Nauticus Cup, Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego

Olsztyn

Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 3434Mikołaj Głąb
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn112,01311(8)42
2 POL 1880Mikołaj Bujalski
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn227,0102824(11)1
3 POL 1867Zuzanna Liedtke
12
SSW MOS Iława129,021(18)72134
4 POL 1936ERYK MAJEWSKI
12
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"337,06858(9)19
5 POL 2204Aleksandra Zybert
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn239,03729(12)711
6 POL 2203Michał Karnacewicz
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn444,0(14)5144588
7 POL 3422Mateusz Kozłowski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn548,05121563(17)7
8 POL 2104Wojciech Markwart
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn651,0415(19)51917
9 POL 2207Szymon Kroczek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn752,07(23)41113143
10 POL 747DANIEL ŁACHACZ
12
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"856,013101010(17)310
11 POL 1927Mikołaj Czałbowski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn957,015623(ufd)625
12 POL 1937Maciej Szawkowski
12
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"1058,094337(ufd)ufd
13 POL 3435Alicja Żuber
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn358,0(ufd)971411512
14 POL 1969Hubert Szulczewski
12
SSW MOS Iława1174,08(18)913141515
15 POL 2176Maja Horoszkiewicz
12
Giżycka Grupa Regatowa 475,017111212(24)1013
16 POL 23Konrad Nawrot
12
SSW MOS IŁAWA1286,01217(20)1718616
17 POL 3443Aleksander Kolman
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn1389,018(dsq)1718101214
18 POL 3440Maksymilian Luto
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn1491,01913(22)1615226
19 POL 111Karol Kostrzewa
12
Giżycka Grupa Regatowa1599,020166(ufd)201621
20 POL 2096Stanisław Kot
12
OKŻ Junga Olsztyn16107,02119(24)15161818
21 POL 1831Piotr Małachowski
12
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok17121,0112121(ufd)192524
22 POL 2006Adam Szalewicz
12
Giżycka Grupa Regatowa 18122,0(ufd)1411ufd252119
23 POL 447Marcel Masiewicz
12
OKŻ Junga Olsztyn19125,02222(28)20212020
24 POL 29Milena Górna
12
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok5137,0162616(dnc)2324ufd
25 POL 2201Łukasz Zaleski
12
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN20139,025(27)2621222322
26 POL 1167Weronika Piotrowicz
12
Giżycka Grupa Regatowa 6146,0232827(ufd)261923
27 POL 12971TOMASZ TERLECKI
12
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"21147,024252522(27)2625
28 POL 2099Mikołaj Zmitrowicz
12
OKŻ Junga Olsztyn22148,0(ufd)201319dncdncdnc
29 POL 1763Piotr Kowalewski
12
SSW MOS IŁAWA23184,0(ufd)24dncufddncdncdnc
30 POL 2209Filip Rostek
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn24192,0(dnc)dncdncdncdncdncdnc
31 POL 1747OLIWIA KACZYŃSKA
12
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"7192,0(dnc)dncdncdncdncdncdnc

