Podział na grupy obowiązujący w dniu: 02-08-2020 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 01-08-2020

  Nr na żaglu Grupa Imię i Nazwisko Klub
1 CZE 703
OPPB - SREBRNY
Liliana DymakovaYC Vysoke Myto
2 CZE 844
OPPB - ZLOTA
František BurdaJK Česká Lípa
3 GER 1534
OPPB - SREBRNY
Aleksander KrysiakWSV Langen
4 POL 1
OPPB - SREBRNY
Karol KostrzewaGiżycka Grupa Regatowa
5 POL 2
OPPB - BRAZOWA
Stanisław UrbańczykUKŻ Środa
6 POL 4
OPPB - BRAZOWA
Antonina Chomont UKS Barnim Goleniów
7 POL 5
OPPB - BRAZOWA
Maja FerencTS Kuźnia Rybnik
8 POL 11
OPPB - SREBRNY
Nikodem MachejkoGiżycka Grupa Regatowa
9 POL 12
OPPB - ZLOTA
Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia
10 POL 34
OPPB - BRAZOWA
Hubert KruczyńskiAKŻ 90
11 POL 39
OPPB - BRAZOWA
Kamil Marczak JKW Poznań
12 POL 99
OPPB - SREBRNY
Lena RoszakAZS OŚ Poznań
13 POL 107
OPPB - BRAZOWA
Elżbieta PsiukTS Kuźnia Rybnik
14 POL 108
OPPB - BRAZOWA
Julia Święcicka JKW Poznań
15 POL 120
OPPB - BRAZOWA
Kacper StęplowskiKW LOK Garland Gliwice
16 POL 125
OPPB - SREBRNY
Marcel HaufaŻLKS POZNAŃ
17 POL 131
OPPB - BRAZOWA
Piotrek SłomkaTS Kuźnia Rybnik
18 POL 133
OPPB - ZLOTA
Wojtek WójcikTS Kuźnia Rybnik
19 POL 149
OPPB - ZLOTA
Adam Chojnicki JKW Poznań
20 POL 167
OPPB - BRAZOWA
Aleksander Zajączkowski Giżycka Grupa Regatowa
21 POL 191
OPPB - ZLOTA
Hubert StarońKŻ Horn Kraków
22 POL 196
OPPB - SREBRNY
Kacper KadłubowskiKW LOK Garland Gliwice
23 POL 202
OPPB - BRAZOWA
Gustaw KowalskiTS Kuźnia Rybnik
24 POL 207
OPPB - BRAZOWA
Wiktor Kalinowski JKW Poznań
25 POL 252
OPPB - BRAZOWA
Filip MazurKŻ MEWA
26 POL 255
OPPB - BRAZOWA
Jan Nycz JKW Poznań
27 POL 424
OPPB - BRAZOWA
Kacper WysockiUKS FIR Warszawa
28 POL 427
OPPB - SREBRNY
Paweł WilińskiAZS OŚ Poznań
29 POL 439
OPPB - BRAZOWA
Jacek PetruczynikKŻ MEWA
30 POL 470
OPPB - BRAZOWA
Bartosz NurowskiUKS FIR WARSZAWA
31 POL 603
OPPB - BRAZOWA
Amelia FerencTS Kuźnia Rybnik
32 POL 670
OPPB - ZLOTA
Jeremiasz KoniecznyŻLKS POZNAŃ
33 POL 671
OPPB - BRAZOWA
WIKTOR KUBIAKŻLKS POZNAŃ
34 POL 673
OPPB - SREBRNY
MARTYNA MARIAKŻLKS POZNAŃ
35 POL 747
OPPB - SREBRNY
Daniel ŁachaczKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
36 POL 817
OPPB - BRAZOWA
Mia WüsterŻMKS Poznań
37 POL 849
OPPB - SREBRNY
Tomasz TęczaJacht Klub Nisko
38 POL 880
OPPB - SREBRNY
Krzysztof DzilneŻLKS POZNAŃ
39 POL 919
OPPB - ZLOTA
Klaudia Lipińska JKW Poznań
40 POL 920
OPPB - ZLOTA
Nina GawełAZS OŚ Poznań
41 POL 924
OPPB - BRAZOWA
Adam SzalewiczGiżycka Grupa Regatowa
42 POL 936
OPPB - ZLOTA
Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk
43 POL 938
