LISTA STARTOWA

  • OPP DZ
  • OPP CH

Lista startowa: OPTIMIST DZ 41
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 4Maja Harasimowicz-Krzysztofiak
M
2009-11-29
12
KSW Baltic Dziwnów
2 POL 51Oliwia Pietkiewicz
K
2009-10-14
12
Klub Sportowy Dobra Marina
3 POL 99Lena Roszak
M
2009-12-16
12
AZS Poznań
4 POL 202Maja Storman
K
2007-01-16
14
KSW Baltic Dziwnów
5 POL 830Wiktoria Urbańska
K
2008-08-12
13
UKS WIKING Zarzecze
6 POL 888Martyna Szpak
K
2008-01-03
13
UKS WIKING Zarzecze
7 POL 919Klaudia Lipińska
K
2010-09-20
11
JKW Poznań
8 POL 978Hanna Chojnicka
K
2010-02-17
11
JKW Poznań
9 POL 991Marta Gajdzińska
K
2010-02-11
11
AZS OŚ Poznań
10 POL 1103Emilia Siekierczak
K
2008-12-04
13
AZS OŚ Poznań
11 POL 1189Maja Miernik
K
2013-02-14
8
UKS Szkwał Złocieniec
12 POL 1230Łucja Borkowska
K
2010-09-27
11
AZS Poznań
13 POL 1394Karolina Gajda
K
2009-12-09
12
UKS Barnim Goleniów
14 POL 1523Olga Wietek
K
2008-03-10
13
YKP GDYNIA
15 POL 1669Natalia Chojnowska
K
2007-03-10
14
SSW MOS Iława
16 POL 1793Iga Kowalik
K
2011-09-26
10
UKS Szkwał Złocieniec
17 POL 1867Zuzanna Liedtke
K
2008-12-19
13
SSW MOS Iława
18 POL 1882Zuzanna Sawicka
K
2007-12-15
14
UKS Barnim Goleniów
19 POL 1899Julia Szklarska
K
2010-03-17
11
UKS WIKING Zarzecze
20 POL 1918Maja Sikorska
K
2013-01-15
8
UKS Szkwał Złocieniec
21 POL 1951Lidia Łagodzińska
K
2007-01-26
14
SEJK Pogoń Szczecin
22 POL 2007Alicja Alka Michalewska
K
2007-01-16
14
SSW MOS Iława
23 POL 2033Alicja Dampc
K
2008-07-28
13
CHKŻ Chojnice
24 POL 2036Maja Wójcik
K
2008-07-10
13
KSW Baltic Dziwnów
25 POL 2070Zofia Wołosz
K
2008-04-28
13
SEJK Pogoń Szczecin
26 POL 2080Patrycja Jałoszyńska
K
2010-01-27
11
Klub Zeglarski Nysa
27 POL 2117Alicja Tutkowska
K
2007-10-06
14
YKP Gdynia
28 POL 2121Joanna Michalska
K
2007-02-09
14
UKS Yacht Club Sława
29 POL 2142Zuzanna Borucka
K
2007-01-10
14
JKW Poznań
30 POL 2154Aleksandra Bobrowska
K
2007-01-04
14
KSW Baltic Dziwnów
31 POL 2156Matylda Kowalik
K
2009-04-20
12
UKS Szkwał Złocieniec
32 POL 2158Weronika Przeździecka
K
2008-04-28
13
Ks Spójnia Warszawa
33 POL 2200Kaja Śledzińska
K
2007-06-02
14
KS Spójnia Warszawa
34 POL 2204Aleksandra Zybert
K
2007-02-06
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
35 POL 2500Julia Kaczmarska
K
2008-01-27
13
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
36 POL 3402Hanna Rogowska
K
2008-06-19
13
TKŻ Toruń
37 POL 3459Lena Kaczmarek
K
2008-02-25
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
38 POL 3524Julia Agnieszczak
K
2010-04-16
11
SSW MOS IŁAWA
39 POL 11622Laura Urbańska
K
2009-11-09
12
JKW Poznań
40 POL 12101Maria Nycz
K
2009-05-25
12
JKW Poznań
41 POL 20411Zofia Franecka
K
2008-06-01
13
SEJK Pogoń Szczecin

