Srebrny Żagiel Optimista

Poznań jez. Kiekrz

Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor

LISTA STARTOWA

  • OPP A
  • OPP B

Lista startowa: OPTIMIST A 33
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 CZE 714Matyas Dymak
M
2005-04-03
15
YC Vysoke Myto
2 CZE 809Kristýna Flosmanová
K
2006-03-22
14
TJ Jiskra třeboň
3 POL 2Lidia Łukasik
K
2007-03-14
13
Uks Żegluj Lublin
4 POL 24Anna Chomont
K
2005-08-07
15
UKS Barnim Goleniów
5 POL 33Jakub Kuraś
M
2007-09-26
13
KŻ Horn Kraków
6 POL 111Jakub Lipowski
M
2007-07-10
13
KN Lider Kraków
7 POL 124Maksymilian Koschel
M
2007-01-24
13
JKW Poznań
8 POL 400Daniel Śmiałowski
M
2007-11-12
13
PKM LOK Poznań
9 POL 402Alan Kurzawa
M
2008-10-28
12
PKM LOK Poznań
10 POL 907Milena Siczek
K
2005-10-13
15
Uks Żegluj Lublin
11 POL 1272Mikołaj Mataczyński
M
2008-01-14
12
AZS OŚ Poznań
12 POL 1427Anna Gąsiorek
K
2007-01-31
13
AZS OŚ Poznań
13 POL 1492Paweł Romanowicz
M
2005-07-11
15
JKW Poznań
14 POL 1538Nela Kasprzyk
K
2008-08-08
12
PKM LOK Poznań
15 POL 1547Andrzej Nycz
M
2006-08-11
14
JKW Poznań
16 POL 1574Zofia Pospieszna
K
2007-06-28
13
AZS OŚ Poznań
17 POL 1576Alicja Przybyłek
K
2005-08-03
15
AZS OŚ Poznań
18 POL 1586Andrzej Grochal
M
2019-09-01
-
KSW Baltic Dziwnów
19 POL 1713Jakub Jaworski
M
2007-05-24
13
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
20 POL 1728Jan Kamieński
M
2006-04-26
14
JKW Poznań
21 POL 1902Mateusz Kolba
M
2006-09-10
14
KN Lider Kraków
22 POL 1917Filip Marjański
M
2007-06-02
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
23 POL 1939Tomasz Zadora
M
2007-08-29
13
Uks Żegluj Lublin
24 POL 1960Miłosz Samek
M
2005-07-17
15
Centrum Żeglarskie Szczecin
25 POL 1965Karol Rusin
M
2006-11-10
14
KW LOK Garland Gliwice
26 POL 2019Danuta Grudzień
K
2006-05-13
14
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski
27 POL 2025Jakub Wegiera
M
2006-10-30
14
UKS Sindbad Legionowo
28 POL 2043Lila Sochaj
K
2007-11-01
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
29 POL 2068Kacper Bąk
M
2005-03-01
15
KŻ Horn Kraków
30 POL 2101Stanisław Cholewicki
M
2007-01-22
13
JKW Poznań
31 POL 2110Konrad Kunc
M
2006-12-17
14
YK Stal Gdynia
32 POL 2142Zuzanna Borucka
K
2007-01-10
13
JKW Poznań
33 POL 3553Stanisław Wojda
M
2006-04-30
14
JKW Poznań

Lista startowa: OPTIMIST B 239
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko M Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 CZE 703Liliana Dymakova
K
2010-10-05
10
YC Vysoke Myto
2 CZE 844František Burda
M
2010-04-22
10
JK Česká Lípa
3 GER 1534Aleksander Krysiak
M
2008-07-01
12
WSV Langen
4 POL 1Karol Kostrzewa
M
2008-09-02
12
Giżycka Grupa Regatowa
5 POL 2Stanisław Urbańczyk
M
2008-11-15
12
UKŻ Środa
6 POL 4Antonina Chomont
K
2009-12-09
11
UKS Barnim Goleniów
7 POL 5Maja Ferenc
K
2013-04-18
7
TS Kuźnia Rybnik
8 POL 11Nikodem Machejko
M
2008-08-22
12
Giżycka Grupa Regatowa
9 POL 12Aleksander Paczos
M
2008-03-29
12
MKŻ Arka Gdynia
10 POL 34Hubert Kruczyński
M
2008-10-05
