Wrocław337,066785(9)5
7 POL 1307Bartosz Peczko
12
MKŻ Żnin443,073412116(18)
8 POL 1541Jakub Porębski
11
Opti CWM Gdynia545,0(15)13839111
9 POL 3333Maja Komorowska
11
OPTI CWM Gdynia447,010837(22)811
10 POL 1735Bartosz Dynia
12
MKŻ Żnin664,0315(30)918127
11 POL 1459MATEUSZ KUCHOWICZ
11
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK770,0137(27)238163
12 POL 2023Jakub Szurko
12
KSW Baltic Dziwnów873,0(28)425106208
13 POL 1246Hanna Gębicka
12
MKS "Dwójka" Warszawa575,012101116(17)1412
14 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
12
OPTI CWM Gdynia982,091419(59)121513
15 POL 2081Zofia Glaza
12
Opti CWM Gdynia689,0(41)16163210132
16 POL 2037Paweł Łoboda
12
OPTI CWM Gdynia1093,017112013275(30)
17 POL 3425Maksymilian Malec
12
Opti CWM Gdynia1195,0201910(22)71722
18 POL 1993Michał Roman
11
Gdański Klub Żeglarski1298,018(31)156161825
19 POL 1988Nina Zygo
12
MKS "Dwójka" Warszawa7114,01420121821(39)29
20 POL 1585Radosław Dudkiewicz
11
LKS Charzykowy13119,019216(28)262126
21 POL 202Maja Stormann
13
KSW Baltic Dziwnów8120,0(dns)281420132619
22 POL 1750Maria Sajewicz
12
UKS Żeglarz Wrocław9124,02523(31)19142716
23 POL 1806Filip Szymanek
14
KSW Baltic Dziwnów14135,030182914(37)3410
24 POL 1851Alicja Kurpiewska
13
MKS "Dwójka" Warszawa10137,029223217(38)1027
25 POL 1813Rozalia Rozum
13
MKS "Dwójka" Warszawa11137,0371713152332(47)
26 POL 2083Konrad Czech
10
OPTI CWM Gdynia15139,024262125(41)1924
27 POL 2036Maja Wójcik
12
KSW Baltic Dziwnów12151,03524(50)4020239
28 POL 1491Mateusz Tokarski
12
UKS Żeglarz Wrocław16155,016362230(42)3714
29 CZE 703Liliana Dymakova
10
YC Vysoke Myto13156,0846(ocs)27192234
30 POL 1767Mateusz Kundzier
12
Gdański Klub Żeglarski17181,0332735313124(42)
31 POL 4Maja Harasimowicz-Krzysztofiak
11
KSW Baltic Dziwnów18183,0212526(49)354135
32 POL 2087Kamil Roman
9
Gdański Klub Żeglarski191184,0342923293336(39)
33 POL 122Kajetan Liszewski
10
OPTI CWM Gdynia20196,0263034334330(44)
34 POL 1676PIOTR GRZESIEK
11
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK21202,0393228(52)292846
35 POL 1804Jakub Chudyk
11
KSW Baltic Dziwnów22203,022353636(44)4232
36 POL 1070STANISŁAW KASPRZAK
11
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK23212,0(48)441847154741
37 POL 1658Weronika Pawlak
10
OPTI CWM Gdynia14212,04443(45)34284023
38 POL 1200Piotr Sołtysiak
10
CHKŻ Chojnice24213,03139(40)38323340
39 POL 1860Aleksander Lenart
11
KSW Baltic Dziwnów25217,0(52)524735243128
40 POL 11804Stanisław Nosol
10
CHKŻ Chojnice26217,02749(57)39254631
41 POL 2031Ida Kocięda
10
OPTI CWM Gdynia15218,0(42)413342392538
42 POL 1592Mikołaj Łoboda
10
OPTI CWM Gdynia27228,023332454(70)4450
43 POL 1889Franciszek Wodkowski
11
OPTI CWM Gdynia28234,0465043(51)453515
44 POL 1811Franciszek Zając
12
Gdański Klub Żeglarski29243,0384242(48)304843
45 POL 1493Marta Sochacka
12
UKS Żeglarz Wrocław16248,03640(58)26404957
46 POL 39Zuzanna Kapała
11
OPTI CWM Gdynia17250,04048412149(63)51
47 POL 1370Pola Czerwińska
12
UKS Żeglarz Wrocław18252,049(57)5124484337
48 POL 1751Antoni Gabryszewski
11
