Mistrzostwa PSKO do lat 11

jez. Siecino

LISTA STARTOWA

  • OPP DZ
  • OPP CH

Lista startowa: OPTIMIST DZ 49
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 CZE 703Liliana Dymakova
K
2010-10-05
10
YC Vysoke Myto
2 POL 58Nina Kobus
K
2009-12-08
11
CHKŻ Chojnice
3 POL 71Zuzanna Kapała
K
2009-06-11
11
OPTI CWM Gdynia
4 POL 99Lena Roszak
K
2009-12-16
11
AZS OŚ Poznań
5 POL 490Paulina Piotrowska
K
2009-12-15
11
KST Elektryk Grudziądz
6 POL 493Maja Kowalska
K
2010-08-07
10
UKS Żeglarz Wrocław
7 POL 757Antonina Wiatrowska
K
2012-03-15
8
CHKŻ Chojnice
8 POL 862Aleksandra Wiśniowska
K
2009-07-11
11
YKP Gdynia
9 POL 871Mia Wüster
K
2010-03-18
10
ŻMKS Poznań
10 POL 919Klaudia Lipińska
K
2010-09-20
10
JKW Poznań
11 POL 978Hanna Chojnicka
K
2010-02-17
10
JKW Poznań
12 POL 991Marta Gajdzińska
K
2010-02-11
10
AZS OŚ Poznań
13 POL 1005Maja Filipska
K
2009-05-10
11
YK Stal Gdynia
14 POL 1086Kamila Maziarz
K
2009-05-31
11
Ks Energetyk
15 POL 1221Julia Padzik
K
2009-11-27
11
OPTI CWM Gdynia
16 POL 1230Łucja Borkowska
K
2010-09-27
10
AZS OŚ Poznań
17 POL 1244Emilia Brdulak
K
2011-02-23
9
KS Spójnia Warszawa
18 POL 1245Aleksandra Matz
K
2010-10-06
10
KS Spójnia Warszawa
19 POL 1281Klara Malec
K
2010-04-13
10
OPTI CWM Gdynia
20 POL 1450Ida Kortas
K
2011-07-28
9
Gdański Klub Żeglarski
21 POL 1489Maria Wojcieszyńska
K
2011-05-30
9
LKS Charzykowy
22 POL 1550Maja Szyca
K
2009-06-04
11
LKS Charzykowy
23 POL 1665Dominika Kluczka
K
2010-07-13
10
YKP Gdynia
24 POL 1700Zofia Rolbiecka
K
2011-02-04
9
LKS Charzykowy
25 POL 1758ZOFIA GIL
K
2010-10-13
10
CHKŻ Chojnice
26 POL 1791Zofia Brdulak
K
2009-05-05
11
KS Spójnia Warszawa
27 POL 1793Iga Kowalik
K
2011-09-26
9
UKS Szkwał Złocieniec
28 POL 1809Matylda Jankowska
K
2010-10-18
10
YK Stal Gdynia
29 POL 1817Emilia Paszek
K
2010-10-15
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
30 POL 1818Blanka Sójkowska
K
2009-08-06
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
31 POL 1853Anastasiia Semenchenko
K
2010-06-30
10
UKS Żeglarz Wrocław
32 POL 1918Maja Sikorska
K
2013-01-15
7
UKS Szkwał Złocieniec
33 POL 1920Maja Miernik
K
2013-02-14
7
UKS Szkwał Złocieniec
34 POL 1942Julia Stawicka
K
2010-06-10
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
35 POL 1989Gabriela Kiewisz
K
2010-04-20
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
36 POL 2084Weronika Pawlak
K
2010-04-19
10
OPTI CWM Gdynia
37 POL 2124Agata Koropecka
K
2009-06-21
11
Opti CWM Gdynia
38 POL 2125Katarzyna Koczorowska
K
2011-10-10
9
AZS OŚ Poznań
39 POL 2156Matylda Kowalik
K
2009-04-20
11
UKS Szkwał Złocieniec
40 POL 2169Natasza Micewicz
K
2009-12-18
11
YKP Gdynia
41 POL 2201Jagoda Sawicka
K
2010-11-27
10
JKW Poznań
42 POL 3333Maja Komorowska
K
2009-08-25
11
OPTI CWM Gdynia
43 POL 3406Małgorzata Wyrębska
K
2009-01-25
11
YK Stal Gdynia
44 POL 3442Adrianna Komosińska
K
2009-03-26
11
SSW MOS IŁAWA
45 POL 3479Ida Kocięda
K
2010-07-08
10
OPTI CWM Gdynia
46 POL 3524Julia Agnieszczak
K
2010-04-16
10
SSW MOS IŁAWA
47 POL 11622Laura Urbańska
K
2009-11-09
11
JKW Poznań
48 POL 12101Maria Nycz
K
2009-05-25
11
JKW Poznań
49 SVK 275Holesova Livia
K
2009-04-07
11
YC Limar