OPPB - SREBRNY
Filip ModzelewskiAZS OŚ Poznań
44 POL 941
OPPB - BRAZOWA
Gustaw WojcieszakAZS OŚ Poznań
45 POL 951
OPPB - SREBRNY
Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa
46 POL 958
OPPB - BRAZOWA
Piotr PlaczkeUKS FIR Warszawa
47 POL 978
OPPB - SREBRNY
Hanna Chojnicka JKW Poznań
48 POL 982
OPPB - ZLOTA
Julia NosalKlub Żeglarski Nysa
49 POL 991
OPPB - SREBRNY
Marta GajdzińskaAZS OŚ Poznań
50 POL 1005
OPPB - ZLOTA
Maja FilipskaYK Stal Gdynia
51 POL 1018
OPPB - ZLOTA
Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
52 POL 1036
OPPB - SREBRNY
Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice
53 POL 1050
OPPB - BRAZOWA
Szymon RoweckiŻMKS Poznań
54 POL 1070
OPPB - SREBRNY
Stanisław KasprzakPKM LOK Poznań
55 POL 1075
OPPB - BRAZOWA
Helena MoritzUKS FIR WARSZAWA
56 POL 1086
OPPB - SREBRNY
Kamila Maziarz Ks Energetyk
57 POL 1103
OPPB - ZLOTA
Emilia SiekierczakAZS OŚ Poznań
58 POL 1104
OPPB - BRAZOWA
Kajetan TokarskiUKS Żeglarz Wrocław
59 POL 1125
OPPB - BRAZOWA
Jerzy TolińskiKN Lider Kraków
60 POL 1137
OPPB - BRAZOWA
Adam MargasińskiMKS "Dwójka" Warszawa
61 POL 1139
OPPB - BRAZOWA
Stanisław TraczMKS "Dwójka" Warszawa
62 POL 1141
OPPB - ZLOTA
Tola Szukaj TKŻ Toruń
63 POL 1151
OPPB - BRAZOWA
Wojciech SygnetAZS OŚ Poznań
64 POL 1187
OPPB - BRAZOWA
Marek FilipskiYK Stal Gdynia
65 POL 1193
OPPB - BRAZOWA
Dawid PachutaKN Lider Kraków
66 POL 1221
OPPB - ZLOTA
Julia Padzik OPTI CWM Gdynia
67 POL 1226
OPPB - SREBRNY
Leon Jankowski TKŻ Toruń
68 POL 1228
OPPB - SREBRNY
Ada WilińskaAZS OŚ Poznań
69 POL 1229
OPPB - SREBRNY
Maksymilian CzarneckiAZS OŚ Poznań
70 POL 1230
OPPB - BRAZOWA
Łucja BorkowskaAZS OŚ Poznań
71 POL 1241
OPPB - SREBRNY
Michał JohanKW LOK Garland Gliwice
72 POL 1244
OPPB - BRAZOWA
Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa
73 POL 1245
OPPB - SREBRNY
Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa
74 POL 1246
OPPB - SREBRNY
Bartosz JanusekMKS "Dwójka" Warszawa
75 POL 1267
OPPB - SREBRNY
Magdalena PsiukTS Kuźnia Rybnik
76 POL 1283
OPPB - BRAZOWA
Maksymilian PlucińskiŻMKS Poznań
77 POL 1284
OPPB - SREBRNY
Jan PsiukTS Kuźnia Rybnik
78 POL 1285
OPPB - SREBRNY
Witold SafijanMKŻ Żnin
79 POL 1292
OPPB - BRAZOWA
Franciszek Karmoliński OPTI CWM Gdynia
80 POL 1296
OPPB - BRAZOWA
Matylda RodziewiczKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
81 POL 1307
OPPB - ZLOTA
Bartosz PeczkaMKŻ Żnin
82 POL 1370
OPPB - SREBRNY
Pola CzerwińskaUKS Żeglarz Wrocław
83 POL 1376
OPPB - ZLOTA
Justyna JurkowskaMKŻ Żnin
84 POL 1387
OPPB - SREBRNY
Piotr MalitowskiKW LOK Garland Gliwice
