Puchar Opti

Gdynia

WYNIKI REGAT

  • OPP A
  • OPP B

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 1Filip Nosol
13
CHKŻ Chojnice119,03(12)411613
2 POL 22Pola Schmidt
15
CHKŻ Chojnice135,06(23)1534142
3 POL 1950Jeremi Szczukowski
14
CHKŻ Chojnice257,01381215(23)261
4 POL 3481Michał Jaroszek
14
KSW Baltic Dziwnów363,01839(21)84174
5 POL 1523Olga Wietek
12
YKP GDYNIA273,0216172322(ufd)11
6 POL 1801Oskar Wielczyk
13
SSW MOS Iława479,04(34)352821315
7 POL 3431Piotr Trella
12
MKŻ ARKA GDYNIA580,014111(32)10181610
8 POL 1917Filip Marjański
13
KS AZS AWFiS Gdańsk682,05420(36)182429
9 POL 3553Stanisław Wojda
14
JKW Poznań782,0246(37)141310105
10 POL 1827Ewa Lewandowska
14
KS AZS AWFiS Gdańsk388,01(ufd)2622711138
11 POL 1728Jan Kamieński
14
JKW Poznań893,010(35)1120142756
12 POL 2024Filip Harasimowicz-Krzysztofiak
13
KSW Baltic Dziwnów996,0(31)125231271216
13 POL 2033Alicja Dampc
12
CHKŻ Chojnice498,0(27)77811261821
14 POL 2244Igor Kawałko
13
OPTI CWM GDYNIA1099,081713181516(20)12
15 POL 2112Mateusz Graczyk
12
CHKŻ Chojnice11106,0209813(33)132122
16 POL 1780Szymon Kolka
12
YKP Gdynia12108,022192466922(29)
17 POL 2117Alicja Tutkowska
13
YKP Gdynia5115,073021(31)2131518
18 POL 2142Zuzanna Borucka
13
JKW Poznań6116,01610231219(29)1917
19 POL 1879Igor Grzelak
13
CHKŻ Chojnice13120,023181011(32)25267
20 POL 11Fabian Kocięda
13
OPTI CWM GDYNIA14127,0262230251230(31)
21 POL 21Aleksandra Bobrowska
13
KSW Baltic Dziwnów7128,011(28)271917172413
22 POL 2007Alicja Alka Michalewska
13
SSW MOS Iława8129,0(32)201693019728
23 POL 2043Lila Sochaj
13
KS AZS AWFiS Gdańsk9135,034519(38)2030819
24 POL 108Natalia Kilar
15
Stal Gdynia 10140,01226(32)293181123
25 POL 2008Maciej Kasprzak
12
SSW MOS Iława15144,03315221023131(ufd)
26 POL 1758January Szczukowski
12
CHKŻ Chojnice16148,021143441634(ufd)25
27 POL 1018Antoni Lipiński
14
CHKŻ Chojnice17149,0172218242615(33)27
28 POL 3469Mateusz Kluczka
14
YKP Gdynia18151,0283133165(36)1424
29 POL 1979Hubert Nowicki
13
KS AZS AWFiS Gdańsk19154,0253263992023(ufd)
30 POL 2151Jan Rohde
12
SSW MOS Iława20155,01921517243534(36)
31 POL 1138Michał Kuchtyn
13
UKS BRYG Wrocław21163,0(29)27142527282814
32 POL 3409Bartosz Bilicki
13
SSW MOS Iława22166,0302930342959(ufd)
33 POL 1940Filip Bil
11
YKP GDYNIA23181,01513353736(38)2520
34 POL 1619Mateusz Gąsiorowski
13
YKP Gdynia24193,0925312634(dnc)3533
35 CZE 714Matyas Dymak
15
YC Vysoke Myto25195,03838(39)735142934
36 POL 2042Tymon Sochaj
13
KS AZS AWFiS Gdańsk26202,035242928(37)332726
37 POL 1586Andrzej Grochal
-
KSW Baltic Dziwnów27204,0(36)36283322233230
38 POL 124Maksymilian Koschel
13
JKW Poznań28241,037333635(38)323632
39 POL 2101Stanisław Cholewicki
13
JKW Poznań29250,0(39)37382739373735

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 1307Bartosz Peczka
13
MKŻ Żnin140,03121010(12)77
2 POL 3479Ida Kocięda
10
OPTI CWM Gdynia147,093379(60)124
