Podział na grupy obowiązujący w dniu: 09-08-2020 OPTIMIST CH
powered by
Data modyfikacji: 00:00 09-08-2020

  Nr na żaglu Grupa Imię i Nazwisko Klub
1 CZE 844
OPPCH - ZLOTA
František BurdaJK Česká Lípa
2 GER 5
OPPCH - SREBRNA
Oliwier ZagajewskiUKS Szkwał Złocieniec
3 POL 122
OPPCH - ZLOTA
Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia
4 POL 149
OPPCH - ZLOTA
Adam Chojnicki JKW Poznań
5 POL 207
OPPCH - SREBRNA
Wiktor Kalinowski JKW Poznań
6 POL 255
OPPCH - SREBRNA
Jan Nycz JKW Poznań
7 POL 424
OPPCH - SREBRNA
Kacper WysockiUKS FIR Warszawa
8 POL 470
OPPCH - ZLOTA
Bartosz NurowskiUKS FIR WARSZAWA
9 POL 723
OPPCH - SREBRNA
Maksymilian WojcieszyńskiLKS Charzykowy
10 POL 936
OPPCH - ZLOTA
Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk
11 POL 985
OPPCH - SREBRNA
Bartłomiej Darkowski SSW MOS Iława
12 POL 1018
OPPCH - ZLOTA
Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
13 POL 1036
OPPCH - ZLOTA
Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice
14 POL 1039
OPPCH - SREBRNA
Łukasz DudaUKS Szkwał Złocieniec
15 POL 1050
OPPCH - SREBRNA
Szymon RoweckiŻMKS Poznań
16 POL 1099
OPPCH - ZLOTA
Wiktor KlucznikKST "Elektryk" Grudziądz
17 POL 1100
OPPCH - SREBRNA
Stanisław OsińskiKST "Elektryk" Grudziądz
18 POL 1104
OPPCH - SREBRNA
Kajetan TokarskiUKS Żeglarz Wrocław
19 POL 1127
OPPCH - ZLOTA
Mateusz PiskorzKŻ Horn Kraków
20 POL 1151
OPPCH - SREBRNA
Wojciech SygnetAZS OŚ Poznań
21 POL 1227
OPPCH - SREBRNA
Michał Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn
22 POL 1229
OPPCH - ZLOTA
Maksymilian CzarneckiAZS OŚ Poznań
23 POL 1373
OPPCH - SREBRNA
Jan Matysiak CHKŻ Chojnice
24 POL 1378
OPPCH - SREBRNA
Leon Mostowski KS SPÓJNIA WARSZAWA
25 POL 1387
OPPCH - ZLOTA
Piotr MalitowskiKW LOK GARLAND GLIWICE
26 POL 1422
OPPCH - ZLOTA
Maksymilian KajdyUKS FIR WARSZAWA
27 POL 1424
OPPCH - SREBRNA
Tadeusz KozłowskiUKS FIR Warszawa
28 POL 1428
OPPCH - ZLOTA
Ignacy PospiesznyAZS Poznań
29 POL 1446
OPPCH - SREBRNA
Jakub Kuźmiński YKP Gdynia
30 POL 1460
OPPCH - ZLOTA
Adam SzymankiewiczŻMKS Poznań
31 POL 1525
OPPCH - ZLOTA
Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa
32 POL 1529
OPPCH - SREBRNA
Wojciech BortkiewiczUKS Żeglarz Wrocław
33 POL 1541
OPPCH - ZLOTA
Jakub Porębski Opti CWM Gdynia
34 POL 1548
OPPCH - SREBRNA
Ignacy Kalinowski JKW Poznań
35 POL 1561
OPPCH - SREBRNA
Ignacy MoritzUKS FIR WARSZAWA
36 POL 1570
OPPCH - SREBRNA
Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa
37 POL 1585
OPPCH - ZLOTA
Radosław DudkiewiczLKS Charzykowy
38 POL 1593
OPPCH - SREBRNA
Filip DudzińskiUKS Żeglarz Wrocław
39 POL 1735
OPPCH - ZLOTA
Bartosz DyniaMKŻ Żnin
40 POL 1751
OPPCH - ZLOTA
