Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (POM, KUJ-POM)

Charzykowy

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1817Emilia Paszek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk20,014(12)2634
2 POL 2211Antonina Puchowska
13
Yacht Klub STAL Gdynia25,02(7)16457
3 POL 3333Maja Komorowska
12
OPTI CWM Gdynia25,03374(8)71
4 POL 2081Zofia Glaza
13
Opti CWM Gdynia29,07533(13)110
5 POL 3402Hanna Rogowska
13
TKŻ Toruń34,086410(18)42
6 POL 3482Natasza Micewicz
12
YKP Gdynia41,06(15)117386
7 POL 1221Julia Padzik
12
OPTI CWM Gdynia44,01511052(ocs)11
8 POL 2124Agata Koropecka
12
Opti CWM Gdynia46,01088111(12)8
9 POL 3406Małgorzata Wyrębska
12
Yacht Klub STAL Gdynia47,0(16)22891115
10 POL 1141Tola Szukaj
14
TKŻ Toruń56,0511(dnc)21595
11 POL 2116Alicja Saj
11
Yacht Klub STAL Gdynia59,09135(19)1769
12 POL 1758Zofia Gil
11
CHKŻ Chojnice63,013(31)14221103
13 POL 3479Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia63,0(17)1217117214
14 POL 1818Blanka Sójkowska
12
KS AZS AWFiS GDAŃSK64,041015914(19)12
15 POL 1584Zuzanna Bukowska
13
MKŻ Arka Gdynia72,01199(20)121813
16 POL 862Aleksandra Wiśniowska
12
YKP Gdynia84,0(21)19612151319
17 POL 2082Natalia Nawrocka
12
MKŻ Arka Gdynia89,0141418131614(28)
18 POL 1005Maja Filipska
12
Yacht Klub STAL Gdynia99,01217(27)17191618
19 POL 71Zuzanna Kapała
12
OPTI CWM Gdynia104,018161318(23)2217
20 POL 1281Klara Malec
11
OPTI CWM Gdynia113,0(27)231916102025
21 POL 1665Dominika Kluczka
11
YKP Gdynia124,0232120(29)212316
22 POL 109Mila Faust
10
MKŻ Arka Gdynia133,02218241425(31)30
23 POL 2084Weronika Pawlak
11
OPTI CWM Gdynia133,0192222(25)222424
24 POL 1802Lena Bukowska
11
Yacht Klub STAL Gdynia134,0202516242029(33)
25 POL 1644Martyna Grzegorczyk
13
KS AZS AWFiS GDAŃSK136,029202515(31)2621
26 POL 170Pola Sobolew
11
MKŻ Arka Gdynia141,025242123(ocs)1731
27 POL 1809Matylda Jankowska
-
Yacht Klub STAL Gdynia1147,031272826(33)1520
28 POL 2Magdalena Łysik
10
MKŻ Arka Gdynia157,02626232726(32)29
29 POL 8Nina Kobus
12
CHKŻ Chojnice165,0242926302828(32)
30 POL 1659Zosia Brzozowicz
11
Port Mechelinki170,0302830282727(35)
31 POL 757Antonina Wiatrowska
9
CHKŻ Chojnice2174,032(35)3134302522
32 POL 2113Mila Pawłowska
9
CHKŻ Chojnice3183,0(37)323537242134
33 POL 1663Maria Januszewska
9
Yacht Klub STAL Gdynia4189,033(37)3431353026
34 POL 1700Zofia Rolbiecka
10
LKS Charzykowy189,034(36)3233293427
35 POL 12032Zofia Hucińska
9
OPTI CWM Gdynia5195,0(36)343336343523
36 POL 1489Maria Wojcieszyńska
10
LKS Charzykowy197,028302932(dnc)dncdnc
37 POL 2035Julia Żórawska
8
OPTI CWM Gdynia6204,03533(dnc)35323336
38 POL 935Maria Stajewska
10
Yacht Klub STAL Gdynia227,038(ocs)dncdnc3636dnc