12
AKŻ 90
11 POL 39Kamil Marczak
M
2007-08-24
13
JKW Poznań
12 POL 99Lena Roszak
K
2009-12-16
11
AZS OŚ Poznań
13 POL 107Elżbieta Psiuk
K
2011-09-07
9
TS Kuźnia Rybnik
14 POL 108Julia Święcicka
K
2010-08-03
10
JKW Poznań
15 POL 120Kacper Stęplowski
M
2009-07-10
11
KW LOK Garland Gliwice
16 POL 125Marcel Haufa
M
2009-11-07
11
ŻLKS POZNAŃ
17 POL 131Piotrek Słomka
M
2009-04-24
11
TS Kuźnia Rybnik
18 POL 133Wojtek Wójcik
M
2008-09-18
12
TS Kuźnia Rybnik
19 POL 149Adam Chojnicki
M
2009-01-06
11
JKW Poznań
20 POL 167Aleksander Zajączkowski
M
2009-03-27
11
Giżycka Grupa Regatowa
21 POL 191Hubert Staroń
M
2008-12-27
12
KŻ Horn Kraków
22 POL 196Kacper Kadłubowski
M
2007-07-04
13
KW LOK Garland Gliwice
23 POL 202Gustaw Kowalski
M
2009-04-29
11
TS Kuźnia Rybnik
24 POL 207Wiktor Kalinowski
M
2011-12-05
9
JKW Poznań
25 POL 252Filip Mazur
M
2010-04-17
10
KŻ MEWA
26 POL 255Jan Nycz
M
2011-04-30
9
JKW Poznań
27 POL 424Kacper Wysocki
M
2009-03-09
11
UKS FIR Warszawa
28 POL 427Paweł Wiliński
M
2010-02-20
10
AZS OŚ Poznań
29 POL 439Jacek Petruczynik
M
2009-10-10
11
KŻ MEWA
30 POL 470Bartosz Nurowski
M
2009-11-19
11
UKS FIR WARSZAWA
31 POL 603Amelia Ferenc
K
2010-06-08
10
TS Kuźnia Rybnik
32 POL 670Jeremiasz Konieczny
M
2007-02-13
13
ŻLKS POZNAŃ
33 POL 671WIKTOR KUBIAK
M
2008-05-26
12
ŻLKS POZNAŃ
34 POL 673MARTYNA MARIAK
K
2005-05-11
15
ŻLKS POZNAŃ
35 POL 747Daniel Łachacz
M
2008-03-10
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
36 POL 817Mia Wüster
K
2010-03-18
10
ŻMKS Poznań
37 POL 849Tomasz Tęcza
M
2009-05-31
11
Jacht Klub Nisko
38 POL 880Krzysztof Dzilne
M
2006-11-02
14
ŻLKS POZNAŃ
39 POL 919Klaudia Lipińska
K
2010-09-20
10
JKW Poznań
40 POL 920Nina Gaweł
K
2010-03-18
10
AZS OŚ Poznań
41 POL 924Adam Szalewicz
M
2008-07-11
12
Giżycka Grupa Regatowa
42 POL 936Maurycy Kosmowski
M
2009-09-05
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
43 POL 938Filip Modzelewski
M
2009-07-01
11
AZS OŚ Poznań
44 POL 941Gustaw Wojcieszak
M
2011-04-28
9
AZS OŚ Poznań
45 POL 951Wojciech Henryk Komenda
M
2008-10-26
12
KS Spójnia Warszawa
46 POL 958Piotr Placzke
M
2020-04-01
-
UKS FIR Warszawa
47 POL 978Hanna Chojnicka
K
2010-02-17
10
JKW Poznań
48 POL 982Julia Nosal
K
2006-07-28
14
Klub Żeglarski Nysa
49 POL 991Marta Gajdzińska
K
2010-02-11
10
AZS OŚ Poznań
50 POL 1005Maja Filipska
K
2009-05-10
11
YK Stal Gdynia
51 POL 1018Piotr Sołtysiak
M
2010-07-10
10
CHKŻ Chojnice
52 POL 1036Stanisław Nosol
M
2010-11-05
10
CHKŻ Chojnice
53 POL 1050Szymon Rowecki
M
2011-03-29
9
ŻMKS Poznań
54 POL 1070Stanisław Kasprzak
M
2009-11-14
11
PKM LOK Poznań
55 POL 1075Helena Moritz
K
2009-03-12
11
UKS FIR WARSZAWA
56 POL 1086Kamila Maziarz
K
2009-05-31
11
Ks Energetyk
57 POL 1103Emilia Siekierczak
K
2008-12-04
12
AZS OŚ Poznań
58 POL 1104Kajetan Tokarski
M
2010-12-13
10
UKS Żeglarz Wrocław
59 POL 1125Jerzy Toliński
M
2009-05-04
11
KN Lider Kraków
60 POL 1137Adam Margasiński
M
2008-04-14
12
MKS "Dwójka" Warszawa
61 POL 1139Stanisław Tracz