UKS Żeglarz Wrocław30257,0(72)683941365617
49 POL 1788Wiktor Raszka
11
MKS "Dwójka" Warszawa31259,0503746455229(62)
50 POL 1460Adam Szymankiewicz
9
ŻMKS Poznań322284,04353(61)44535536
51 POL 292Mikołaj Grey
12
OPTI CWM Gdynia33289,045455343(dns)5152
52 POL 1281Klara Malec
10
OPTI CWM Gdynia19293,053(dns)4962345045
53 POL 1833Konstanty Kosiński
11
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok34298,0643838(68)476249
54 POL 1550Maja Szyca
11
LKS Charzykowy20316,032343737(dns)dnsdns
55 POL 816Jan Chylarecki
13
MKS "Dwójka" Warszawa35319,0(dns)514446595861
56 POL 1593Filip Dudziński
10
UKS Żeglarz Wrocław36321,04754(64)53506453
57 POL 739Maksymilian Flaczyński
10
ŻMKS Poznań37329,060(65)5550515954
58 POL 1831Piotr Małachowski
12
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok38333,057(63)5963544555
59 POL 1240ADAM JAKUBOWSKI
11
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK39339,0(62)555460575459
60 POL 1539ALEKSANDRA ZACHCIAŁ
11
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK21347,055(66)6055605265
61 POL 1636ALEKSANDRA STEFANIAK
10
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK22349,0594748586671(73)
62 POL 1870IGNACY KOŚCIELAK
12
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK40350,063(67)5256556163
63 POL 1066Dominik Rolbiecki
11
LKS Charzykowy41359,054565657(71)7066
64 POL 1104Kajetan Tokarski
10
UKS Żeglarz Wrocław42369,051(dns)dnsdns563848
65 POL 1106Bartosz Janusek
12
MKS "Dwójka" Warszawa43369,0666265(dns)615758
66 POL 4707Antoni Zając
8
Gdański Klub Żeglarski443387,05861(dns)66676570
67 POL 4708ILEK GUSHCHIN
8
Gdański Klub Żeglarski454388,0696062646568(75)
68 POL 1908Dawid Brzeski
10
MKS "Dwójka" Warszawa46390,067(69)6667636760
69 POL 1029Kornelia Urzędowska
10
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok23395,0565868(73)737268
70 POL 244Nina Kobus
11
CHKŻ Chojnice24397,068596369(72)6672
71 POL 2032Maciej Kundzier
8
Gdański Klub Żeglarski475416,065(dns)6765766974
72 POL 1474MATEUSZ KAYSER
11
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK48422,06164(dns)dns587378
73 POL 2113Mila Pawłowska
8
CHKŻ Chojnice256434,070(dns)dnsdns646064
74 POL 1773Tomasz Biedrzycki
10
MKS "Dwójka" Warszawa49444,0(dns)dnsdnsdns465381
75 POL 1489Maria Wojcieszyńska
9
LKS Charzykowy267457,074(dns)dnsdns757656
76 POL 1270Jakub Podziewski
11
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok50460,071(dnc)dncdnc687471
77 POL 1373Jan Matysiak
10
CHKŻ Chojnice51474,073(dns)dnsdns6275dns
78 POL 460Szymon Rowecki
9
ŻMKS Poznań528480,0(dns)dnsdns61dnsdns67
79 POL 1739Anna Niklaus
9
ŻMKS Poznań279481,0(dns)dnsdns70787780
80 POL 1276? ?
12
?53493,0(dns)dnsdns7269dnsdns
81 POL 871Mia Wüster
10
ŻMKS Poznań28494,0(dns)dnsdns71dns8079
82 POL 757Antonina Wiatrowska
8
CHKŻ Chojnice2910498,0(dns)dnsdnsdns77dns69
83 POL 1700Zofia Rolbiecka
9
LKS Charzykowy3011498,0(dns)dnsdnsdns797976
84 POL 29Milena Górna
12
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok31507,0(dns)dnsdnsdnsdns7877
85 POL 2033Tymon Dampc
8
CHKŻ Chojnice5412514,0(dns)dnsdnsdns74dnsdns