Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor

WYNIKI REGAT

  • OPP A
  • OPP B

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1576Alicja Przybyłek
19
AZS OŚ Poznań14,0(21)211
2 POL 1547Andrzej Nycz
18
JKW Poznań115,0(12)195
3 POL 2142Zuzanna Borucka
17
JKW Poznań216,059(10)2
4 POL 3553Stanisław Wojda
18
JKW Poznań217,035(11)9
5 POL 1492Paweł Romanowicz
19
JKW Poznań317,094(12)4
6 POL 907Milena Siczek
19
Uks Żegluj Lublin319,0685(16)
7 POL 111Jakub Lipowski
17
KN Lider Kraków420,02(16)315
8 POL 33Jakub Kuraś
17
KŻ Horn Kraków520,010(13)28
9 POL 2019Danuta Grudzień
18
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski424,076(27)11
10 POL 1917Filip Marjański
17
KS AZS AWFiS Gdańsk627,01188(30)
11 POL 1728Jan Kamieński
18
JKW Poznań732,08(21)420
12 POL 1427Anna Gąsiorek
17
AZS OŚ Poznań533,0(31)10617
13 POL 2068Kacper Bąk
19
KŻ Horn Kraków835,015(19)146
14 POL 1272Mikołaj Mataczyński
16
AZS OŚ Poznań936,017(31)712
15 POL 1960Miłosz Samek
19
Centrum Żeglarskie Szczecin 1039,014718(26)
16 POL 1902Mateusz Kolba
18
KN Lider Kraków1140,042313(31)
17 POL 2025Jakub Wegiera
18
UKS Sindbad Legionowo1242,01811(26)13
18 POL 1965Karol Rusin
18
KW LOK Garland Gliwice1343,025315(27)
19 POL 1574Zofia Pospieszna
17
AZS OŚ Poznań646,023(27)203
20 CZE 714Matyas Dymak
19
YC Vysoke Myto1451,0(27)251610
21 POL 402Alan Kurzawa
16
PKM LOK Poznań1554,0(33)22257
22 POL 2110Konrad Kunc
18
YK Stal Gdynia1655,0(30)122122
23 POL 1586Andrzej Grochal
5
KSW Baltic Dziwnów1755,0132022(24)
24 POL 400Daniel Śmiałowski
17
PKM LOK Poznań1859,022(30)2314
25 POL 124Maksymilian Koschel
17
JKW Poznań1959,01624(29)19
26 POL 2043Lila Sochaj
17
KS AZS AWFiS Gdańsk760,01126(32)23
27 CZE 809Kristýna Flosmanová
18
TJ Jiskra třeboň862,02915(30)18
28 POL 1939Tomasz Zadora
17
Uks Żegluj Lublin2063,0321417(ufd)
29 POL 2Lidia Łukasik
17
Uks Żegluj Lublin971,0193319(ufd)
30 POL 1538Nela Kasprzyk
16
PKM LOK Poznań1072,020(32)2428
31 POL 1713Jakub Jaworski
17
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI2174,02817(31)29
32 POL 2101Stanisław Cholewicki
17
JKW Poznań2275,026(29)2821
33 POL 24Anna Chomont
19
UKS Barnim Goleniów 1177,02428(33)25

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 2220Bartosz Żmudziński
16
MKŻ Żnin14,011(6)2
2 POL 2100Hubert Matz
16
KS Spójnia Warszawa24,0112(14)
3 POL 1924Tomasz Pakulski
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn34,0112(52)
4 POL 2124Agata Koropecka
15
Opti CWM Gdynia16,0222(15)
5 POL 1459Mateusz Kuchowicz
15
PKM LOK Poznań47,0331(7)
6 POL 1937Maciej Szawkowski