Lista startowa: OPTIMIST CH 81
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko K Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 CZE 844František Burda
M
2010-04-22
10
JK Česká Lípa
2 GER 5Oliwier Zagajewski
M
2012-03-20
8
UKS Szkwał Złocieniec
3 POL 122Kajetan Liszewski
M
2010-07-26
10
OPTI CWM Gdynia
4 POL 149Adam Chojnicki
M
2009-01-06
11
JKW Poznań
5 POL 207Wiktor Kalinowski
M
2011-12-05
9
JKW Poznań
6 POL 255Jan Nycz
M
2011-04-30
9
JKW Poznań
7 POL 424Kacper Wysocki
M
2009-03-09
11
UKS FIR Warszawa
8 POL 470Bartosz Nurowski
M
2009-11-19
11
UKS FIR WARSZAWA
9 POL 723Maksymilian Wojcieszyński
M
2010-09-09
10
LKS Charzykowy
10 POL 936Maurycy Kosmowski
M
2009-09-05
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
11 POL 985Bartłomiej Darkowski
M
2010-09-16
10
SSW MOS Iława
12 POL 1018Piotr Sołtysiak
M
2010-07-10
10
CHKŻ Chojnice
13 POL 1036Stanisław Nosol
M
2010-05-06
10
CHKŻ Chojnice
14 POL 1039Łukasz Duda
M
2011-04-22
9
UKS Szkwał Złocieniec
15 POL 1050Szymon Rowecki
M
2011-03-29
9
ŻMKS Poznań
16 POL 1099Wiktor Klucznik
M
2009-06-24
11
KST "Elektryk" Grudziądz
17 POL 1100Stanisław Osiński
M
2009-02-26
11
KST "Elektryk" Grudziądz
18 POL 1104Kajetan Tokarski
M
2010-12-13
10
UKS Żeglarz Wrocław
19 POL 1127Mateusz Piskorz
M
2010-11-01
10
KŻ Horn Kraków
20 POL 1151Wojciech Sygnet
M
2010-06-12
10
AZS OŚ Poznań
21 POL 1227Michał Szlaga
M
2010-04-22
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
22 POL 1229Maksymilian Czarnecki
M
2009-11-25
11
AZS OŚ Poznań
23 POL 1373Jan Matysiak
M
2010-02-27
10
CHKŻ Chojnice
24 POL 1378Leon Mostowski
M
2012-02-08
8
KS SPÓJNIA WARSZAWA
25 POL 1387Piotr Malitowski
M
2011-12-19
9
KW LOK GARLAND GLIWICE
26 POL 1422Maksymilian Kajdy
M
2010-02-07
10
UKS FIR WARSZAWA
27 POL 1424Tadeusz Kozłowski
M
2010-06-16
10
UKS FIR Warszawa
28 POL 1428Ignacy Pospieszny
M
2009-10-02
11
AZS Poznań
29 POL 1446Jakub Kuźmiński
M
2009-12-08
11
YKP Gdynia
30 POL 1460Adam Szymankiewicz
M
2011-03-25
9
ŻMKS Poznań
31 POL 1525Józef Krasowski
M
2009-03-22
11
KS Spójnia Warszawa
32 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
M
2010-01-09
10
UKS Żeglarz Wrocław
33 POL 1541Jakub Porębski
M
2009-01-27
11
Opti CWM Gdynia
34 POL 1548Ignacy Kalinowski
M
2009-10-31
11
JKW Poznań
35 POL 1561Ignacy Moritz
M
2010-10-02
10
UKS FIR WARSZAWA
36 POL 1570Antoni Brzozowski
M
2009-06-07
11
KS Spójnia Warszawa
37 POL 1585Radosław Dudkiewicz
M
2009-05-05
11
LKS Charzykowy
38 POL 1593Filip Dudziński
M
2010-06-07
10
UKS Żeglarz Wrocław
39 POL 1735Bartosz Dynia
M
2009-06-17
11
MKŻ Żnin
40 POL 1751Antoni Gabryszewski
M
2009-02-07
11
UKS Żeglarz Wrocław
41 POL 1779Dominik Rolbiecki