85 POL 1388
OPPB - ZLOTA
Aleksander SkowrońskiUks Zalew Kielce
86 POL 1394
OPPB - SREBRNY
Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów
87 POL 1403
OPPB - SREBRNY
Kacper KibierszaYK Stal Gdynia
88 POL 1415
OPPB - SREBRNY
Zofia MatyszkiewiczUKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
89 POL 1422
OPPB - BRAZOWA
Kajdy MaksymilianUKS FIR WARSZAWA
90 POL 1424
OPPB - SREBRNY
Tadeusz KozłowskiUKS FIR Warszawa
91 POL 1428
OPPB - ZLOTA
Ignacy PospiesznyAZS Poznań
92 POL 1459
OPPB - ZLOTA
Mateusz KuchowiczPKM LOK Poznań
93 POL 1460
OPPB - ZLOTA
Adam SzymankiewiczŻMKS Poznań
94 POL 1468
OPPB - ZLOTA
Marcin MałotaKN Lider Kraków
95 POL 1474
OPPB - BRAZOWA
Mateusz KayserPKM LOK Poznań
96 POL 1491
OPPB - ZLOTA
Mateusz TokarskiUKS Żeglarz Wrocław
97 POL 1493
OPPB - BRAZOWA
Marta SochackaUKS Żeglarz Wrocław
98 POL 1504
OPPB - ZLOTA
Julia TurniakUKS Żeglarz Wrocław
99 POL 1507
OPPB - ZLOTA
Tomasz Obecny Centrum Żeglarskie Szczecin
100 POL 1514
OPPB - BRAZOWA
Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin
101 POL 1522
OPPB - BRAZOWA
Mikołaj KościelakPKM LOK Poznań
102 POL 1525
OPPB - ZLOTA
Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa
103 POL 1532
OPPB - SREBRNY
Mateusz KajanekKW LOK Garland Gliwice
104 POL 1533
OPPB - BRAZOWA
Antoni WyrobaKN Lider Kraków
105 POL 1540
OPPB - BRAZOWA
Krzysztof KnasieckiPKM LOK Poznań
106 POL 1548
OPPB - BRAZOWA
Ignacy Kalinowski JKW Poznań
107 POL 1554
OPPB - ZLOTA
Tymon PrzyjemczakKS ZATOKA Puck
108 POL 1560
OPPB - SREBRNY
Aleksandra BłońskaUks Żegluj Lublin
109 POL 1561
OPPB - BRAZOWA
Ignacy MoritzUKS FIR WARSZAWA
110 POL 1563
OPPB - SREBRNY
Krzysztof RyszKN Lider Kraków
111 POL 1570
OPPB - SREBRNY
Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa
112 POL 1585
OPPB - ZLOTA
Radosław DudkiewiczLKS Charzykowy
113 POL 1603
OPPB - SREBRNY
Mikołaj CieślakUks Żegluj Lublin
114 pol 1606
OPPB - SREBRNY
Tomasz SobotaStowarzyszenie Marina Poraj
115 POL 1608
OPPB - ZLOTA
Weronika GralaGiżycka Grupa Regatowa
116 POL 1611
OPPB - ZLOTA
Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
117 POL 1624
OPPB - BRAZOWA
Anna ChrobakKlub Żeglarski Nysa
118 POL 1625
OPPB - SREBRNY
Sebastian SchmidtKS ZATOKA Puck
119 POL 1627
OPPB - SREBRNY
LENA TOMIKOWSKAŻLKS POZNAŃ
120 POL 1636
OPPB - BRAZOWA
Aleksandra StefaniakPKM LOK Poznań
121 POL 1644
OPPB - SREBRNY
Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFiS GDAŃSK
122 POL 1655
OPPB - SREBRNY
Maciej CioczekUks Żegluj Lublin
123 POL 1662
OPPB - ZLOTA
Jan PawłowiczKN Lider Kraków
124 POL 1667
OPPB - BRAZOWA