16
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”58,042(7)2
7 POL 1307Bartosz Peczka
17
MKŻ Żnin613,0661(22)
8 POL 3333Maja Komorowska
15
OPTI CWM Gdynia214,03101(27)
9 POL 1491Mateusz Tokarski
16
UKS Żeglarz Wrocław715,074(24)4
10 POL 133Wojtek Wójcik
16
TS Kuźnia Rybnik816,0(12)5101
11 POL 3402Hanna Rogowska
16
TKŻ Toruń317,0593(18)
12 POL 670Jeremiasz Konieczny
17
ŻLKS POZNAŃ919,08(bfd)47
13 POL 1460Adam Szymankiewicz
13
ŻMKS Poznań1020,04(38)151
14 POL 1791Zofia Brdulak
15
KS Spójnia Warszawa421,0(15)3153
15 POL 1852Piotr Harnasz
15
TS Kuźnia Rybnik1121,0411(14)6
16 POL 1428Ignacy Pospieszny
15
AZS Poznań1222,011(13)92
17 POL 1945Zuzanna Zielińska
18
MKŻ Żnin524,0(17)3165
18 POL 1018Piotr Sołtysiak
14
CHKŻ Chojnice1324,01464(20)
19 POL 3406Małgorzata Wyrębska
15
YK Stal Gdynia625,03(bfd)184
20 POL 2207Szymon Kroczek
17
Nauticus Yacht Club Olsztyn1425,01111(19)3
21 POL 1817Emilia Paszek
14
KS AZS AWFiS Gdańsk726,05(bfd)201
22 CZE 844František Burda
14
JK Česká Lípa1526,014(bfd)66
23 POL 1221Julia Padzik
15
OPTI CWM Gdynia827,05(19)715
24 POL 2023Jakub Szurko
16
KSW Baltic Dziwnów1627,012510(ufd)
25 POL 1735Bartosz Dynia
15
MKŻ Żnin1727,09711(13)
26 POL 2036Maja Wójcik
16
KSW Baltic Dziwnów929,011135(29)
27 POL 3461Jakub Podgórny
16
Centrum Żeglarskie Szczecin 1830,062(ufd)22
28 POL 1376Justyna Jurkowska
18
MKŻ Żnin1030,0(16)6168
29 POL 3403Hieronim Hendler
16
TKŻ Toruń1930,016(21)77
30 POL 936Maurycy Kosmowski
15
KS AZS AWFiS Gdańsk2030,08148(47)
31 POL 1608Weronika Grala
14
Giżycka Grupa Regatowa1131,091111(20)
32 POL 191Hubert Staroń
16
KŻ Horn Kraków2133,07818(22)
33 POL 1468Marcin Małota
15
KN Lider Kraków2233,013(29)812
34 POL 2090Piotr Grendziak
16
TS Kuźnia Rybnik2333,0(26)12912
35 POL 1585Radosław Dudkiewicz
15
LKS Charzykowy2434,0237(27)4
36 POL 2037Paweł Łoboda
16
OPTI CWM Gdynia2535,0(26)20510
37 POL 1830Tymon Szkołut
15
Uks Żegluj Lublin2636,02493(34)
38 POL 12Aleksander Paczos
16
MKŻ Arka Gdynia2736,010(31)215
39 POL 1806Filip Szymanek
18
KSW Baltic Dziwnów2836,0(31)18612
40 POL 3425Maksymilian Malec
16
Opti CWM Gdynia2936,0(25)14139
41 POL 1005Maja Filipska
15
YK Stal Gdynia1239,01612(bfd)11
42 POL 2211Antonina Puchowska
16
YK Stal Gdynia1341,06(35)1619
43 POL 1554Tymon Przyjemczak
16
KS ZATOKA Puck3041,01812(25)11
44 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
14
Giżycka Grupa Regatowa3143,08(40)296
45 POL 1388Aleksander Skowroński
15
Uks Zalew Kielce3243,0(dsq)15208
46 POL 1504Julia Turniak
16
UKS Żeglarz Wrocław1443,0(23)102310
47 POL 1611Matylda Brelińska