3 POL 1921Jan Marjański
11
KS AZS AWFiS Gdańsk249,024244(38)3111
4 POL 1403Kacper Kibiersza
12
YK Stal Gdynia354,04115(34)81853
5 POL 2220Bartosz Żmudziński
12
MKŻ Żnin455,0557121169(27)
6 CZE 844František Burda
10
JK Česká Lípa556,05832161(28)21
7 POL 936Maurycy Kosmowski
11
KS AZS AWFiS Gdańsk656,010218442(45)16
8 POL 2222Karol Stachowski
11
Gdański Klub Żeglarski760,02197173(35)102
9 POL 1817Emilia Paszek
10
KS AZS AWFiS Gdańsk267,015141(37)141517
10 POL 3402Hanna Rogowska
12
TKŻ Toruń371,0151325(30)10818
11 POL 2081Zofia Glaza
12
Opti CWM Gdynia476,0121462(22)15198
12 POL 4Maja Harasimowicz-Krzysztofiak
11
KSW Baltic Dziwnów581,0141620(32)56119
13 POL 3333Maja Komorowska
11
OPTI CWM Gdynia682,016131111219(47)10
14 POL 12Aleksander Paczos
12
MKŻ Arka Gdynia884,07611221(54)2413
15 POL 1551Maciej Karol Streubel
12
YKP Gdynia986,0189623372(48)
16 POL 3403Hieronim Hendler
12
TKŻ Toruń1090,02391273144(34)
17 POL 2211Antonina Puchowska
12
YK Stal Gdynia791,010101011(28)71726
18 POL 3406Małgorzata Wyrębska
11
YK Stal Gdynia8103,02412(25)17623615
19 POL 2083Konrad Czech
10
OPTI CWM Gdynia11107,01115232311213(29)
20 POL 1221Julia Padzik
11
OPTI CWM Gdynia9108,091817297820(40)
21 POL 2124Agata Koropecka
11
Opti CWM Gdynia10110,061910(36)293124
22 POL 2037Paweł Łoboda
12
OPTI CWM Gdynia12115,018171452426(27)11
23 POL 2137Piotr Toczek
13
YKP Gdynia13115,0872061438(39)22
24 POL 2139Jan Mucharski
11
YKP Gdynia14117,013231(dsq)293228
25 POL 3482Natasza Micewicz
11
YKP Gdynia11128,02871819271316(43)
26 POL 3407Jan Konkol
12
YKP Gdynia15130,011151035(ufd)54212
27 POL 1993Michał Roman
11
Gdański Klub Żeglarski16134,03211152117(43)299
28 POL 1584Zuzanna Bukowska
12
MKŻ Arka Gdynia12135,0192941135(50)2314
29 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
12
OPTI CWM Gdynia17138,062117312020(34)23
30 POL 2219Igor Mazurkiewicz
12
KŻ Horn Kraków18143,071913(dsq)391361
31 POL 122Kajetan Liszewski
10
OPTI CWM Gdynia19151,022171316134822(50)
32 POL 2116Alicja Saj
10
YK Stal Gdynia13154,01443931830(52)46
33 POL 1499Franciszek Kamola
11
KS AZS AWFiS Gdańsk20154,04652840(46)3041
34 POL 71Zuzanna Kapała
11
OPTI CWM Gdynia14160,0261019382517(59)25
35 POL 1541Jakub Porębski
11
Opti CWM Gdynia21164,0259415413238(57)
36 POL 1860Aleksander Lenart
11
KSW Baltic Dziwnów22169,0242215241928(44)37
37 POL 1585Radosław Dudkiewicz
11
LKS Charzykowy23173,01732834332425(45)
38 POL 1818Blanka Sójkowska
11
KS AZS AWFiS GDAŃSK15175,012256303925(50)38
39 CZE 703Liliana Dymakova
10
YC Vysoke Myto16176,03116251934(55)1833
40 POL 1923Wiktor Weselak
12
KS AZS AWFiS Gdańsk24189,015(ufd)301851311430
41 POL 1159Rafał Ołowiak
13
YKP Gdynia25193,022253482634(56)44
42 POL 2136Kajetan Matwiejczyk
13
YKP Gdynia26194,03733584942(51)20
43 POL 2001Oskar Sylka
12
YKP Gdynia27200,030281623(53)45535
44 POL 1803Igor Saj
11
Port Mechelinki28202,029421914502226(53)