M
2012-04-22
8
MKS "Dwójka" Warszawa
62 POL 1141Tola Szukaj
K
2007-07-26
13
TKŻ Toruń
63 POL 1151Wojciech Sygnet
M
2010-06-12
10
AZS OŚ Poznań
64 POL 1187Marek Filipski
M
2012-04-05
8
YK Stal Gdynia
65 POL 1193Dawid Pachuta
M
2009-01-27
11
KN Lider Kraków
66 POL 1221Julia Padzik
K
2009-11-27
11
OPTI CWM Gdynia
67 POL 1226Leon Jankowski
M
2009-05-12
11
TKŻ Toruń
68 POL 1228Ada Wilińska
K
2008-05-16
12
AZS OŚ Poznań
69 POL 1229Maksymilian Czarnecki
M
2009-11-25
11
AZS OŚ Poznań
70 POL 1230Łucja Borkowska
K
2010-09-27
10
AZS OŚ Poznań
71 POL 1241Michał Johan
M
2009-11-02
11
KW LOK Garland Gliwice
72 POL 1244Emilia Brdulak
K
2011-02-23
9
KS Spójnia Warszawa
73 POL 1245Aleksandra Matz
K
2010-10-06
10
KS Spójnia Warszawa
74 POL 1246Bartosz Janusek
M
2008-07-28
12
MKS "Dwójka" Warszawa
75 POL 1267Magdalena Psiuk
K
2010-02-01
10
TS Kuźnia Rybnik
76 POL 1283Maksymilian Pluciński
M
2010-04-12
10
ŻMKS Poznań
77 POL 1284Jan Psiuk
M
2008-10-26
12
TS Kuźnia Rybnik
78 POL 1285Witold Safijan
M
2009-01-30
11
MKŻ Żnin
79 POL 1292Franciszek Karmoliński
M
2011-09-30
9
OPTI CWM Gdynia
80 POL 1296Matylda Rodziewicz
K
2009-01-01
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
81 POL 1307Bartosz Peczka
M
2007-08-24
13
MKŻ Żnin
82 POL 1370Pola Czerwińska
K
2008-05-27
12
UKS Żeglarz Wrocław
83 POL 1376Justyna Jurkowska
K
2006-04-08
14
MKŻ Żnin
84 POL 1387Piotr Malitowski
M
2011-11-19
9
KW LOK Garland Gliwice
85 POL 1388Aleksander Skowroński
M
2009-10-22
11
Uks Zalew Kielce
86 POL 1394Karolina Gajda
K
2009-12-09
11
UKS Barnim Goleniów
87 POL 1403Kacper Kibiersza
M
2008-04-15
12
YK Stal Gdynia
88 POL 1415Zofia Matyszkiewicz
K
2008-08-07
12
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
89 POL 1422Kajdy Maksymilian
M
2010-02-07
10
UKS FIR WARSZAWA
90 POL 1424Tadeusz Kozłowski
M
2010-06-16
10
UKS FIR Warszawa
91 POL 1428Ignacy Pospieszny
M
2009-10-02
11
AZS Poznań
92 POL 1459Mateusz Kuchowicz
M
2009-08-05
11
PKM LOK Poznań
93 POL 1460Adam Szymankiewicz
M
2011-03-25
9
ŻMKS Poznań
94 POL 1468Marcin Małota
M
2009-09-21
11
KN Lider Kraków
95 POL 1474Mateusz Kayser
M
2009-07-09
11
PKM LOK Poznań
96 POL 1491Mateusz Tokarski
M
2008-07-13
12
UKS Żeglarz Wrocław
97 POL 1493Marta Sochacka
K
2008-04-11
12
UKS Żeglarz Wrocław
98 POL 1504Julia Turniak
K
2008-04-15
12
UKS Żeglarz Wrocław
99 POL 1507Tomasz Obecny
M
2006-06-24
14
Centrum Żeglarskie Szczecin
100 POL 1514Jagoda Wiśniewska
K
2009-04-22
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
101 POL 1522Mikołaj Kościelak
M
2008-09-26
12
PKM LOK Poznań
102 POL 1525Józef Krasowski
M
2009-03-22
11
KS Spójnia Warszawa
103 POL 1532Mateusz Kajanek
M
2008-11-13
12
KW LOK Garland Gliwice
104 POL 1533Antoni Wyroba
M
2011-02-24
9
KN Lider Kraków
105 POL 1540Krzysztof Knasiecki
M
2009-07-26
11
PKM LOK Poznań
106 POL 1548Ignacy Kalinowski
M
2009-10-31
11
JKW Poznań
107 POL 1554Tymon Przyjemczak
M
2008-09-21
12
KS ZATOKA Puck
108 POL 1560Aleksandra Błońska
K
2008-05-10
