Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 1791Zofia Brdulak
12
KS Spójnia Warszawa120,021(8)845
2 POL 2090Piotr Grendziak
13
TS Kuźnia Rybnik126,017312(25)3
3 POL 2119Karol Gaj
14
TS Kuźnia Rybnik228,0134551(20)
4 POL 133Wojtek Wójcik
13
TS Kuźnia Rybnik332,0167135(18)
5 POL 1831Piotr Małachowski
13
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok435,05214(25)212
6 POL 1949Stanisław Kasprzak
12
PKM LOK Poznań539,0197210(60)1
7 POL 2206Hanna Gębicka
13
MKS "Dwójka" Warszawa250,0610114(23)19
8 POL 1628Iga Dębecka - Strzyżewska
13
AZS Uniwersytet Warszawski358,07139(bfd)821
9 POL 1240Adam Jakubowski
13
PKM LOK Poznań665,08111712(40)17
10 POL 2027Wiktor Przeździecki
13
KS Spójnia Warszawa773,024(25)153625
11 POL 1852Piotr Harnasz
12
TS Kuźnia Rybnik874,01020161612(24)
12 POL 1851Alicja Kurpiewska
14
MKS "Dwójka" Warszawa477,0181719122(23)
13 POL 1029Kornelia Urzędowska
11
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok577,0928209(39)11
14 POL 1813Rozalia Rozum
14
MKS "Dwójka" Warszawa681,0(30)144192816
15 POL 603Amelia Ferenc
11
TS Kuźnia Rybnik791,04192318(45)27
16 POL 2029Alexander Nowak
12
UKS Sindbad Legionowo993,022846611(54)
17 POL 1862Michał Trzpis
13
KW LOK Garland Gliwice1096,0114924(bfd)102
18 POL 1244Emilia Brdulak
10
KS Spójnia Warszawa899,01626(39)33915
19 POL 8Julia Nosal
15
Klub Żeglarski Nysa9104,0321262133(51)
20 POL 1676Piotr Grzesiek
12
PKM LOK Poznań11104,0122126(58)369
21 POL 3Kacper Michalski
13
Klub Żeglarski Nysa12106,0311518(bfd)735
22 POL 4112Aleksander Łukanowski
14
TS Kuźnia Rybnik13109,02030291515(43)
23 POL 470Bartosz Nurowski
12
UKS FIR WARSZAWA14129,0293812(46)2030
24 POL 1284Jan Psiuk
13
TS Kuźnia Rybnik15129,0153634dpi 31.013(42)
25 POL 1606Tomasz Sobota
12
Stowarzyszenie Marina Poraj16132,02629(38)301631
26 POL 1964Paweł Kornke
13
KW LOK Garland Gliwice17136,0402230(bfd)3113
27 POL 1636Aleksandra Stefaniak
11
PKM LOK Poznań10137,027393720(42)14
28 POL 2100Hubert Matz
13
KS Spójnia Warszawa18138,0327324dne(dpi 46.0)
29 POL 1424Tadeusz Kozłowski
11
UKS FIR Warszawa19147,0(ufd)910512948
30 POL 7Juliusz Bartczak
13
UKS Kliwer20147,0253133(bfd)1444
31 POL 202Gustaw Kowalski
12
TS Kuźnia Rybnik21149,03535271735(52)
32 POL 1245Aleksandra Matz
11
KS Spójnia Warszawa11150,0342413(bfd)3247
33 POL 1137Adam Margasiński
13
MKS "Dwójka" Warszawa22159,0(ufd)614011416
34 POL 1963Filip Szczepankowski
14
UKS Kliwer23162,0(ufd)1828323dne
35 POL 196Kacper Kadłubowski
14
KW LOK Garland Gliwice24166,01453432630(55)
36 POL 1909Michał Guszcza
10
UKS Sindbad Legionowo25170,05553129(75)50
37 POL 29Milena Górna
13
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok12181,04823(71)225632
38 POL 107Elżbieta Psiuk
10
TS Kuźnia Rybnik13181,0(54)4141274626
39 POL 3466Kamil Czajkowski
11
UKS Kliwer26182,0(ufd)16213826dne
40 POL 244Julia Włodarska
15
KW LOK Garland Gliwice14182,037403635(50)34
41 POL 1532Mateusz Kajanek
13
KW LOK Garland Gliwice27187,0494725(bfd)624
42 POL 3464Paweł Włodarczyk