18
MKŻ Żnin1544,0147(dsq)23
48 POL 1999Jan Muszyński
17
KS Spójnia Warszawa3345,0(48)43011
49 POL 3524Julia Agnieszczak
14
SSW MOS Iława1645,09(27)1224
50 POL 1678Mateusz Chrobak
16
Klub Żeglarski Nysa3447,02118(33)8
51 POL 2027Wiktor Przeździecki
16
KS Spójnia Warszawa3549,02024(30)5
52 POL 920Nina Gaweł
14
AZS OŚ Poznań1750,015269(30)
53 POL 11459Maksymilian Malinowski
15
JKW Poznań3650,01815(26)17
54 POL 919Klaudia Lipińska
14
JKW Poznań1851,010(28)1526
55 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
16
OPTI CWM Gdynia3751,0171519(49)
56 POL 2206Hanna Gębicka
16
MKS "Dwójka" Warszawa1953,01917(32)17
57 POL 1954Filip Miller
17
Centrum Żeglarskie Szczecin 3855,0(29)162415
58 POL 1959Lena Gaweł
16
AZS OŚ Poznań2057,021(34)2313
59 POL 1813Rozalia Rozum
17
MKS "Dwójka" Warszawa2159,0(37)22289
60 POL 1507Tomasz Obecny
18
Centrum Żeglarskie Szczecin 3959,0252014(53)
61 POL 3401Jan Lemański
16
TKŻ Toruń4059,024(bfd)1718
62 POL 2089Norbert Herba
14
YK Stal Gdynia4160,021(50)2613
63 POL 1525Józef Krasowski
15
KS Spójnia Warszawa4261,0(dsq)53818
64 POL 3624Wiktoria Sajdak
18
Stowarzyszenie Marina Poraj2262,035234(60)
65 POL 2634Angelina Zubel
18
MKŻ Żnin2362,0(dsq)101735
66 POL 3436Adam Pakulski
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn4363,023427(48)
67 POL 1662Jan Pawłowicz
15
KN Lider Kraków4463,034821(ufd)
68 POL 982Julia Nosal
18
Klub Żeglarski Nysa2464,028(42)1224
69 POL 3459Lena Kaczmarek
16
Centrum Żeglarskie Szczecin 2565,030431(ufd)
70 POL 1103Emilia Siekierczak
16
AZS OŚ Poznań2665,0(dnc)27533
71 POL 1778Marcel Rumiński
16
MKŻ Żnin4565,0(ufd)83225
72 POL 3460Magdalena Luśnia
17
Centrum Żeglarskie Szczecin 2765,0302510(36)
73 POL 149Adam Chojnicki
15
JKW Poznań4665,015(53)3119
74 POL 1936Eryk Majewski
16
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”4766,027(31)1821
75 POL 2205Marcin Krawczyk
17
Nauticus Yacht Club Olsztyn4867,0132925(39)
76 POL 3443Aleksander Kolman
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn4968,0192623(53)
77 POL 3479Ida Kocięda
14
OPTI CWM Gdynia2869,0362112(38)
78 POL 2081Zofia Glaza
16
Opti CWM Gdynia2969,0(ufd)222126
79 POL 1141Tola Szukaj
17
TKŻ Toruń3070,0103228(44)
80 POL 4112Aleksander Łukanowski
17
TS Kuźnia Rybnik5070,01922(34)29
81 POL 1967Michał Godlewski
16
KW LOK Garland Gliwice5171,01327(41)31
82 POL 2625Kornelia Dobaczewska
19
MKŻ Żnin3172,0253611(41)
83 POL 1862Michał Trzpis
16
KW LOK Garland Gliwice5272,0(42)243414
84 POL 1829Dominik Sienkiewicz
17
KS AZS AWFiS Gdańsk5373,037288(42)
85 POL 1802Lena Bukowska
14