Antoni GabryszewskiUKS Żeglarz Wrocław
41 POL 1779
OPPCH - SREBRNA
Dominik RolbieckiLKS Charzykowy
42 POL 1780
OPPCH - SREBRNA
Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn
43 POL 1794
OPPCH - SREBRNA
Oskar ZagajewskiUKS Szkwał Złocieniec
44 POL 1803
OPPCH - SREBRNA
Igor SAJPort Mechelinki
45 POL 1811
OPPCH - SREBRNA
Antoni ZającGdański Klub Żeglarski
46 POL 1835
OPPCH - ZLOTA
Maksymilian StańkoPort Mechelinki
47 POL 1852
OPPCH - ZLOTA
Piotr HarnaszTS Kuźnia Rybnik
48 POL 1871
OPPCH - SREBRNA
Maksymilian FlaczyńskiŻMKS Poznań
49 POL 1892
OPPCH - ZLOTA
Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa
50 POL 1893
OPPCH - SREBRNA
Miłosz ChybińskiUKS Żeglarz Wrocław
51 POL 1919
OPPCH - SREBRNA
Kacper SikorskiUKS Szkwał Złocieniec
52 POL 1921
OPPCH - ZLOTA
Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
53 POL 1940
OPPCH - ZLOTA
Filip Bil YKP GDYNIA
54 POL 1941
OPPCH - SREBRNA
Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn
55 POL 1993
OPPCH - ZLOTA
Michał RomanGdański Klub Żeglarski
56 POL 2032
OPPCH - SREBRNA
Maciej KundzierGdański Klub Żeglarski
57 POL 2033
OPPCH - SREBRNA
Tymon Dampc CHKŻ Chojnice
58 POL 2072
OPPCH - ZLOTA
Stanisław Nadolski SSW MOS Iława
59 POL 2083
OPPCH - ZLOTA
Konrad Czech OPTI CWM Gdynia
60 POL 2087
OPPCH - ZLOTA
Kamil RomanGdański Klub Żeglarski
61 POL 2089
OPPCH - ZLOTA
Norbert HerbaYK Stal Gdynia
62 POL 2103
OPPCH - SREBRNA
Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn
63 POL 2117
OPPCH - ZLOTA
Piotr TutkowskiYK Stal Gdynia
64 POL 2139
OPPCH - ZLOTA
Jan Mucharski YKP Gdynia
65 POL 2155
OPPCH - ZLOTA
Jan Wilk SSW MOS IŁAWA
66 POL 2210
OPPCH - ZLOTA
Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn
67 POL 2222
OPPCH - ZLOTA
Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
68 POL 2244
OPPCH - SREBRNA
Mikołaj Grey Opti CWM Gdynia
69 POL 2552
OPPCH - ZLOTA
Sebastian WawrzyniakPort Mechelinki
70 POL 2610
OPPCH - SREBRNA
Tomasz TraczPort Mechelinki
71 POL 2634
OPPCH - ZLOTA
Witold SafijanMKŻ Żnin
72 POL 2709
OPPCH - ZLOTA
Wit Dmuchowski SSW MOS Iława
73 POL 3007
OPPCH - SREBRNA
Mateusz BogdziwiczPort Mechelinki
74 POL 3429
OPPCH - SREBRNA
Aleksander Nadolski SSW MOS Iława
75 POL 3436
OPPCH - ZLOTA
Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
76 POL 3444
OPPCH - SREBRNA
Wiktor KruszyńskiYK Stal Gdynia
77 POL 3476
OPPCH - ZLOTA
Natan Dziedziak SSW MOS Iława
78 POL 3999
OPPCH - SREBRNA
Tomasz Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
79 POL 4708
OPPCH - SREBRNA
ILEK GUSHCHINGdański Klub Żeglarski
80 POL 9369
OPPCH - ZLOTA
Olaf KrupaPort Mechelinki
81 POL 11459
OPPCH - ZLOTA
Maksymilian Malinowski JKW Poznań