12
Uks Żegluj Lublin
109 POL 1561Ignacy Moritz
M
2010-10-02
10
UKS FIR WARSZAWA
110 POL 1563Krzysztof Rysz
M
2008-04-09
12
KN Lider Kraków
111 POL 1570Antoni Brzozowski
M
2009-06-07
11
KS Spójnia Warszawa
112 POL 1585Radosław Dudkiewicz
M
2009-05-05
11
LKS Charzykowy
113 POL 1603Mikołaj Cieślak
M
2008-05-01
12
Uks Żegluj Lublin
114 pol 1606Tomasz Sobota
M
2009-06-17
11
Stowarzyszenie Marina Poraj
115 POL 1608Weronika Grala
K
2010-03-16
10
Giżycka Grupa Regatowa
116 POL 1611Matylda Brelińska
K
2006-08-04
14
MKŻ Żnin
117 POL 1624Anna Chrobak
K
2011-03-01
9
Klub Żeglarski Nysa
118 POL 1625Sebastian Schmidt
M
2007-01-04
13
KS ZATOKA Puck
119 POL 1627LENA TOMIKOWSKA
K
2009-06-09
11
ŻLKS POZNAŃ
120 POL 1636Aleksandra Stefaniak
K
2010-08-18
10
PKM LOK Poznań
121 POL 1644Martyna Grzegorczyk
K
2008-11-30
12
KS AZS AWFiS GDAŃSK
122 POL 1655Maciej Cioczek
M
2007-03-08
13
Uks Żegluj Lublin
123 POL 1662Jan Pawłowicz
M
2009-11-15
11
KN Lider Kraków
124 POL 1667Marcel Waszkiewicz
M
2011-11-14
9
Jacht Klub Nisko
125 POL 1676Piotr Grzesiek
M
2009-02-14
11
PKM LOK Poznań
126 POL 1678Mateusz Chrobak
M
2008-06-19
12
Klub Żeglarski Nysa
127 POL 1712Zofia Kuszewska
K
2010-01-20
10
Giżycka Grupa Regatowa
128 POL 1735Bartosz Dynia
M
2009-06-17
11
MKŻ Żnin
129 POL 1739Anna Niklaus
K
2011-06-15
9
ŻMKS Poznań
130 POL 1747Oliwia Kaczyńska
K
2008-04-24
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
131 POL 1751Antoni Gabryszewski
M
2009-02-07
11
UKS Żeglarz Wrocław
132 POL 1752Tymon Gotowicz
M
2008-10-05
12
MKŻ Żnin
133 POL 1764Bartosz Leżała
M
2006-10-26
14
UKŻ Środa
134 POL 1772Szymon Gotowicz
M
2011-07-20
9
MKŻ Żnin
135 POL 1773Tomasz Biedrzycki
M
2010-03-11
10
MKS "Dwójka" Warszawa
136 POL 1775Urszula Skowrońska
K
2007-08-16
13
Uks Zalew Kielce
137 POL 1778Marcel Rumiński
M
2008-07-10
12
MKŻ Żnin
138 POL 1788Jan Chylarecki
M
2007-10-08
13
MKS "Dwójka" Warszawa
139 POL 1791Zofia Brdulak
K
2009-05-05
11
KS Spójnia Warszawa
140 POL 1793Iga Kowalik
K
2011-09-26
9
UKS Szkwał Złocieniec
141 POL 1794Szymon Jankowski
M
2007-04-23
13
UKS Szkwał Złocieniec
142 POL 1802Lena Bukowska
K
2010-11-05
10
YK Stal Gdynia
143 POL 1803Igor SAJ
M
2009-11-09
11
Port Mechelinki
144 POL 1804Jakub Chudyk
M
2009-02-18
11
KSW Baltic Dziwnów
145 POL 1806Filip Szymanek
M
2006-01-26
14
KSW Baltic Dziwnów
146 POL 1813Rozalia Rozum
K
2007-08-08
13
MKS "Dwójka" Warszawa
147 POL 1817Emilia Paszek
K
2010-10-15
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
148 POL 1818Blanka Sójkowska
K
2009-08-06
11
KS AZS AWFiS GDAŃSK
149 POL 1825Tymoteusz Breitkopf
M
2009-04-08
11
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
150 POL 1829Dominik Sienkiewicz
M
2007-08-10
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
151 POL 1830Tymon Szkołut
M
2009-04-14
11
Uks Żegluj Lublin
152 POL 1834Mikołaj Łukasik
M
2010-07-23
10
Uks Żegluj Lublin
153 POL 1849MAGDALENA LASKOWSKA
K
2007-01-24
13
ŻLKS POZNAŃ
154 POL 1851Alicja Kurpiewska
K
