Puchar Mechelinek

Mechelinki

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1554Tymon Przyjemczak
13
KS ZATOKA Puck17,0211(7)3
2 POL 2222Karol Stachowski
12
Gdański Klub Żeglarski214,0(10)9212
3 POL 12Aleksander Paczos
13
MKŻ Arka Gdynia316,016(12)81
4 POL 1993Michał Roman
12
Gdański Klub Żeglarski423,05(14)747
5 POL 1670Zuzanna Zasada
15
KS ZATOKA Puck125,0933(14)10
6 POL 1818Blanka Sójkowska
12
KS AZS AWFiS Gdańsk227,0(21)74511
7 POL 8Hanna Duda
13
Port Mechelinki330,034(24)158
8 POL 1596Szymon Mocarski
11
Port Mechelinki530,068(23)313
9 POL 1584Zuzanna Bukowska
13
MKŻ Arka Gdynia431,07(11)996
10 POL 1835Maksymilian Stańko
12
Port Mechelinki632,0(ocs)17825
11 POL 1625Sebastian Schmidt
14
KS ZATOKA Puck734,04126(16)12
12 POL 1351Franciszek Kamola
12
kS AZS AWFiS Gdańsk836,0(11)511119
13 POL 2087Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski943,0142(18)1017
14 POL 2082Natalia Nawrocka
12
MKŻ Arka Gdynia543,013(20)2064
15 POL 9369Olaf Krupa
12
Port Mechelinki1056,01713521(25)
16 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
13
Port Mechelinki1156,015151412(19)
17 POL 1767Mateusz Kundzier
13
Gdański Klub Żeglarski1258,0121616(18)14
18 POL 1811Franciszek Zając
13
Gdański Klub Żeglarski1359,0191015(ocs)15
19 POL 100Marcel Styba
13
Port Mechelinki1463,081817(20)20
20 POL 910Michał Banasiewicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk1563,018(19)101916
21 POL 1644Martyna Grzegorczyk
13
KS AZS AWFiS Gdańsk667,0(dns)23131318
22 POL 1359Franciszek Marszałek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk1678,020221917(24)
23 POL 1659Zosia Brzozowicz
11
Port Mechelini784,01624(25)2321
24 POL 3007Mateusz Bogdziwicz
12
Port Mechelinki1787,0(ocs)21212223
25 POL 1985Hubert Kunc
-
Port Mechelinki18192,0222622(ocs)22
26 POL 135Ryszard Grochowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk19102,02325(dns)dnsdns

Wyniki regat: CADET
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 9996Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
UKŻ Lamelka Kartuzy4,0(1)1111
2 POL 9972Weronika Marszalik
Pola Kostuch
UKŻ Lamelka Kartuzy9,0(3)2223
3 POL 9602Agnieszka Kąkol
Tymoteusz Roszkowski
UKŻ Lamelka Kartuzy10,02(3)332
4 POL 9250Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
UKŻ Lamelka Kartuzy21,048(ocs)54
5 POL 9801Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
UKŻ Lamelka Kartuzy22,08(9)446
6 POL 925Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
UKŻ Lamelka Kartuzy22,0546(dns)7
7 POL 9134KATARZYNA WOLSKA
PAULINA SCHUTZ
UKS WODNIACY GARCZYN23,0657(dns)5
8 POL 9756OLGA SZARMACH
JOANNA WINNICKA
UKS WODNIACY GARCZYN31,0(dsq)65dnsdns
9 POL 9135ZOFIA SCHÜTZ
ZUZANNA PLATA
UKS WODNIACY GARCZYN34,077(ocs)dnsdns