13
UKS Kliwer28190,052(64)51342429
43 POL 1561Ignacy Moritz
11
UKS FIR WARSZAWA29199,02377(ufd)401940
44 POL 1558Kacper Niewiadomski
14
KW LOK Garland Gliwice30200,057(62)47394710
45 POL 1892Eryk Kąkolewski
12
KS Spójnia Warszawa31200,03832(62)544333
46 POL 777Ignacy Sobczak
9
UKS "SZKWAŁ" Legionowo321204,03944(54)313753
47 POL 1539Aleksandra Zachciał
12
PKM LOK Poznań15205,047435514(71)46
48 POL 1870Ignacy Kościelak
13
PKM LOK Poznań33207,028485043(64)38
49 POL 131Piotrek Słomka
12
TS Kuźnia Rybnik34208,0503342(bfd)2756
50 POL 1075Helena Moritz
12
UKS FIR WARSZAWA16213,021572250(dnc)63
51 POL 2157Borys Łabędzki
13
UKS Sindbad Legionowo35219,04537(57)455141
52 POL 1076Antoni Koterba
9
UKS FIR Warszawa362220,03345(66)486628
53 POL 2051Miłosz Rubinkowski
12
KW LOK Garland Gliwice37223,0(ufd)6058bfd177
54 POL 1270Jakub Podziewski
12
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok38232,05863(72)571836
55 POL 208Grzegorz Górecki
-
TS Kuźnia Rybnik393235,043466028(73)58
56 POL 1324Maja Ferenc
8
TS Kuźnia Rybnik174236,068343253(69)49
57 POL 1988Wiktor Raszka
12
MKS "Dwójka" Warszawa40242,056(70)48473457
58 POL 1888Tomasz Ruban
11
MKS "Dwójka" Warszawa41249,0446749(bfd)ret8
59 POL 1267Magdalena Psiuk
11
TS Kuźnia Rybnik18251,04150(74)375469
60 POL 1448Marcin Lewków
13
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA42252,0595935(bfd)3861
61 POL 1246Bartosz Janusek
13
MKS "Dwójka" Warszawa43255,04256525253(64)
62 POL 1474Mateusz Kayser
12
PKM LOK Poznań44259,06652(68)235959
63 POL 424Kacper Wysocki
12
UKS FIR Warszawa45261,053(75)44494966
64 POL 120Kacper Stęplowski
12
KW LOK Garland Gliwice46262,0(61)5853365560
65 POL 2552Filip Sroczyński
13
UKS Sindbad Legionowo47263,046(66)61566139
66 POL 1522Mikołaj Kościelak
13
PKM LOK Poznań48266,0(dnc)ret56412167
67 POL 3463Krzysztof Szklarski
-
UKS Kliwer495284,0(ufd)5563bfd4837
68 POL 1773Tomasz Biedrzycki
11
MKS "Dwójka" Warszawa50287,0367167(bfd)6845
69 POL 1908Dawid Brzeski
11
MKS "Dwójka" Warszawa51297,06054656058(70)
70 POL 2071Amelia Dahms
12
UKS „SZKWAŁ” Legionowo19299,06542764274(dnc)
71 POL 1787Jakub Pisarek
10
UKS "SZKWAŁ" Legionowo52308,06265704467(dnc)
72 POL 3999Tomasz Ignaczewski
9
KS Spójnia Warszawa536315,063(76)45627273
73 POL 2816Tomasz Politański
11
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA54318,06451(75)617072
74 POL 1139Stanisław Tracz
9
MKS "Dwójka" Warszawa557320,0517473(bfd)5765
75 POL 1788Jan Chylarecki
14
MKS "Dwójka" Warszawa56322,067(73)69596562
76 POL 1833Konstanty Kosiński
12
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok57334,0(ufd)6959bfd44bfd
77 POL 186Paweł Rusak
10
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok58334,0(ufd)6877556371
78 POL 1975Maksymilian Ambroziak
9
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA598337,0(dnc)7264bfd5268
79 POL 1929Sonia Dobrzyńska
14
KS Spójnia Warszawa20377,0(dnc)dncdnc647675
80 POL 2202Magdalena Traczyńska
11
UKS FIR Warszawa21380,0(dnc)dncdnc63dnc74