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1608Weronika Grala
10
Giżycka Grupa Regatowa18,021211(8)1
2 POL 2709Wit Dmuchowski
11
SSW MOS Iława116,03232(10)15
3 POL 3524Julia Agnieszczak
10
SSW MOS IŁAWA223,01366(9)52
4 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
10
Giżycka Grupa Regatowa231,0(12)488263
5 POL 3476Natan Dziedziak
10
SSW MOS Iława332,0577742(10)
6 POL 1018Piotr Sołtysiak
10
CHKŻ Chojnice432,04(9)55549
7 POL 2072Stanisław Nadolski
11
SSW MOS Iława540,0(19)1619338
8 POL 2155Jan Wilk
10
SSW MOS IŁAWA654,0161043(19)1011
9 POL 2210Mateusz Walczak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn759,017611(ufd)8116
10 POL 1467Matylda Rodziewicz
11
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"371,081112(20)141412
11 POL 129JULIA PŁOCHARCZYK
11
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"477,0141215(18)71514
12 POL 1941Michał Musielak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn877,0151391213(20)15
13 POL 2092Robert Martyn
10
OKŻ Junga Olsztyn985,0(25)5184221818
14 POL 54Kornelia Urzędowska
10
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok586,07819(ufd)151720
15 POL 443Aleksandra Skura
11
OKŻ Junga Olsztyn688,09141716(31)1913
16 POL 2103Jakub Dębiński
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn1091,02219161017(23)7
17 POL 2173Antonina Dziekańska
9
Giżycka Grupa Regatowa7193,062214141621(31)
18 POL 1712Zofia Kuszewska
10
Giżycka Grupa Regatowa893,010231017(26)924
19 POL 1780Pascal Kuźmicki
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn11109,02018131124(25)23
20 POL 1922Lidia Jastrzębska
11
OKŻ Junga Olsztyn9109,01120(27)19251321
21 POL 1577Jakub Nakonieczny
11
OKŻ Junga Olsztyn12118,0(29)282313121626
22 POL 1942Julia Stawicka
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn10119,02315211528(31)17
23 POL 1833Konstanty Kosiński
11
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok13123,0181722(ufd)1112ufd
24 POL 2401Franciszek Klusek
10
SSW MOS Iława14142,0132529232032(33)
25 POL 3436Adam Pakulski
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn15146,0(dnc)dncdncdnc674
26 POL 449Jekaterina Bianki
11
UKS MOS EŁK11150,02126242130(33)28
27 POL 1227Michał Szlaga
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn16154,02432312427(37)16
28 POL 7777Aleksander Krysztodiki
11
Fundacja Yacht Junga17155,02627(32)28182927
29 POL 1270Jakub Podziewski
11
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok18157,0272920(ufd)332622
30 POL 937Zofia Dembowska
11
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"12162,0(dnc)352522232730
31 POL 167Aleksander Zajączkowski
11
Giżycka Grupa Regatowa 19171,03324(34)26322432
32 POL 441Lena Rybicka
10
OKŻ Junga Olsztyn13177,02830(ufd)32213036
33 POL 186Paweł Rusak
9
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok202186,0(dnc)33dnc25382819
34 POL 29Anna Wasielewska
11
SSW MOS Iława14190,0(dnc)21363134ufd25
35 POL 3429Aleksander Nadolski
9
SSW MOS Iława213194,032(ufd)2634393429
36 POL 28Dominik Łuczak
9
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok224194,031343327(37)3534
37 POL 446Ignacy Lemecha
10
OKŻ Junga Olsztyn23200,0(dnc)31302929dnc38
38 POL 1Ryszard Krawczyk
9
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN245208,030(dnf)35ufd3522ufd
39 POL 2002Julian Zabielski
9
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN256221,0(dnc)36dnc33363637
40 POL 1769Hanna Smolińska
10
OKŻ Junga Olsztyn15222,0(dnc)dnc2830dncufd35
41 POL 763Katarzyna Liedtke
8
SSW MOS Iława167255,0(dnc)dncdncdnc40dncdnc
42 POL 1946IGOR MURACH
11
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"26258,0(dnc)dncdncdncdncdncdnc

Wyniki regat: LEQ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2715Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn7,0111121(8)
2 POL 2717Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
OKŻ Junga Olsztyn21,0(5)353433
3 POL 2707MalwinA Podsiad
Hanna Kuliś
Baza Mrągowo 22,042227(8)5
4 POL 2714Marta Juńczyk
Nadia Onichimowska
NAUTICUS YC OLSZTYN24,0256632(7)
5 POL 2716Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
OKŻ Junga Olsztyn31,0310381(11)6
6 POL 2537Antoni KUŹMIŃSKI
Zuzanna MALINIEWICZ
KS "BAZA" Mrągowo33,064455(10)9
7 POL 2720Kacper Warywoda
Antoni Muszyński
NAUTICUS YC OLSZTYN34,0(10)6104842
8 POL 2102Borys Kowalczyk
Borys Matysiak
LKS Charzykowy49,01114117(dnc)51
9 POL 2713KACPER WOJCZULANIS
MATEUSZ BUDZISZ
NAUTICUS YC OLSZTYN51,08789109(11)
10 POL 2718Bartek Wojciechowski
Wiktor Gulbinowicz
OKŻ Junga Olsztyn52,0(16)99116710
11 POL 2710Igor Pawłowski
Maurycy Odejewski
CHKŻ Chojnice62,078(14)1491212
12 POL 257Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
LKS Charzykowy64,09(15)121312144
13 POL 2567Kacper Wojtyna
Adam Grycuk
KS AZS AWFiS Gdańsk69,0121271211(15)15
14 POL 254Bartosz Kozioł
Jędrzej Grabysa
NAUTICUS YC OLSZTYN81,0131115(16)131316
15 POL 2572Franciszek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
CHKŻ Chojnice82,014(18)1310161613
16 POL 2542Adam WARNO
Jakub ARANIN
KS "BAZA" Mrągowo84,0(dnc)13171714617
17 POL 2563Piotr Jażdżewski
Tymon Konopka
KS AZS AWFiS Gdańsk95,01516(dnc)18151714
18 POL 2508Wiktor Miałkowski
Szymon Woźniak
NAUTICUS YC OLSZTYN100,01717161517(18)18

Wyniki regat: 29er
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 2425Antonina Ołowiak
Zuzanna Mróz
Nauticus YC Olsztyn13,02(4)222113
2 POL 2794Marceli Mierzwicki
Franciszek Borys
Yacht Klub Polski Gdynia14,011(4)33321
3 POL 2426Magda Chyła
Oliwia Jekiel
Nauticus YC Olsztyn 18,0(4)2114244
4 POL 2524Zuzanna Zielińska
Agata Gabrysiak
Nauticus Yacht Club Olsztyn 19,0333(4)1432