2007-09-29
13
MKS "Dwójka" Warszawa
155 POL 1852Piotr Harnasz
M
2009-11-05
11
TS Kuźnia Rybnik
156 POL 1860Aleksander Lenart
M
2009-08-27
11
KSW Baltic Dziwnów
157 POL 1862Michał Trzpis
M
2008-10-04
12
KW LOK Garland Gliwice
158 POL 1870Ignacy Kościelak
M
2008-09-26
12
PKM LOK Poznań
159 POL 1871Maksymilian Flaczyński
M
2010-10-17
10
ŻMKS Poznań
160 POL 1882Zuzanna Sawicka
K
2007-12-15
13
UKS Barnim Goleniów
161 POL 1883Adam Oleszczyk
M
2009-11-17
11
UKS Barnim Goleniów
162 POL 1888Tomasz Ruban
M
2010-03-07
10
MKS "Dwójka" Warszawa
163 POL 1889Kamil Nadolny
M
2008-10-17
12
UKS Barnim Goleniów
164 POL 1892Eryk Kąkolewski
M
2009-04-22
11
KS Spójnia Warszawa
165 POL 1907ANTONI SYREK
K
2008-04-02
12
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
166 POL 1908Dawid Brzeski
M
2010-11-26
10
MKS "Dwójka" Warszawa
167 POL 1909Michał Guszcza
M
2011-01-14
9
UKS Sindbad Legionowo
168 POL 1919Artur Gorzycki
M
2011-02-15
9
TKŻ Toruń
169 POL 1923Wiktor Weselak
M
2008-08-07
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
170 POL 1924Tomasz Pakulski
M
2008-11-16
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
171 POL 1929Sonia Dobrzyńska
K
2007-04-25
13
KS Spójnia Warszawa
172 POL 1936Eryk Majewski
M
2008-07-23
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
173 POL 1937Maciej Szawkowski
M
2008-11-18
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
174 POL 1941Michał Musielak
M
2009-05-03
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
175 POL 1945Zuzanna Zielińska
K
2006-04-25
14
MKŻ Żnin
176 POL 1954Filip Miller
M
2007-01-29
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
177 POL 1959Lena Gaweł
K
2008-08-10
12
AZS OŚ Poznań
178 POL 1967Michał Godlewski
M
2008-10-11
12
KW LOK Garland Gliwice
179 POL 1988Wiktor Raszka
M
2009-07-15
11
MKS "Dwójka" Warszawa
180 POL 1999Jan Muszyński
M
2007-09-28
13
KS Spójnia Warszawa
181 POL 2023Jakub Szurko
M
2008-10-01
12
KSW Baltic Dziwnów
182 POL 2025Borys Łabędzki
M
2008-05-08
12
UKS Sindbad Legionowo
183 POL 2027Wiktor Przeździecki
M
2008-04-22
12
KS Spójnia Warszawa
184 POL 2029Alexander Nowak
M
2009-11-10
11
UKS Sindbad Legionowo
185 POL 2036Maja Wójcik
K
2008-07-10
12
KSW Baltic Dziwnów
186 POL 2037Paweł Łoboda
M
2008-04-17
12
OPTI CWM Gdynia
187 POL 2051Miłosz Rubinkowski
M
2009-04-17
11
KW LOK Garland Gliwice
188 POL 2081Zofia Glaza
K
2008-05-28
12
Opti CWM Gdynia
189 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
M
2008-11-20
12
OPTI CWM Gdynia
190 POL 2089Norbert Herba
M
2010-07-29
10
YK Stal Gdynia
191 POL 2090Piotr Grendziak
M
2008-09-02
12
TS Kuźnia Rybnik
192 POL 2100Hubert Matz
M
2008-06-18
12
KS Spójnia Warszawa
193 POL 2104Wojciech Markwart
M
2008-03-25
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
194 POL 2116Alicja Saj
K
2010-08-01
10
YK Stal Gdynia
195 POL 2117Piotr Tutkowski
M
2011-06-10
9
YK Stal Gdynia
196 POL 2124Agata Koropecka
K
2009-06-21
11
Opti CWM Gdynia
197 POL 2125Katarzyna Koczorowska
K
