Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Płeć | Data ur. | Wiek (wg rocznika) |
Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | POL 3 | Kacper Michalski | Klub Żeglarski Nysa | |||
2 | POL 7 | Juliusz Bartczak | UKS Kliwer | |||
3 | POL 8 | Julia Nosal | Klub Żeglarski Nysa | |||
4 | POL 29 | Milena Górna | Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok | |||
5 | POL 107 | Elżbieta Psiuk | TS Kuźnia Rybnik | |||
6 | POL 120 | Kacper Stęplowski | KW LOK Garland Gliwice | |||
7 | POL 131 | Piotrek Słomka | TS Kuźnia Rybnik | |||
8 | POL 133 | Wojtek Wójcik | TS Kuźnia Rybnik | |||
9 | POL 186 | Paweł Rusak | Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok | |||
10 | POL 196 | Kacper Kadłubowski | KW LOK Garland Gliwice | |||
11 | POL 202 | Gustaw Kowalski | TS Kuźnia Rybnik | |||
12 | POL 208 | Grzegorz Górecki | TS Kuźnia Rybnik | |||
13 | POL 244 | Julia Włodarska | KW LOK Garland Gliwice | |||
14 | POL 424 | Kacper Wysocki | UKS FIR Warszawa | |||
15 | POL 470 | Bartosz Nurowski | UKS FIR WARSZAWA | |||
16 | POL 603 | Amelia Ferenc | TS Kuźnia Rybnik | |||
17 | POL 777 | Ignacy Sobczak | UKS "SZKWAŁ" Legionowo | |||
18 | POL 1029 | Kornelia Urzędowska | Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok | |||
19 | POL 1075 | Helena Moritz | UKS FIR WARSZAWA | |||
20 | POL 1076 | Antoni Koterba | UKS FIR Warszawa | |||
21 | POL 1137 | Adam Margasiński | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
22 | POL 1139 | Stanisław Tracz | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
23 | POL 1240 | Adam Jakubowski | PKM LOK Poznań | |||
24 | POL 1244 | Emilia Brdulak | KS Spójnia Warszawa | |||
25 | POL 1245 | Aleksandra Matz | KS Spójnia Warszawa | |||
26 | POL 1246 | Bartosz Janusek | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
27 | POL 1267 | Magdalena Psiuk | TS Kuźnia Rybnik | |||
28 | POL 1270 | Jakub Podziewski | Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok | |||
29 | POL 1284 | Jan Psiuk | TS Kuźnia Rybnik | |||
30 | POL 1324 | Maja Ferenc | TS Kuźnia Rybnik | |||
31 | POL 1424 | Tadeusz Kozłowski | UKS FIR Warszawa | |||
32 | POL 1448 | Marcin Lewków | MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA | |||
33 | POL 1474 | Mateusz Kayser | PKM LOK Poznań | |||
34 | POL 1522 | Mikołaj Kościelak | PKM LOK Poznań | |||
35 | POL 1532 | Mateusz Kajanek | KW LOK Garland Gliwice | |||
36 | POL 1539 | Aleksandra Zachciał | PKM LOK Poznań | |||
37 | POL 1558 | Kacper Niewiadomski | KW LOK Garland Gliwice | |||
38 | POL 1561 | Ignacy Moritz | UKS FIR WARSZAWA | |||
39 | POL 1606 | Tomasz Sobota | Stowarzyszenie Marina Poraj | |||
40 | POL 1628 | Iga Dębecka - Strzyżewska | AZS Uniwersytet Warszawski | |||
41 | POL 1636 | Aleksandra Stefaniak | PKM LOK Poznań | |||
42 | POL 1676 | Piotr Grzesiek | PKM LOK Poznań | |||
43 | POL 1773 | Tomasz Biedrzycki | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
44 | POL 1787 | Jakub Pisarek | UKS "SZKWAŁ" Legionowo | |||
45 | POL 1788 | Jan Chylarecki | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
46 | POL 1791 | Zofia Brdulak | KS Spójnia Warszawa | |||
47 | POL 1813 | Rozalia Rozum | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
48 | POL 1831 | Piotr Małachowski | Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok | |||
49 | POL 1833 | Konstanty Kosiński | Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok | |||
50 | POL 1851 | Alicja Kurpiewska | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
51 | POL 1852 | Piotr Harnasz | TS Kuźnia Rybnik | |||
52 | POL 1862 | Michał Trzpis | KW LOK Garland Gliwice | |||
53 | POL 1870 | Ignacy Kościelak | PKM LOK Poznań | |||
54 | POL 1888 | Tomasz Ruban | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
55 | POL 1892 | Eryk Kąkolewski | KS Spójnia Warszawa | |||
56 | POL 1908 | Dawid Brzeski | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
57 | POL 1909 | Michał Guszcza | UKS Sindbad Legionowo | |||
58 | POL 1929 | Sonia Dobrzyńska | KS Spójnia Warszawa | |||
59 | POL 1949 | Stanisław Kasprzak | PKM LOK Poznań | |||
60 | POL 1963 | Filip Szczepankowski | UKS Kliwer | |||
61 | POL 1964 | Paweł Kornke | KW LOK Garland Gliwice | |||
62 | POL 1975 | Maksymilian Ambroziak | MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA | |||
63 | POL 1988 | Wiktor Raszka | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
64 | POL 2027 | Wiktor Przeździecki | KS Spójnia Warszawa | |||
65 | POL 2029 | Alexander Nowak | UKS Sindbad Legionowo | |||
66 | POL 2051 | Miłosz Rubinkowski | KW LOK Garland Gliwice | |||
67 | POL 2071 | Amelia Dahms | UKS „SZKWAŁ” Legionowo | |||
68 | POL 2090 | Piotr Grendziak | TS Kuźnia Rybnik | |||
69 | POL 2100 | Hubert Matz | KS Spójnia Warszawa | |||
70 | POL 2119 | Karol Gaj | TS Kuźnia Rybnik | |||
71 | POL 2157 | Borys Łabędzki | UKS Sindbad Legionowo | |||
72 | POL 2202 | Magdalena Traczyńska | UKS FIR Warszawa | |||
73 | POL 2206 | Hanna Gębicka | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
74 | POL 2552 | Filip Sroczyński | UKS Sindbad Legionowo | |||
75 | POL 2816 | Tomasz Politański | MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA | |||
76 | POL 3463 | Krzysztof Szklarski | UKS Kliwer | |||
77 | POL 3464 | Paweł Włodarczyk | UKS Kliwer | |||
78 | POL 3466 | Kamil Czajkowski | UKS Kliwer | |||
79 | POL 3999 | Tomasz Ignaczewski | KS Spójnia Warszawa | |||
80 | POL 4112 | Aleksander Łukanowski | TS Kuźnia Rybnik |