Mistrzostwa PSKO do lat 11

jez. Siecino

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2
1 POL 3524Julia Agnieszczak
10
SSW MOS IŁAWA4,031
2 POL 1817Emilia Paszek
10
KS AZS AWFiS Gdańsk7,016
3 POL 2169Natasza Micewicz
11
YKP Gdynia7,025
4 POL 991Marta Gajdzińska
10
AZS OŚ Poznań15,0132
5 POL 1005Maja Filipska
11
YK Stal Gdynia16,097
6 CZE 703Liliana Dymakova
10
YC Vysoke Myto20,0614
7 POL 1791Zofia Brdulak
11
KS Spójnia Warszawa21,01110
8 POL 2124Agata Koropecka
11
Opti CWM Gdynia21,01011
9 POL 11622Laura Urbańska
11
JKW Poznań22,0184
10 SVK 275Holesova Livia
11
YC Limar22,0715
11 POL 1221Julia Padzik
11
OPTI CWM Gdynia24,0213
12 POL 3333Maja Komorowska
11
OPTI CWM Gdynia26,0179
13 POL 862Aleksandra Wiśniowska
11
YKP Gdynia28,01612
14 POL 3406Małgorzata Wyrębska
11
YK Stal Gdynia30,0525
15 POL 1758ZOFIA GIL
10
CHKŻ Chojnice31,0427
16 POL 1245Aleksandra Matz
10
KS Spójnia Warszawa33,0258
17 POL 2156Matylda Kowalik
11
UKS Szkwał Złocieniec39,0831
18 POL 71Zuzanna Kapała
11
OPTI CWM Gdynia40,02218
19 POL 1853Anastasiia Semenchenko
10
UKS Żeglarz Wrocław43,03013
20 POL 1809Matylda Jankowska
10
YK Stal Gdynia43,02419
21 POL 3479Ida Kocięda
10
OPTI CWM Gdynia43,01924
22 POL 1086Kamila Maziarz
11
Ks Energetyk 45,02322
23 POL 1244Emilia Brdulak
9
KS Spójnia Warszawa147,02621
24 POL 1281Klara Malec
10
OPTI CWM Gdynia49,02029
25 POL 871Mia Wüster
10
ŻMKS Poznań50,01436
26 POL 1793Iga Kowalik
9
UKS Szkwał Złocieniec251,01239
27 POL 12101Maria Nycz
11
JKW Poznań54,03717
28 POL 1665Dominika Kluczka
10
YKP Gdynia54,03123
29 POL 757Antonina Wiatrowska
8
CHKŻ Chojnice359,01544
30 POL 1550Maja Szyca
11
LKS Charzykowy59,04316
31 POL 1989Gabriela Kiewisz
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn59,03326
32 POL 1230Łucja Borkowska
10
AZS OŚ Poznań61,02734
33 POL 99Lena Roszak
11
AZS OŚ Poznań62,02933
34 POL 919Klaudia Lipińska
10
JKW Poznań62,03230
35 POL 978Hanna Chojnicka
10
JKW Poznań63,02835
36 POL 1489Maria Wojcieszyńska
9
LKS Charzykowy466,04620
37 POL 3442Adrianna Komosińska
11
SSW MOS IŁAWA70,03832
38 POL 1942Julia Stawicka
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn73,04528
39 POL 2084Weronika Pawlak
10
OPTI CWM Gdynia73,03637
40 POL 2125Katarzyna Koczorowska
9
AZS OŚ Poznań574,03440
41 POL 1818Blanka Sójkowska
11
KS AZS AWFiS Gdańsk78,04038
42 POL 490Paulina Piotrowska
11
KST Elektryk Grudziądz 81,03546
43 POL 58Nina Kobus
11
CHKŻ Chojnice81,03942
44 POL 493Maja Kowalska
10
UKS Żeglarz Wrocław83,04241
45 POL 1700Zofia Rolbiecka
9
LKS Charzykowy687,04443
46 POL 1450Ida Kortas
9
Gdański Klub Żeglarski788,04147
47 POL 2201Jagoda Sawicka
10
JKW Poznań92,04745
48 POL 1918Maja Sikorska
7
UKS Szkwał Złocieniec896,04848
49 POL 1920Maja Miernik
7
UKS Szkwał Złocieniec998,04949