45 POL 2087Kamil Roman
9
Gdański Klub Żeglarski291203,03212433(ufd)533732
46 POL 862Aleksandra Wiśniowska
11
YKP Gdynia17204,0233340943(44)2135
47 POL 1596Szymon Mocarski
10
Port Mechelinki30205,019223216542735(59)
48 POL 3425Maksymilian Malec
12
Opti CWM Gdynia31206,01627(dnc)3115115749
49 POL 202Maja Storman
13
KSW Baltic Dziwnów18212,027201333(ufd)52616
50 POL 1806Filip Szymanek
14
KSW Baltic Dziwnów32213,038241239(46)333631
51 POL 18351Maksymilian Stańko
11
Port Mechelinki33218,081826254841(62)52
52 POL 3401Jan Lemański
12
TKŻ Toruń34222,025242722324943(51)
53 POL 1802Lena Bukowska
10
YK Stal Gdynia19224,04512842444033(55)
54 POL 1804Jakub Chudyk
11
KSW Baltic Dziwnów35224,01340212029(dnc)5447
55 POL 8Hanna Duda
12
Port Mechelinki20229,034201113(57)575539
56 POL 2089Norbert Herba
10
YK Stal Gdynia36229,0302722224547(49)36
57 POL 2023Jakub Szurko
12
KSW Baltic Dziwnów37234,0dsq261613(ufd)364042
58 POL 1829Adam Chojnicki
11
JKW Poznań38256,03323232152(56)4856
59 POL 109Mila Faust
9
MKŻ Arka Gdynia212257,02634212655(58)4154
60 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
10
Port Mechelinki39259,0273728144251(60)60
61 POL 182Dominik Sienkiewicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk40262,028143818475958(62)
62 POL 1281Klara Malec
10
OPTI CWM Gdynia22270,01735431556(61)4658
63 POL 1889Franciszek Wodkowski
11
OPTI CWM Gdynia41324,020322258(dnc)dncdncdnc
64 POL 1811Franciszek Zając
12
Gdański Klub Żeglarski4299,03423(44)351132
65 POL 17Szymon Łysik
12
MKŻ Arka Gdynia43105,0213037(48)32111
66 POL 201Jan Wiśniowski
12
YKP Gdynia44112,02231(34)3295112
67 POL 1767Mateusz Kundzier
12
Gdański Klub Żeglarski45124,0(40)2839366483
68 POL 1005Maja Filipska
11
YK Stal Gdynia23128,0(42)4236982274
69 POL 1226Leon Jankowski
11
TKŻ Toruń46134,0193830(50)712919
70 POL 1935Maksymilian Malinowski
11
JKW Poznań47145,0(37)2632272192118
71 POL 1926Julia Czerwiak
12
YKP Gdynia24154,044(47)43301114210
72 POL 2084Weronika Pawlak
10
OPTI CWM Gdynia25162,0503426(51)271645
73 POL 2140Marta Józkowicz
11
YKP Gdynia26169,0413729(47)472823
74 POL 1550Maja Szyca
11
LKS Charzykowy27174,0313838(41)10271020
75 POL 1644Martyna Grzegorczyk
12
KS AZS AWFiS GDAŃSK28176,036(53)4842228137
76 POL 34Fabian Wong
10
MKŻ Arka Gdynia48180,0524333(55)1761514
77 POL 1602Miłosz Szmagliński
11
YKP Gdynia49181,0(46)3628441428256
78 POL 2117Piotr Tutkowski
9
YK Stal Gdynia503184,03744(52)2912341216
79 POL 1970Tymothy Melentyev
13
YKP Gdynia51185,045(ufd)474353159
80 POL 1701Marika Tassious
13
YKP Gdynia29194,035352720(ufd)3ufd11
81 POL 2Magdalena Łysik
9
MKŻ Arka Gdynia304196,036303726(38)92434
82 POL 1812Franciszek Miłosz
11
YKP Gdynia52200,0(51)41413629182015
83 POL 1665Dominika Kluczka
10
YKP Gdynia31207,0(56)33462821113038
84 POL 2610Tomasz Tracz
9
Port Mechelinki535216,0393936241633(ufd)29
85 POL 2244Mikołaj Grey