Marcel WaszkiewiczJacht Klub Nisko
125 POL 1676
OPPB - SREBRNY
Piotr GrzesiekPKM LOK Poznań
126 POL 1678
OPPB - ZLOTA
Mateusz ChrobakKlub Żeglarski Nysa
127 POL 1712
OPPB - BRAZOWA
Zofia KuszewskaGiżycka Grupa Regatowa
128 POL 1735
OPPB - ZLOTA
Bartosz DyniaMKŻ Żnin
129 POL 1739
OPPB - SREBRNY
Anna NiklausŻMKS Poznań
130 POL 1747
OPPB - SREBRNY
Oliwia KaczyńskaKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
131 POL 1751
OPPB - SREBRNY
Antoni GabryszewskiUKS Żeglarz Wrocław
132 POL 1752
OPPB - BRAZOWA
Tymon GotowiczMKŻ Żnin
133 POL 1764
OPPB - BRAZOWA
Bartosz LeżałaUKŻ Środa
134 POL 1772
OPPB - BRAZOWA
Szymon GotowiczMKŻ Żnin
135 POL 1773
OPPB - BRAZOWA
Tomasz BiedrzyckiMKS "Dwójka" Warszawa
136 POL 1775
OPPB - SREBRNY
Urszula SkowrońskaUks Zalew Kielce
137 POL 1778
OPPB - ZLOTA
Marcel RumińskiMKŻ Żnin
138 POL 1788
OPPB - BRAZOWA
Jan ChylareckiMKS "Dwójka" Warszawa
139 POL 1791
OPPB - ZLOTA
Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa
140 POL 1793
OPPB - BRAZOWA
Iga KowalikUKS Szkwał Złocieniec
141 POL 1794
OPPB - BRAZOWA
Szymon JankowskiUKS Szkwał Złocieniec
142 POL 1802
OPPB - SREBRNY
Lena BukowskaYK Stal Gdynia
143 POL 1803
OPPB - SREBRNY
Igor SAJPort Mechelinki
144 POL 1804
OPPB - SREBRNY
Jakub Chudyk KSW Baltic Dziwnów
145 POL 1806
OPPB - ZLOTA
Filip Szymanek KSW Baltic Dziwnów
146 POL 1813
OPPB - ZLOTA
Rozalia RozumMKS "Dwójka" Warszawa
147 POL 1817
OPPB - ZLOTA
Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk
148 POL 1818
OPPB - SREBRNY
Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS GDAŃSK
149 POL 1825
OPPB - SREBRNY
Tymoteusz BreitkopfUKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
150 POL 1829
OPPB - SREBRNY
Dominik Sienkiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk
151 POL 1830
OPPB - ZLOTA
Tymon SzkołutUks Żegluj Lublin
152 POL 1834
OPPB - BRAZOWA
Mikołaj ŁukasikUks Żegluj Lublin
153 POL 1849
OPPB - SREBRNY
MAGDALENA LASKOWSKAŻLKS POZNAŃ
154 POL 1851
OPPB - SREBRNY
Alicja KurpiewskaMKS "Dwójka" Warszawa
155 POL 1852
OPPB - ZLOTA
Piotr HarnaszTS Kuźnia Rybnik
156 POL 1860
OPPB - SREBRNY
Aleksander Lenart KSW Baltic Dziwnów
157 POL 1862
OPPB - SREBRNY
Michał TrzpisKW LOK Garland Gliwice
158 POL 1870
OPPB - BRAZOWA
Ignacy KościelakPKM LOK Poznań
159 POL 1871
OPPB - SREBRNY
Maksymilian FlaczyńskiŻMKS Poznań
160 POL 1882
OPPB - BRAZOWA
Zuzanna Sawicka UKS Barnim Goleniów
161 POL 1883
OPPB - BRAZOWA
Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów
162 POL 1888
OPPB - BRAZOWA
Tomasz RubanMKS "Dwójka" Warszawa
163 POL 1889
OPPB - BRAZOWA
Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów
164 POL 1892
OPPB - SREBRNY
Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa
165 POL 1907
OPPB - BRAZOWA
ANTONI SYREKUKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
166 POL 1908
OPPB - BRAZOWA
Dawid BrzeskiMKS "Dwójka" Warszawa
167 POL 1909
OPPB - BRAZOWA
Michał GuszczaUKS Sindbad Legionowo
168 POL 1919
OPPB - SREBRNY
Artur Gorzycki TKŻ Toruń
169 POL 1923
OPPB - BRAZOWA
Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk
170 POL 1924
OPPB - ZLOTA
Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
171 POL 1929
OPPB - SREBRNY
Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa
172 POL 1936
OPPB - ZLOTA
Eryk MajewskiKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
173 POL 1937
OPPB - ZLOTA
Maciej SzawkowskiKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
174 POL 1941
OPPB - SREBRNY
Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn
175 POL 1945
OPPB - ZLOTA
Zuzanna ZielińskaMKŻ Żnin
176 POL 1954
OPPB - ZLOTA
Filip MillerCentrum Żeglarskie Szczecin
177 POL 1959
OPPB - ZLOTA
Lena GawełAZS OŚ Poznań
178 POL 1967
OPPB - SREBRNY
Michał GodlewskiKW LOK Garland Gliwice
179 POL 1988
OPPB - BRAZOWA
Wiktor RaszkaMKS "Dwójka" Warszawa
180 POL 1999
OPPB - ZLOTA
Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa
181 POL 2023
OPPB - ZLOTA
Jakub Szurko KSW Baltic Dziwnów
182 POL 2025
OPPB - BRAZOWA
Borys ŁabędzkiUKS Sindbad Legionowo
183 POL 2027
OPPB - ZLOTA
Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa
184 POL 2029
OPPB - SREBRNY
Alexander NowakUKS Sindbad Legionowo
185 POL 2036
OPPB - ZLOTA
Maja Wójcik KSW Baltic Dziwnów
186 POL 2037
OPPB - ZLOTA
Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
187 POL 2051
OPPB - SREBRNY
Miłosz RubinkowskiKW LOK Garland Gliwice
188 POL 2081
OPPB - ZLOTA
Zofia Glaza Opti CWM Gdynia
189 POL 2086
OPPB - ZLOTA
Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia
190 POL 2089
OPPB - ZLOTA
Norbert HerbaYK Stal Gdynia
191 POL 2090
OPPB - ZLOTA
Piotr GrendziakTS Kuźnia Rybnik
192 POL 2100
OPPB - ZLOTA
Hubert Matz KS Spójnia Warszawa
193 POL 2104
OPPB - SREBRNY
Wojciech Markwart Nauticus Yacht Club Olsztyn
194 POL 2116
OPPB - BRAZOWA
Alicja SajYK Stal Gdynia
195 POL 2117
OPPB - SREBRNY
Piotr TutkowskiYK Stal Gdynia
196 POL 2124
OPPB - ZLOTA
Agata Koropecka Opti CWM Gdynia
197 POL 2125
OPPB - BRAZOWA
Katarzyna KoczorowskaAZS OŚ Poznań
198 POL 2144
OPPB - BRAZOWA
Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk
199 POL 2147
OPPB - SREBRNY
Kacper MichalskiKlub Żeglarski Nysa
200 POL 2156
OPPB - SREBRNY