YK Stal Gdynia3273,0(47)24409
86 POL 1625Sebastian Schmidt
17
KS ZATOKA Puck5473,027(bfd)3016
87 POL 1285Witold Safijan
15
MKŻ Żnin5573,02916(52)28
88 POL 1860Aleksander Lenart
15
KSW Baltic Dziwnów5674,0(48)36353
89 POL 1603Mikołaj Cieślak
16
Uks Żegluj Lublin5774,0381620(50)
90 POL 2051Miłosz Rubinkowski
15
KW LOK Garland Gliwice5875,0(35)283116
91 POL 1245Aleksandra Matz
14
KS Spójnia Warszawa3376,0(ufd)92839
92 POL 2147Kacper Michalski
16
Klub Żeglarski Nysa5977,018(ufd)4910
93 POL 978Hanna Chojnicka
14
JKW Poznań3477,02718(41)32
94 POL 12101Maria Nycz
15
JKW Poznań3579,0(50)331432
95 POL 1751Antoni Gabryszewski
15
UKS Żeglarz Wrocław6080,0(ufd)302228
96 POL 1818Blanka Sójkowska
15
KS AZS AWFiS GDAŃSK3681,0(50)144324
97 POL 1676Piotr Grzesiek
15
PKM LOK Poznań6184,03232(41)20
98 POL 1246Bartosz Janusek
16
MKS "Dwójka" Warszawa6284,0303024(34)
99 POL 849Tomasz Tęcza
15
Jacht Klub Nisko6385,02813(bfd)44
100 POL 1851Alicja Kurpiewska
17
MKS "Dwójka" Warszawa3788,020(bfd)2741
101 POL 125Marcel Haufa
15
ŻLKS POZNAŃ6491,0332137(39)
102 POL 1825Tymoteusz Breitkopf
15
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI6592,017(50)4530
103 POL 673MARTYNA MARIAK
19
ŻLKS POZNAŃ3892,022(62)4228
104 POL 1226Leon Jankowski
15
TKŻ Toruń6692,03125(42)36
105 POL 20371JAN WINKLER
16
ŻLKS POZNAŃ6793,045(58)1335
106 POL 2213Mikołaj Waszkiewicz
15
Jacht Klub Nisko6893,0(ufd)412230
107 POL 1415Zofia Matyszkiewicz
16
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI3993,0(39)312537
108 POL 1775Urszula Skowrońska
17
Uks Zalew Kielce4093,0283233(45)
109 POL 3419Krzysztof Junczyk
16
UKS Sindbad Legionowo6994,0334219(48)
110 POL 747Daniel Łachacz
16
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”7094,03235(40)27
111 POL 2029Alexander Nowak
15
UKS Sindbad Legionowo7195,01243(48)40
112 POL 196Kacper Kadłubowski
17
KW LOK Garland Gliwice7297,0331945(56)
113 POL 1655Maciej Cioczek
17
Uks Żegluj Lublin7398,02041(51)37
114 POL 1929Sonia Dobrzyńska
17
KS Spójnia Warszawa4198,0(ufd)332243
115 POL 1570Antoni Brzozowski
15
KS Spójnia Warszawa7498,03629(39)33
116 POL 1241Michał Johan
15
KW LOK Garland Gliwice7599,02641(54)32
117 POL 1803Igor SAJ
15
Port Mechelinki76100,03138(61)31
118 pol 1606Tomasz Sobota
15
Stowarzyszenie Marina Poraj77100,032(37)3533
119 POL 1892Eryk Kąkolewski
15
KS Spójnia Warszawa78101,0401744(47)
120 POL 1229Maksymilian Czarnecki
15
AZS OŚ Poznań79102,022(ufd)5723
121 POL 951Wojciech Henryk Komenda
16
KS Spójnia Warszawa80103,050(ufd)1340
122 POL 2104Wojciech Markwart