20
Opti CWM Gdynia54218,0403929(59)33292721
86 POL 3007Mateusz Bogdziwicz
11
Port Mechelinki55222,043(49)313724421728
87 POL 2138Tomasz Zawadka
11
YKP Gdynia56224,044(ufd)452513322936
88 POL 90Ignacy Rzeźnik
12
Gdański Klub Żeglarski57225,0334548452021(ufd)13
89 POL 2075Ryszard Grochowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk58227,033503327(ufd)401430
90 POL 1155Jan Żyła
12
KS AZS AWFiS Gdańsk59229,0473644(60)31261827
91 POL 1592Mikołaj Łoboda
10
OPTI CWM Gdynia60230,0(51)29355034303517
92 POL 9369Olaf Krupa
11
Port Mechelinki61235,05441423819(ufd)1922
93 POL 1809Matylda Jankowska
10
YK Stal Gdynia32236,0(47)31454326353125
94 POL 170Pola Sobolew
10
MKŻ Arka Gdynia33239,0(57)47404136173424
95 POL 11775Dawid Małachowski
-
OPTI CWM Gdynia626260,03044(59)4832472237
96 POL 112Jacek Paczos
10
MKŻ Arka Gdynia63266,053(55)494430202644
97 POL 1919Artur Gorzycki
9
TKŻ Toruń647272,04150(54)4715454232
98 POL 2133Aleksander Mucharski
14
YKP Gdynia65277,0dns(dnc)dncdncufd1368
99 POL 2134Antoni Derek
11
YKP Gdynia66278,0(dnc)54425241154133
100 POL 1659Zosia Brzozowicz
10
Port Mechelini34283,04952(56)3942363926
101 POL 1489Maria Wojcieszyńska
9
LKS Charzykowy358286,0395353(54)23434035
102 POL 2112Olivier Wyżychowski
9
OPTI CWM Gdynia679286,045434140394137(46)
103 POL 2032Maciej Kundzier
8
Gdański Klub Żeglarski6810291,042454653185136(54)
104 POL 3444Wiktor Kruszyński
8
YK Stal Gdynia6911291,0484650(53)44393331
105 POL 1779Dominik Rolbiecki
11
LKS Charzykowy70302,043(54)503737484740
106 POL 1947Maksymilian Kuchar
9
YK Stal Gdynia7112303,050404754(ufd)10ufd39
107 POL 1292Franciszek Karmoliński
9
OPTI CWM Gdynia7213309,0204649(55)45524453
108 POL 204Henryk Kalk
10
OPTI CWM Gdynia73309,05348(54)5146234642
109 POL 1780Eryk Krause
9
OPTI CWM Gdynia7414311,052525549433723(ufd)
110 POL 1276Aleksandra Kosowska
8
OPTI CWM Gdynia3615313,048(dnc)574550501647
111 POL 3441Hubert Kunc
10
Port Mechelinki75315,054(57)514949244543
112 POL 1822Antonina Chomont
9
KSW BALTIC DZIWNÓW3716317,0584858402844(ufd)41
113 POL 4707Antoni Zając
8
Gdański Klub Żeglarski7617320,060(dnc)574625463848
114 POL 758Stanisław Kalk
9
OPTI CWM Gdynia7718322,05549514640(57)3249
115 POL 1940Bartłomiej Bil
8
OPTI CWM Gdynia7819336,0495153(dnc)35544351
116 POL 1187Marek Filipski
8
YK Stal Gdynia7920340,059(dnc)526148255045
117 POL 26Jakub Steinborn
12
MKŻ Arka Gdynia80354,0555155564738(ufd)52
118 POL 147Maria Stajewska
9
YK Stal Gdynia3821361,05(dnc)dnc62565854ufd
119 POL 116060Larysa Królasik
9
OPTI CWM Gdynia3922377,0dns56(dnc)5254554950
120 POL 1663Maria Januszewska
-
Yk Stal Gdynia 4023381,057(dnc)585655495155
121 POL 4708ILEK GUSHCHIN
8
Gdański Klub Żeglarski8124385,0(61)56605752564856
122 POL 12032Julia Żurawska
7
OPTI CWM Gdynia4125393,0dns5556(dnc)535352ufd
123 POL 1700Zofia Rolbiecka
9
LKS Charzykowy4226412,056(dnc)dncdnc51dnc53dnc