Matylda KowalikUKS Szkwał Złocieniec
201 POL 2168
OPPB - ZLOTA
Miłosz CiechanowiczGiżycka Grupa Regatowa
202 POL 2173
OPPB - SREBRNY
Antonina DziekańskaGiżycka Grupa Regatowa
203 POL 2201
OPPB - BRAZOWA
Jagoda Sawicka JKW Poznań
204 POL 2202
OPPB - BRAZOWA
Magdalena TraczyńskaUKS FIR
205 POL 2205
OPPB - ZLOTA
Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn
206 POL 2206
OPPB - ZLOTA
Hanna GębickaMKS "Dwójka" Warszawa
207 POL 2207
OPPB - ZLOTA
Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn
208 POL 2210
OPPB - SREBRNY
Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn
209 POL 2211
OPPB - ZLOTA
Antonina PuchowskaYK Stal Gdynia
210 POL 2213
OPPB - SREBRNY
Mikołaj WaszkiewiczJacht Klub Nisko
211 POL 2220
OPPB - ZLOTA
Bartosz ŻmudzińskiMKŻ Żnin
212 POL 2625
OPPB - SREBRNY
Kornelia DobaczewskaMKŻ Żnin
213 POL 2634
OPPB - ZLOTA
Angelina ZubelMKŻ Żnin
214 POL 3333
OPPB - ZLOTA
Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
215 POL 3401
OPPB - ZLOTA
Jan Lemański TKŻ Toruń
216 POL 3402
OPPB - ZLOTA
Hanna Rogowska TKŻ Toruń
217 POL 3403
OPPB - ZLOTA
Hieronim Hendler TKŻ Toruń
218 POL 3406
OPPB - ZLOTA
Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia
219 POL 3419
OPPB - SREBRNY
Krzysztof JunczykUKS Sindbad Legionowo
220 POL 3425
OPPB - ZLOTA
Maksymilian Malec Opti CWM Gdynia
221 POL 3436
OPPB - ZLOTA
Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
222 POL 3443
OPPB - ZLOTA
Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn
223 POL 3459
OPPB - ZLOTA
Lena KaczmarekCentrum Żeglarskie Szczecin
224 POL 3460
OPPB - ZLOTA
Magdalena LuśniaCentrum Żeglarskie Szczecin
225 POL 3461
OPPB - ZLOTA
Jakub Podgórny Centrum Żeglarskie Szczecin
226 POL 3479
OPPB - ZLOTA
Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia
227 POL 3524
OPPB - ZLOTA
Julia Agnieszczak SSW MOS Iława
228 POL 3624
OPPB - ZLOTA
Wiktoria SajdakStowarzyszenie Marina Poraj
229 POL 3999
OPPB - BRAZOWA
Tomasz Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
230 POL 4112
OPPB - ZLOTA
Aleksander ŁukanowskiTS Kuźnia Rybnik
231 POL 5119
OPPB - BRAZOWA
Lena MałeckaCentrum Żeglarskie Szczecin
232 POL 9911
OPPB - BRAZOWA
Nina KrawczykKŻ MEWA
233 POL 11459
OPPB - ZLOTA
Maksymilian Malinowski JKW Poznań
234 POL 11507
OPPB - BRAZOWA
Maja WojciechowskaCentrum Żeglarskie Szczecin
235 POL 11525
OPPB - SREBRNY
Stanisław Peksa JKW Poznań
236 POL 11622
OPPB - SREBRNY
Laura Urbańska JKW Poznań
237 POL 12101
OPPB - SREBRNY
Maria Nycz JKW Poznań
238 POL 17131
OPPB - BRAZOWA
Jan PachlaUKŻ Środa
239 POL 20371
OPPB - SREBRNY
JAN WINKLERŻLKS POZNAŃ