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3
1 POL 1921Jan Marjański
11
KS AZS AWFiS Gdańsk10,0325
2 POL 936Maurycy Kosmowski
11
KS AZS AWFiS Gdańsk13,0238
3 CZE 844František Burda
10
JK Česká Lípa15,0663
4 POL 1460Adam Szymankiewicz
9
ŻMKS Poznań115,0456
5 POL 3436Adam Pakulski
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn16,01213
6 POL 1018Piotr Sołtysiak
10
CHKŻ Chojnice16,01141
7 POL 2222Karol Stachowski
11
Gdański Klub Żeglarski16,05110
8 POL 1751Antoni Gabryszewski
11
UKS Żeglarz Wrocław16,0277
9 POL 1735Bartosz Dynia
11
MKŻ Żnin19,01108
10 POL 1940Filip Bil
11
YKP GDYNIA23,01355
11 POL 1428Ignacy Pospieszny
11
AZS Poznań23,0887
12 POL 2072Stanisław Nadolski
11
SSW MOS Iława25,03202
13 POL 1127Mateusz Piskorz
10
KŻ Horn Kraków26,01592
14 POL 1892Eryk Kąkolewski
11
KS Spójnia Warszawa26,09611
15 POL 122Kajetan Liszewski
10
OPTI CWM Gdynia29,07139
16 POL 2709Wit Dmuchowski
11
SSW MOS Iława31,01723
17 POL 1585Radosław Dudkiewicz
11
LKS Charzykowy31,010174
18 POL 3476Natan Dziedziak
10
SSW MOS Iława31,016114
19 POL 2089Norbert Herba
10
YK Stal Gdynia34,09196
20 POL 2634Witold Safijan
11
MKŻ Żnin34,0111112
21 POL 149Adam Chojnicki
11
JKW Poznań35,051614
22 POL 1387Piotr Malitowski
9
KW LOK GARLAND GLIWICE236,081711
23 POL 2087Kamil Roman
9
Gdański Klub Żeglarski337,016417
24 POL 1229Maksymilian Czarnecki
11
AZS OŚ Poznań37,017812
25 POL 1525Józef Krasowski
11
KS Spójnia Warszawa38,014231
26 POL 2083Konrad Czech
10
OPTI CWM Gdynia40,061915
27 POL 1835Maksymilian Stańko
11
Port Mechelinki41,042413
28 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
10
Port Mechelinki44,027215
29 POL 1036Stanisław Nosol
10
CHKŻ Chojnice44,018323
30 POL 11459Maksymilian Malinowski
11
JKW Poznań46,072118
31 POL 1852Piotr Harnasz
11
TS Kuźnia Rybnik46,0101521
32 POL 1993Michał Roman
11
Gdański Klub Żeglarski52,0261214
33 POL 1541Jakub Porębski
11
Opti CWM Gdynia55,0131824
34 POL 2155Jan Wilk
10
SSW MOS IŁAWA55,0191422
35 POL 470Bartosz Nurowski
11
UKS FIR WARSZAWA56,0141428
36 POL 1422Maksymilian Kajdy
10
UKS FIR WARSZAWA57,0241617
37 POL 2210Mateusz Walczak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn58,0211819
38 POL 2117Piotr Tutkowski
9
YK Stal Gdynia459,0152222
39 POL 9369Olaf Krupa
11
Port Mechelinki60,022299
40 POL 1099Wiktor Klucznik
11
KST "Elektryk" Grudziądz 60,0201327
41 POL 2139Jan Mucharski
11
YKP Gdynia63,0129ufd
42 POL 2033Tymon Dampc
8
CHKŻ Chojnice564,0183016
43 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
10
UKS Żeglarz Wrocław65,0291026
44 POL 1593Filip Dudziński
10
UKS Żeglarz Wrocław67,0252616
45 POL 1561Ignacy Moritz
10
UKS FIR WARSZAWA67,0192820
46 POL 1151Wojciech Sygnet
10
AZS OŚ Poznań67,0232519
47 POL 1104Kajetan Tokarski
10
UKS Żeglarz Wrocław68,0272021
48 POL 1570Antoni Brzozowski
11
KS Spójnia Warszawa69,0241530
49 POL 1780Pascal Kuźmicki
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn70,0342610
50 POL 1548Ignacy Kalinowski
11
JKW Poznań71,0172925
51 POL 207Wiktor Kalinowski
9
JKW Poznań675,0263613
52 POL 1424Tadeusz Kozłowski
10
UKS FIR Warszawa76,0311233
53 POL 3007Mateusz Bogdziwicz
11
Port Mechelinki79,0282724
54 POL 255Jan Nycz
9
JKW Poznań780,0283418
55 POL 1373Jan Matysiak
10
CHKŻ Chojnice82,0203329
56 POL 2244Mikołaj Grey
11
Opti CWM Gdynia83,0212438
57 POL 1100Stanisław Osiński
11
KST "Elektryk" Grudziądz 84,0293025
58 POL 2610Tomasz Tracz
9
Port Mechelinki885,0223132
59 POL 1779Dominik Rolbiecki
11
LKS Charzykowy88,0363220
60 POL 424Kacper Wysocki
11
UKS FIR Warszawa88,0233629
61 POL 1871Maksymilian Flaczyński
10
ŻMKS Poznań88,0252835
62 POL 1446Jakub Kuźmiński
11
YKP Gdynia89,0342332
63 POL 1919Kacper Sikorski
11
UKS Szkwał Złocieniec89,0323126
64 POL 3444Wiktor Kruszyński
8
YK Stal Gdynia990,0302139
65 POL 3429Aleksander Nadolski
9
SSW MOS Iława1094,0382234
66 POL 1227Michał Szlaga
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn96,0332736
67 POL 1803Igor SAJ
11
Port Mechelinki97,03025ufd
68 POL 1811Antoni Zając
8
Gdański Klub Żeglarski1197,0313234
69 POL 1941Michał Musielak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn98,0353330
70 POL 2103Jakub Dębiński
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn100,0323731
71 POL 1050Szymon Rowecki
9
ŻMKS Poznań12102,0393528
72 POL 3999Tomasz Ignaczewski
8
KS Spójnia Warszawa13102,0373431
73 POL 4708ILEK GUSHCHIN
8
Gdański Klub Żeglarski14103,0333535
74 POL 2032Maciej Kundzier
8
Gdański Klub Żeglarski15105,0403827
75 POL 723Maksymilian Wojcieszyński
10
LKS Charzykowy111,036dnc33
76 POL 1893Miłosz Chybiński
10
UKS Żeglarz Wrocław115,0354040
77 POL 1378Leon Mostowski
8
KS SPÓJNIA WARSZAWA16115,0374137
78 GER 5Oliwier Zagajewski
8
UKS Szkwał Złocieniec17117,03837dnc
79 POL 985Bartłomiej Darkowski
10
SSW MOS Iława121,0413941
80 POL 1039Łukasz Duda
9
UKS Szkwał Złocieniec18123,039dncdnc
81 POL 1794Oskar Zagajewski
6
UKS Szkwał Złocieniec19124,040dncdnc