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2220Bartosz Żmudziński
13
MKŻ Żnin16,0324(5)124
2 POL 936Maurycy Kosmowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk25,0249(12)316
3 POL 1921Jan Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk26,0713654(10)
4 POL 1735Bartosz Dynia
12
MKŻ Żnin27,05(16)22459
5 POL 1307Bartosz Peczka
14
MKŻ Żnin34,0165(32)2155
6 POL 2139Jan Mucharski
12
YKP Gdynia45,016511(28)733
7 POL 2037Paweł Łoboda
13
OPTI CWM Gdynia52,011777812(24)
8 POL 1403Kacper Kibiersza
13
Yacht Klub STAL Gdynia67,0(14)9131091313
9 POL 12Aleksander Paczos
13
MKŻ Arka Gdynia72,0414882216(28)
10 POL 2001Oskar Sylka
13
YKP Gdynia74,0(25)13121311916
11 POL 2222Karol Stachowski
12
Gdański Klub Żeglarski78,01881017(19)1015
12 POL 1036Stanisław Nosol
11
CHKŻ Chojnice83,02020(29)231082
13 POL 1835Maksymilian Stańko
12
Port Mechelinki85,0821(ret)1562114
14 POL 1778Marcel Rumiński
13
MKŻ Żnin86,01717691324(30)
15 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
13
OPTI CWM Gdynia95,091022318(36)33
16 POL 1585Radosław Dudkiewicz
12
LKS Charzykowy100,010242526(dsq)141
17 POL 1551Maciej Karol Streubel
13
YKP Gdynia102,063321(49)2877
18 POL 17Szymon Łysik
13
MKŻ Arka Gdynia103,024316(36)31623
19 POL 3401Jan Lemański
13
TKŻ Toruń107,03019271(32)1119
20 POL 2083Konrad Czech
11
OPTI CWM Gdynia118,0191517112729(40)
21 POL 2089Norbert Herba
11
Yacht Klub STAL Gdynia119,02911143320(35)12
22 POL 1993Michał Roman
12
Gdański Klub Żeglarski121,02327116(35)3222
23 POL 1596Szymon Mocarski
11
Port Mechelinki124,0(34)231920162026
24 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
11
Port Mechelinki125,0272618241218(37)
25 POL 1803Igor Saj
12
Port Mechelinki126,013182018(40)2829
26 POL 2087Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski127,02128154(37)3425
27 POL 3407Jan Konkol
13
YKP Gdynia127,0151224(ret)292621
28 POL 1159Rafał Ołowiak
14
YKP Gdynia133,0123226(38)153117
29 POL 201Jan Wiśniowski
13
YKP Gdynia141,033(41)3321171720
30 POL 1923Wiktor Weselak
13
KS AZS AWFiS Gdańsk154,032(34)3027252218
31 POL 1811Franciszek Zając
13
Gdański Klub Żeglarski160,026293414(39)2532
32 POL 122Kajetan Liszewski
11
OPTI CWM Gdynia172,022(39)2330333331
33 POL 1970Tymothy Melentyev
14
YKP Gdynia172,0283031222437(38)
34 POL 2117Piotr Tutkowski
10
Yacht Klub STAL Gdynia188,03635(43)41142339
35 POL 9369Olaf Krupa
12
Port Mechelinki195,0412228422339(48)
36 POL 15Krzysztof Łucyk
14
MKŻ Arka Gdynia204,031254229(51)4235
37 POL 2244Mikołaj Grey
21
Opti CWM Gdynia217,0423837393427(45)
38 POL 1592Mikołaj Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia218,03537411943(55)43
39 POL 1752Tymon Gotowicz
13
MKŻ Żnin225,0(50)314025364944
40 POL 3007Mateusz Bogdziewicz
12
Port Mechelinki232,057(ufd)5553263011
41 POL 204Henryk Kalk
11
OPTI CWM Gdynia244,03743324452(58)36
42 POL 1602Miłosz Szmagliński
12
YKP Gdynia245,0(dns)553843215434
43 POL 1647Mateusz Biały
12
KS ZJEDNOCZENI Bydgoszcz248,0(55)505134471947
44 POL 1373Jan Matysiak
11
CHKŻ Chojnice251,0524835(57)55538
45 POL 90Ignacy Rzeźnik
13
Gdański Klub Żeglarski251,053(60)4631423841
46 POL 1812Franciszek Miłosz
12
YKP Gdynia251,040403637(ufd)4157
47 POL 1772Szymon Gotowicz
10
MKŻ Żnin257,0434249354444(ufd)
48 POL 112Jacek Paczos
11
MKŻ Arka Gdynia264,04649(60)52304542
49 POL 34Fabian Wong
11
MKŻ Arka Gdynia271,04844444049(50)46
50 POL 1779Dominik Rolbiecki
12
LKS Charzykowy276,039464845(56)4652
51 POL 115Krzysztof Krauze
13
MKŻ Arka Gdynia283,044453950(59)4758
52 POL 1657Jakub Musiał
11
KS ZJEDNOCZENI Bydgoszcz293,04752(59)59454050
53 POL 2112Olivier Wyżychowski
10
OPTI CWM Gdynia297,05453504841(62)51
54 POL 1780Eryk Krause
10
OPTI CWM Gdynia299,045(ufd)4556465156
55 POL 1187Marek Filipski
9
Yacht Klub STAL Gdynia1303,0383658624861(ufd)
56 POL 2033Tymon Dampc
9
CHKŻ Chojnice2313,06158(dnc)55385249
57 POL 4707Antoni Zając
9
Gdański Klub Żeglarski3313,049475658(62)4855
58 POL 758Stanisław Kalk
10
OPTI CWM Gdynia318,05156524654(60)59
59 POL 1853Oskar Szpręglewski
14
Yacht Club Morski Columbus Świecie320,0585153515057(dnc)
60 POL 1578Oliwier Szpręglewski
10
Yacht Club Morski Columbus Świecie328,06054636361(64)27
61 POL 26Jakub Steinborn
13
MKŻ Arka Gdynia328,0(63)595447585654
62 POL 2032Maciej Kundzier
9
Gdański Klub Żeglarski4330,0595757(dnc)534361
63 POL 4708ILEK GUSHCHIN
9
Gdański Klub Żeglarski5333,056(61)4754575960
64 POL 1066Adam Kikmunter
11
LKS Charzykowy360,0(64)626161606353
65 POL 11292Franciszek Karmoliński
10
OPTI CWM Gdynia379,062636260(ufd)65ufd