Lista startowa: OPTIMIST CH 70
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko K Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 3Igor Piechota
M
2009-09-21
12
UKS Yacht Club Sława
2 POL 5Pawel Matuszak
M
2008-03-04
13
SEJK Pogon
3 POL 8Igor Galin
M
2011-10-25
10
UKS YACHT CLUB SŁAWA
4 POL 11Fabian Kocięda
M
2007-02-06
14
OPTI CWM Gdynia
5 POL 13Aleksander Nowakowski
M
2008-11-20
13
KS Dobra Marina
6 POL 34Hubert Kruczyński
M
2008-10-05
13
AKŻ 90
7 POL 124Maksymilian Koschel
M
2007-01-24
14
JKW Poznań
8 POL 149Adam Chojnicki
M
2009-01-06
12
JKW Poznań
9 POL 207Wiktor Kalinowski
M
2011-12-05
10
JKW Poznań
10 POL 255Jan Nycz
M
2011-04-30
10
JKW Poznań
11 POL 1018Piotr Sołtysiak
M
2010-07-10
11
CHKŻ Chojnice
12 POL 1039Szymon Jankowski
M
2007-02-24
14
UKS Szkwał Złocieniec
13 POL 1108Gustaw Olejniczak
M
2009-03-18
12
Klub Sportowy DOBRA MARINA
14 POL 1151Wojciech Sygnet
M
2010-06-12
11
AZS OŚ Poznań
15 POL 1307Bartosz Peczka
M
2007-08-24
14
MKŻ Żnin
16 POL 1405Karol Kucharczyk
M
2007-07-14
14
UKS Yacht Club Sława
17 POL 1548Ignacy Kalinowski
M
2009-10-31
12
JKW Poznań
18 POL 1586Andrzej Grochal
M
2007-07-16
14
KSW Baltic Dziwnów
19 POL 1619Mateusz Gąsiorowski
M
2007-08-24
14
YKP Gdynia
20 POL 1735Bartosz Dynia
M
2009-06-17
12
MKŻ Żnin
21 POL 1750Filip Nosol
M
2007-01-25
14
CHKŻ Chojnice
22 POL 1758January Szczukowski
M
2008-01-13
13
CHKŻ Chojnice
23 POL 1778Marcel Rumiński
M
2008-07-10
13
MKŻ Żnin
24 POL 1780Szymon Kolka
M
2008-08-15
13
YKP Gdynia
25 POL 1794Oliwier Zagajewski
M
2012-03-20
9
UKS Szkwał Złocieniec
26 POL 1797Oskar Zagajewski
M
2014-04-15
7
UKS Szkwał Złocieniec
27 POL 1801Oskar Wielczyk
M
2007-10-17
14
SSW MOS Iława
28 POL 1804Jakub Chudyk
M
2009-02-18
12
KSW Baltic Dziwnów
29 POL 1860Aleksander Lenart
M
2009-08-27
12
KSW Baltic Dziwnów
30 POL 1879Igor Grzelak
M
2007-07-28
14
CHKŻ Chojnice
31 POL 1883Adam Oleszczyk
M
2009-11-17
12
UKS Barnim Goleniów
32 POL 1889Kamil Nadolny
M
2008-10-17
13
UKS Barnim Goleniów
33 POL 1917Filip Marjański
M
2007-06-02
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
34 POL 1919Kacper Sikorski
M
2009-05-01
12
UKS Szkwał Złocieniec
35 POL 1920Adrian Adasiak
M
2007-11-02
14
UKS Szkwał Złocieniec
36 POL 1924Tomasz Pakulski
M
2008-11-16
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
37 POL 1927Mikołaj Czałbowski
M
2008-04-22
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
38 POL 1940Filip Bil
M
2009-07-05
12
YKP GDYNIA
39 POL 1952Tomasz Wojtkowiak
M
2008-02-22
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
40 POL 1953Karol Rak
M
2020-08-20
-
SEJK Pogoń Szczecin
41 POL 1954Filip Miller
M
2007-01-29
14
Centrum Żeglarskie Szczecin
42 POL 1969Hubert Szulczewski
M
2008-02-18
13
SSW MOS Iława
43 POL 1983Olivier Kuźma
M
2008-08-30
13
Międzyszkolny Klub Żeglarstwa Regatowego Marina Hotele
44 POL 1991August Sobczak
M
2008-06-30
13
SAILING LEGIA- LEGIA WARSZAWA
45 POL 2008Maciej Kasprzak
M
2008-07-08
13
SSW MOS Iława
46 POL 2023Jakub Szurko
M
2008-10-01
13
KSW Baltic Dziwnów
47 POL 2024Filip Harasimowicz-Krzysztofiak
M
2007-04-13
14
KSW Baltic Dziwnów
48 POL 2072Stanisław Nadolski
M
2009-02-22
12
SSW MOS Iława
49 POL 2078Stanisław Ługowski
M
2008-11-25
13
Ks Spójnia Warszawa
50 POL 2101Stanisław Cholewicki
M
2007-01-22
14
JKW Poznań
51 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
M
2008-01-09
13
Ks Spójnia Warszawa
52 POL 2104Wojciech Markwart
M
2008-03-25
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
53 POL 2112Mateusz Graczyk
M
2008-10-06
13
CHKŻ Chojnice
54 POL 2122Aleks Ertel
M
2010-01-26
11
UKS Yacht Club Sława
55 POL 2151Jan Rohde
M
2008-01-03
13
SSW MOS Iława
56 POL 2205Marcin Krawczyk
M
2007-10-05
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
57 POL 2207Szymon Kroczek
M
2007-06-14
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
58 POL 2220Bartosz Żmudziński
M
2008-01-02
13
MKŻ Żnin
59 POL 2227Maksymilian Kleszcz
M
2008-08-14
13
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
60 POL 3409Bartosz Bilicki
M
2007-01-05
14
SSW MOS Iława
61 POL 3434Mikołaj Głąb
M
2008-09-17
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
62 POL 3443Aleksander Kolman
M
2008-07-27
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
63 POL 3457Piotr Wójcik
M
2007-02-15
14
SEJK Pogoń Szczecin
64 POL 3461Jakub Podgórny
M
2008-02-07
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
65 POL 3462Bartosz Pluta
M
2007-11-06
14
SEJK Pogoń Szczecin
66 POL 3500Oliwier Morawiak
M
2008-03-24
13
UKS ZALEW KIELCE
67 POL 11405Franciszek Łukawiecki
M
2008-02-04
13
UKS YACHT CLUB SŁAWA
68 POL 11459Maksymilian Malinowski
M
2009-06-10
12
JKW Poznań
69 POL 11525Stanisław Peksa
M
2010-11-27
11
JKW Poznań
70 POL 11891Szymon Góralski
M
2009-07-06
12
Klub Sportowy DOBRA MARINA