M
2009-09-03
11
LKS Charzykowy
42 POL 1780Pascal Kuźmicki
M
2010-01-25
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
43 POL 1794Oskar Zagajewski
M
2014-04-15
6
UKS Szkwał Złocieniec
44 POL 1803Igor SAJ
M
2009-11-09
11
Port Mechelinki
45 POL 1811Antoni Zając
M
2012-02-21
8
Gdański Klub Żeglarski
46 POL 1835Maksymilian Stańko
M
2009-02-13
11
Port Mechelinki
47 POL 1852Piotr Harnasz
M
2009-11-05
11
TS Kuźnia Rybnik
48 POL 1871Maksymilian Flaczyński
M
2010-10-17
10
ŻMKS Poznań
49 POL 1892Eryk Kąkolewski
M
2009-04-22
11
KS Spójnia Warszawa
50 POL 1893Miłosz Chybiński
M
2010-03-31
10
UKS Żeglarz Wrocław
51 POL 1919Kacper Sikorski
M
2009-05-01
11
UKS Szkwał Złocieniec
52 POL 1921Jan Marjański
M
2009-07-17
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
53 POL 1940Filip Bil
M
2009-07-05
11
YKP GDYNIA
54 POL 1941Michał Musielak
M
2009-05-03
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
55 POL 1993Michał Roman
M
2009-05-11
11
Gdański Klub Żeglarski
56 POL 2032Maciej Kundzier
M
2012-03-29
8
Gdański Klub Żeglarski
57 POL 2033Tymon Dampc
M
2012-04-09
8
CHKŻ Chojnice
58 POL 2072Stanisław Nadolski
M
2009-02-22
11
SSW MOS Iława
59 POL 2083Konrad Czech
M
2010-02-08
10
OPTI CWM Gdynia
60 POL 2087Kamil Roman
M
2011-10-07
9
Gdański Klub Żeglarski
61 POL 2089Norbert Herba
M
2010-07-29
10
YK Stal Gdynia
62 POL 2103Jakub Dębiński
M
2009-08-07
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
63 POL 2117Piotr Tutkowski
M
2011-06-10
9
YK Stal Gdynia
64 POL 2139Jan Mucharski
M
2009-11-26
11
YKP Gdynia
65 POL 2155Jan Wilk
M
2010-12-27
10
SSW MOS IŁAWA
66 POL 2210Mateusz Walczak
M
2009-07-31
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
67 POL 2222Karol Stachowski
M
2009-05-04
11
Gdański Klub Żeglarski
68 POL 2244Mikołaj Grey
M
2009-05-12
11
Opti CWM Gdynia
69 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
M
2010-06-25
10
Port Mechelinki
70 POL 2610Tomasz Tracz
M
2011-12-16
9
Port Mechelinki
71 POL 2634Witold Safijan
M
2009-01-30
11
MKŻ Żnin
72 POL 2709Wit Dmuchowski
M
2009-06-22
11
SSW MOS Iława
73 POL 3007Mateusz Bogdziwicz
M
2009-12-29
11
Port Mechelinki
74 POL 3429Aleksander Nadolski
M
2011-05-17
9
SSW MOS Iława
75 POL 3436Adam Pakulski
M
2010-10-14
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
76 POL 3444Wiktor Kruszyński
M
2012-08-15
8
YK Stal Gdynia
77 POL 3476Natan Dziedziak
M
2010-06-03
10
SSW MOS Iława
78 POL 3999Tomasz Ignaczewski
M
2012-02-05
8
KS Spójnia Warszawa
79 POL 4708ILEK GUSHCHIN
M
2012-02-09
8
Gdański Klub Żeglarski
80 POL 9369Olaf Krupa
M
2009-05-12
11
Port Mechelinki
81 POL 11459Maksymilian Malinowski
M
2009-06-10
11
JKW Poznań