2011-10-10
9
AZS OŚ Poznań
198 POL 2144Wiktor Radziej
M
2008-05-01
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
199 POL 2147Kacper Michalski
M
2008-02-06
12
Klub Żeglarski Nysa
200 POL 2156Matylda Kowalik
K
2009-04-20
11
UKS Szkwał Złocieniec
201 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
M
2010-01-06
10
Giżycka Grupa Regatowa
202 POL 2173Antonina Dziekańska
K
2011-01-18
9
Giżycka Grupa Regatowa
203 POL 2201Jagoda Sawicka
K
2010-10-28
10
JKW Poznań
204 POL 2202Magdalena Traczyńska
K
2010-09-03
10
UKS FIR
205 POL 2205Marcin Krawczyk
M
2007-10-05
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
206 POL 2206Hanna Gębicka
K
2008-12-25
12
MKS "Dwójka" Warszawa
207 POL 2207Szymon Kroczek
M
2007-06-14
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
208 POL 2210Mateusz Walczak
M
2009-07-31
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
209 POL 2211Antonina Puchowska
K
2008-12-27
12
YK Stal Gdynia
210 POL 2213Mikołaj Waszkiewicz
M
2009-10-11
11
Jacht Klub Nisko
211 POL 2220Bartosz Żmudziński
M
2008-01-02
12
MKŻ Żnin
212 POL 2625Kornelia Dobaczewska
K
2005-09-19
15
MKŻ Żnin
213 POL 2634Angelina Zubel
K
2006-10-21
14
MKŻ Żnin
214 POL 3333Maja Komorowska
K
2009-08-25
11
OPTI CWM Gdynia
215 POL 3401Jan Lemański
M
2008-06-26
12
TKŻ Toruń
216 POL 3402Hanna Rogowska
K
2008-06-19
12
TKŻ Toruń
217 POL 3403Hieronim Hendler
M
2008-05-03
12
TKŻ Toruń
218 POL 3406Małgorzata Wyrębska
K
2009-01-25
11
YK Stal Gdynia
219 POL 3419Krzysztof Junczyk
M
2008-04-25
12
UKS Sindbad Legionowo
220 POL 3425Maksymilian Malec
M
2008-03-27
12
Opti CWM Gdynia
221 POL 3436Adam Pakulski
M
2010-10-14
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
222 POL 3443Aleksander Kolman
M
2008-07-27
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
223 POL 3459Lena Kaczmarek
K
2008-02-25
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
224 POL 3460Magdalena Luśnia
K
2007-08-12
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
225 POL 3461Jakub Podgórny
M
2008-02-07
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
226 POL 3479Ida Kocięda
K
2010-07-08
10
OPTI CWM Gdynia
227 POL 3524Julia Agnieszczak
K
2010-04-16
10
SSW MOS Iława
228 POL 3624Wiktoria Sajdak
K
2006-06-01
14
Stowarzyszenie Marina Poraj
229 POL 3999Tomasz Ignaczewski
M
2012-02-05
8
KS Spójnia Warszawa
230 POL 4112Aleksander Łukanowski
M
2007-01-04
13
TS Kuźnia Rybnik
231 POL 5119Lena Małecka
K
2007-07-28
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
232 POL 9911Nina Krawczyk
K
2012-03-30
8
KŻ MEWA
233 POL 11459Maksymilian Malinowski
M
2009-06-10
11
JKW Poznań
234 POL 11507Maja Wojciechowska
K
2009-06-21
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
235 POL 11525Stanisław Peksa
M
2010-11-27
10
JKW Poznań
236 POL 11622Laura Urbańska
K
2009-11-09
11
JKW Poznań
237 POL 12101Maria Nycz
K
2009-05-25
11
JKW Poznań
238 POL 17131Jan Pachla
M
2005-12-10
15
UKŻ Środa
239 POL 20371JAN WINKLER
M
2008-07-09
12
ŻLKS POZNAŃ