Wyniki regat: OPTIMIST UKS
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1007Wiktor Pawelczyk
14
Port Mechelinki16,012(13)12
2 POL 109Mila Faust
10
MKŻ Arka Gdynia19,02(13)421
3 POL 362Hanna Wasilewska
13
UKŻ Lamelka Kartuzy215,053(7)43
4 POL 1803Igor SAJ
12
Port Mechelinki217,0(15)1178
5 POL 1544Paweł Friedrich
12
K.S Zatoka Puck320,034(20)310
6 POL 2065Maria Schull
15
KS AZS AWFiS Gdańsk325,0(17)53116
7 POL 2066Kalina Szostek
11
Ks AZS AWFiS Gdańsk428,071128(18)
8 POL 1266Stanisław Robak
10
K.S Zatoka Puck431,013(15)954
9 POL 16251Marcel Bresiński
21
K.S Zatoka Puck532,09959(13)
10 POL 2610Tomasz Tracz
10
Port Mechelinki644,01288(19)16
11 POL 49Anna Pawelczyk
12
Port Mechelinki 547,0(ocs)717617
12 POL 1125Hanna Uszlińska
14
ks AZS AWFiS Gdańsk647,061019(20)12
13 POL 1719AGATA MARCINKOWSKA
15
UKS WODNIACY GARCZYN750,010(16)111415
14 POL 4701Ida Kortas
10
Gdański Klub Żeglarski751,0141416(29)7
15 POL 1269Remigiusz Kużel
12
K.S Zatoka Puck856,0(ocs)22101311
16 POL 265Michalina Klimczak
11
Port Mechelinki860,0166(27)1622
17 POL 555Zuzanna Świtała
15
UKS Wodniacy Garczyn963,0417(33)1725
18 POL 1991Gabriela Friedrich
10
K.S Zatoka Puck1064,019(21)141219
19 POL 106Fabian Wong
11
MKŻ Arka Gdynia967,01118(32)2414
20 POL 1158Antonina Pierzchalska
12
Port Mechelinki1168,0(ocs)26121020
21 POL 4708Ilia Gushchin
9
Gdański Klub Żeglarski10172,0182425(32)5
22 POL 2032Maciej Kundzier
9
Gdański Klub Żeglarski11273,0202024(31)9
23 POL 558Filip Świtała
13
UKS Wodniacy Garczyn1276,081923(ocs)26
24 POL 4704Ignacy Rzeźnik
13
Gdański Klub Żeglarski1386,021(dns)212123
25 POL 557Aleksander Hendrych
15
UKS Wodniacy Garczyn1488,0(ocs)12302224
26 POL 1129Kalina Sójkowska
10
KS AZS AWFiS Gdańsk1293,0(dns)dns61831
27 POL 1356Olaf Nestorowicz
10
kS AZS AWFiS Gdańsk1593,0(dns)25152528
28 POL 20321Antoni Zając
9
Gdański Klub Żeglarski163105,0(dns)232915ocs
29 POL 55Julia Nagórska
11
Port Mechelinki13109,0(dns)dns182330
30 POL 1111Jan Pierzchalski
10
Port Mechelinki17111,0(dns)dns223021
31 POL 14821Marian Kozdryk
11
Ks AZS AWFiS Gdańsk18114,022(dns)313427
32 POL 66Mateusz Wajda
12
Port Mechelinki19121,0(dns)27dns2729
33 POL 16NIKODEM GRABSKI
11
Port Mechelinki20122,0(dns)dns262632
34 POL 10MICHAŁ MICHALEWSKI
12
Port Mechelinki21122,0(dns)282828ocs
35 POL 33Alicja Wajda
9
Port Mechelinki144142,0(dns)dnsdns3333
36 POL 77Patrycja Jelińska
9
Port Mechelinki155152,0(dns)dnsdnsdnsdns
37 POL 1Fryderyk Suchacki
9
Port Mechelinki226152,0(dns)dnsdnsdnsdns

Wyniki regat: OPEN U24
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 101Kinga Brzóska, Jakub Kawicki, Jakub Wiedeheft, Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia5,0(dns)113
2 POL 2020Seweryn Wysokiński Marcel Krela, Jakub Szmagliński, Daniel Domagała
YKP Gdynia6,0(dnc)321
3 POL 103Natalia Majewska, Iga Saj, Maksymilian Nadolski, Jakub Stachowski/Paweł Pepliński
Port Mechelinki7,0(dns)232
4 POL 36409Michał Damps, Jakub Bojanowski
UKS Wiking Kamienica Królewska9,01(4)44
5 POL 36325Mateusz Weber, Patryk Mielewczyk
UKS Wiking Kamienica Królewska15,0(dns)555
6 POL 11Jakub Pęczek, Małgorzata Lewna, Amelia Gasparini, Jakub Kleina
YKP Gdynia19,0(dnc)66dns