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn81103,0472036(61)
123 POL 1394Karolina Gajda
15
UKS Barnim Goleniów42103,024(43)4336
124 POL 1627LENA TOMIKOWSKA
15
ŻLKS POZNAŃ43103,0(52)304429
125 POL 1086Kamila Maziarz
15
Ks Energetyk 44104,043(67)4714
126 POL 1871Maksymilian Flaczyński
14
ŻMKS Poznań82104,048(bfd)3521
127 POL 2210Mateusz Walczak
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn83104,0234536(dsq)
128 POL 1403Kacper Kibiersza
16
YK Stal Gdynia84106,0223(bfd)ufd
129 POL 991Marta Gajdzińska
14
AZS OŚ Poznań45106,022(bfd)3ufd
130 POL 880Krzysztof Dzilne
18
ŻLKS POZNAŃ85106,0392542(52)
131 POL 1941Michał Musielak
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn86106,0(46)373831
132 POL 2156Matylda Kowalik
15
UKS Szkwał Złocieniec46110,05439(67)17
133 POL 11Nikodem Machejko
16
Giżycka Grupa Regatowa87110,055(ufd)2926
134 POL 1Karol Kostrzewa
16
Giżycka Grupa Regatowa88110,034(55)3343
135 POL 1284Jan Psiuk
16
TS Kuźnia Rybnik89111,0401754(59)
136 POL 1370Pola Czerwińska
16
UKS Żeglarz Wrocław47115,0344437(46)
137 POL 938Filip Modzelewski
15
AZS OŚ Poznań90115,04239(57)34
138 CZE 703Liliana Dymakova
14
YC Vysoke Myto48117,07(bfd)29ufd
139 POL 1036Stanisław Nosol
14
CHKŻ Chojnice91117,03833(dsq)46
140 POL 1228Ada Wilińska
16
AZS OŚ Poznań49120,0(51)514425
141 GER 1534Aleksander Krysiak
16
WSV Langen92121,05319(55)49
142 POL 1532Mateusz Kajanek
16
KW LOK Garland Gliwice93121,054(59)4621
143 POL 1849MAGDALENA LASKOWSKA
17
ŻLKS POZNAŃ50121,0(56)494725
144 POL 1387Piotr Malitowski
13
KW LOK Garland Gliwice94121,03736(49)48
145 POL 1560Aleksandra Błońska
16
Uks Żegluj Lublin51125,044(dnc)3645
146 POL 1267Magdalena Psiuk
14
TS Kuźnia Rybnik52127,0(61)403750
147 POL 1804Jakub Chudyk
15
KSW Baltic Dziwnów95127,044(49)4538
148 POL 1070Stanisław Kasprzak
15
PKM LOK Poznań96130,0(dsq)472657
149 POL 99Lena Roszak
15
AZS OŚ Poznań53133,049(58)4341
150 POL 11525Stanisław Peksa
14
JKW Poznań97133,04942(52)42
151 POL 2117Piotr Tutkowski
13
YK Stal Gdynia98134,057(61)6116
152 POL 1563Krzysztof Rysz
16
KN Lider Kraków99135,056(60)3445
153 POL 2173Antonina Dziekańska
13
Giżycka Grupa Regatowa54135,0364554(63)
154 POL 1739Anna Niklaus
13
ŻMKS Poznań55135,041(bfd)5143
155 POL 11622Laura Urbańska
15
JKW Poznań56136,0(ufd)bfd3223
156 POL 1424Tadeusz Kozłowski
14
UKS FIR Warszawa100136,044(64)3854
157 POL 1644Martyna Grzegorczyk
16
KS AZS AWFiS GDAŃSK57137,052(dsq)5827
158 POL 427Paweł Wiliński
14
AZS OŚ Poznań101137,0355646(ufd)
159 POL 1747Oliwia Kaczyńska
16
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”58137,05347(62)37
160 POL 1919Artur Gorzycki
13
TKŻ Toruń102138,0(62)485040
161 POL 470Bartosz Nurowski
15
UKS FIR WARSZAWA103140,0524840(53)
162 POL 1988Wiktor Raszka
15
MKS "Dwójka" Warszawa104140,0414950(68)
163 POL 603Amelia Ferenc
14
TS Kuźnia Rybnik59142,0(ufd)ufd1744
164 POL 5119Lena Małecka
17
Centrum Żeglarskie Szczecin 60142,0513556(59)
165 POL 2116Alicja Saj
14
YK Stal Gdynia61143,043(bfd)bfd19
166 POL 1422Kajdy Maksymilian
14
UKS FIR WARSZAWA105144,029(64)5164
167 POL 1712Zofia Kuszewska
14
Giżycka Grupa Regatowa62144,0583947(64)
168 POL 1244Emilia Brdulak
13
KS Spójnia Warszawa63147,03858(65)51
169 POL 1533Antoni Wyroba
13
KN Lider Kraków106148,05938(65)51
170 POL 11507Maja Wojciechowska
15
Centrum Żeglarskie Szczecin 64149,05955(70)35
171 POL 202Gustaw Kowalski
15
TS Kuźnia Rybnik107149,04546(63)58
172 POL 1193Dawid Pachuta
15
KN Lider Kraków108149,04653(60)50
173 POL 1283Maksymilian Pluciński
14
ŻMKS Poznań109150,04352(67)55
174 POL 1151Wojciech Sygnet
14
AZS OŚ Poznań110151,0(ufd)525247
175 POL 1834Mikołaj Łukasik
14
Uks Żegluj Lublin111152,04154(dsq)57
176 POL 1474Mateusz Kayser
15
PKM LOK Poznań112152,0(69)436049
177 POL 107Elżbieta Psiuk
13
TS Kuźnia Rybnik65152,05444(59)54
178 POL 1296Matylda Rodziewicz
15
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”66152,0465650(67)
179 POL 1667Marcel Waszkiewicz
13
Jacht Klub Nisko113154,06123(74)70
180 POL 1075Helena Moritz
15
UKS FIR WARSZAWA67155,05544(60)56
181 POL 1540Krzysztof Knasiecki
15
PKM LOK Poznań114155,051(73)5846
182 POL 1137Adam Margasiński
16
MKS "Dwójka" Warszawa115156,0406353(74)
183 POL 1104Kajetan Tokarski
14
UKS Żeglarz Wrocław116156,0(62)485751
184 POL 671WIKTOR KUBIAK
16
ŻLKS POZNAŃ117157,0652666(76)
185 POL 1752Tymon Gotowicz
16
MKŻ Żnin118157,0396355(dnc)
186 POL 1230Łucja Borkowska
14
AZS OŚ Poznań68157,0644548(ufd)
187 POL 1514Jagoda Wiśniewska
15
Centrum Żeglarskie Szczecin 69157,05347(bfd)57
188 POL 1888Tomasz Ruban
14
MKS "Dwójka" Warszawa119159,0606039(72)
189 POL 1923Wiktor Weselak
16
KS AZS AWFiS Gdańsk120160,04237(ufd)bfd
190 POL 1793Iga Kowalik
13
UKS Szkwał Złocieniec70163,0(ufd)347158
191 POL 1883Adam Oleszczyk
15
UKS Barnim Goleniów121164,0(ufd)406856
192 POL 1788Jan Chylarecki
17
MKS "Dwójka" Warszawa122165,045(62)6258
193 POL 1889Kamil Nadolny
16
UKS Barnim Goleniów123165,0595749(66)
194 POL 941Gustaw Wojcieszak
13
AZS OŚ Poznań124170,0(66)526652
195 POL 1794Szymon Jankowski
17
UKS Szkwał Złocieniec125171,064(70)6938
196 POL 1493Marta Sochacka
16
UKS Żeglarz Wrocław71171,0(ufd)ufd4842
197 POL 167Aleksander Zajączkowski
15
Giżycka Grupa Regatowa 126171,0(dnc)465966
198 POL 1909Michał Guszcza
13
UKS Sindbad Legionowo127171,0475965(70)
199 POL 439Jacek Petruczynik
15
KŻ MEWA128172,05854(62)60
200 POL 34Hubert Kruczyński
16
AKŻ 90129173,05657(71)60
201 POL 424Kacper Wysocki
15
UKS FIR Warszawa130174,058(69)5363
202 POL 2201Jagoda Sawicka
14
JKW Poznań72174,063(71)5655
203 POL 924Adam Szalewicz
16
Giżycka Grupa Regatowa 131175,055(bfd)39dnc
204 POL 1772Szymon Gotowicz
13
MKŻ Żnin132175,0575464(73)
205 POL 255Jan Nycz
13
JKW Poznań133175,057(bfd)6355
206 POL 1548Ignacy Kalinowski
15
JKW Poznań134177,0(ufd)664665
207 POL 1125Jerzy Toliński
15
KN Lider Kraków135178,049(ufd)5871
208 POL 5Maja Ferenc
11
TS Kuźnia Rybnik73180,0704664(dnf)
209 POL 207Wiktor Kalinowski
13
JKW Poznań136181,0(67)665659
210 POL 1050Szymon Rowecki
13
ŻMKS Poznań137182,0615170(bfd)
211 POL 252Filip Mazur
14
KŻ MEWA138183,0655068(dnf)
212 POL 2125Katarzyna Koczorowska
13
AZS OŚ Poznań74184,0685561(dnf)
213 POL 131Piotrek Słomka
15
TS Kuźnia Rybnik139187,0675367(dnf)
214 POL 120Kacper Stęplowski
15
KW LOK Garland Gliwice140191,066(72)7154
215 POL 1636Aleksandra Stefaniak
14
PKM LOK Poznań75192,06661(75)65
216 POL 1522Mikołaj Kościelak
16
PKM LOK Poznań141194,060(74)6668
217 POL 817Mia Wüster
14
ŻMKS Poznań76194,06468(74)62
218 POL 39Kamil Marczak
17
JKW Poznań142194,0636863(69)
219 POL 108Julia Święcicka
14
JKW Poznań77195,0725172(dnc)
220 POL 1882Zuzanna Sawicka
17
UKS Barnim Goleniów78195,0(dnc)dnc5361
221 POL 1908Dawid Brzeski
14
MKS "Dwójka" Warszawa143196,067(70)6861
222 POL 1561Ignacy Moritz
14
UKS FIR WARSZAWA144197,0715769(dnf)
223 POL 2144Wiktor Radziej
16
KS AZS AWFiS Gdańsk145198,0(ufd)655974
224 POL 1624Anna Chrobak
13
Klub Żeglarski Nysa79199,063(bfd)55dnf
225 POL 1187Marek Filipski
12
YK Stal Gdynia146201,06965(72)67
226 POL 1870Ignacy Kościelak
16
PKM LOK Poznań147202,065(dnc)6473
227 POL 958Piotr Placzke
-
UKS FIR Warszawa1481206,0(dnc)717362
228 POL 4Antonina Chomont
15
UKS Barnim Goleniów80209,0(dnc)567677
229 POL 1292Franciszek Karmoliński
13
OPTI CWM Gdynia149209,068(77)7269
230 POL 1907ANTONI SYREK
16
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI81209,069(75)6971
231 POL 2025Borys Łabędzki
16
UKS Sindbad Legionowo150210,06269(dnc)79
232 POL 3999Tomasz Ignaczewski
12
KS Spójnia Warszawa151211,060(bfd)70dnf
233 POL 1139Stanisław Tracz
12
MKS "Dwójka" Warszawa152219,0(dnc)677775
234 POL 1773Tomasz Biedrzycki
14
MKS "Dwójka" Warszawa153221,0(dnc)767372
235 POL 9911Nina Krawczyk
12
KŻ MEWA82224,068(dnf)7878