Jesienny Puchar Gdyni

Gdynia

WYNIKI REGAT

  • OPP A
  • OPP B

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 211Alicja Tutkowska
14
YKP Gdynia14,011(3)2
2 POL 2244Igor Kawałko
14
OPTI CWM GDYNIA19,0(dnc)216
3 POL 11Fabian Kocięda
14
OPTI CWM GDYNIA29,0(7)324
4 POL 1780Szymon Kolka
13
YKP Gdynia311,044(6)3
5 POL 1523Olga Wietek
13
YKP GDYNIA213,0265(7)
6 POL 3431Piotr Trella
13
MKŻ ARKA GDYNIA415,068(dnc)1
7 POL 1619Mateusz Gąsiorowski
14
YKP Gdynia516,0358(dnc)
8 POL 3469Mateusz Kluczka
15
YKP Gdynia616,0(8)745
9 POL 1940Filip Bil
12
YKP GDYNIA720,05(9)78

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3
1 POL 3402Hanna Rogowska
13
TKŻ Toruń13,012(4)
2 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
13
OPTI CWM Gdynia14,0(10)13
3 POL 1403Kacper Kibiersza
13
YK Stal Gdynia25,0(bfd)41
4 POL 1499Franciszek Kamola
12
KS AZS AWFiS Gdańsk310,028(10)
5 POL 3406Małgorzata Wyrębska
12
YK Stal Gdynia210,0(bfd)37
6 POL 2001Oskar Sylka
13
YKP Gdynia412,0(bfd)66
7 POL 71Zuzanna Kapała
12
OPTI CWM Gdynia314,06(9)8
8 POL 910Michał Banasiewicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk516,097(13)
9 POL 3333Maja Komorowska
12
OPTI CWM Gdynia417,08(19)9
10 POL 936Maurycy Kosmowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk619,07(ufd)12
11 POL 1159Rafał Ołowiak
14
YKP Gdynia720,0515(17)
12 POL 1923Wiktor Weselak
13
KS AZS AWFiS Gdańsk820,0155(ufd)
13 POL 2124Agata Koropecka
12
Opti CWM Gdynia521,03(21)18
14 POL 1817Emilia Paszek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk622,011(14)11
15 POL 2081Zofia Glaza
13
Opti CWM Gdynia726,0(bfd)1115
16 POL 2139Jan Mucharski
12
YKP Gdynia928,0424(dnc)
17 POL 1921Jan Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk1029,027(ufd)2
18 POL 2116Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia829,0(bfd)1019
19 POL 1307Bartosz Peczka
14
MKŻ Żnin1130,01218(28)
20 POL 2089Norbert Herba
11
YK Stal Gdynia1232,0(17)1616
21 POL 1155Jan Żyła
13
KS AZS AWFiS Gdańsk1337,0(bfd)1324
22 POL 1548Ignacy Kalinowski
12
JKW Poznań1441,0(28)2021
23 POL 1818Blanka Sójkowska
12
KS AZS AWFiS GDAŃSK942,0(33)2220
24 POL 2211Antonina Puchowska
13
YK Stal Gdynia1043,0(bfd)1231
25 POL 1541Jakub Porębski
12
Opti CWM Gdynia1543,01429(dnc)
26 POL 122Kajetan Liszewski
11
OPTI CWM Gdynia1643,01825(dnc)
27 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
11
Port Mechelinki1746,020(28)26
28 POL 1802Lena Bukowska
11
YK Stal Gdynia1148,0(bfd)2325
29 POL 1665Dominika Kluczka
11
YKP Gdynia1250,0(29)2723
30 POL 1005Maja Filipska
12
YK Stal Gdynia1352,025(30)27
31 POL 201Jan Wiśniowski
13
YKP Gdynia1852,02626(29)
32 POL 1812Franciszek Miłosz
12
YKP Gdynia1954,02232(dnc)
33 POL 1446Jakub Kuźmiński
12
YKP Gdynia2060,030(33)30
34 POL 100Marcel Styba
13
Port Mechelinki2164,0(ret)3133
35 POL 2222Karol Stachowski
12
Gdański Klub Żeglarski2287,0(bfd)ufd5
36 POL 1644Martyna Grzegorczyk
13
KS AZS AWFiS GDAŃSK1495,013(dnc)dnc
37 POL 9369Olaf Krupa
12
Port Mechelinki2396,0dne(ufd)14
38 POL 2133Aleksander Mucharski
15
YKP Gdynia2498,016(ufd)dnc
39 POL 2037Paweł Łoboda
13
OPTI CWM Gdynia2599,0(bfd)17dnc
40 POL 978Hanna Chojnicka
11
JKW Poznań15101,019(dnc)dnc
41 POL 3425Maksymilian Malec
13
Opti CWM Gdynia26103,021(ufd)dnc
42 POL 3479Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia16104,0(bfd)dnc22
43 POL 11622Laura Urbańska
12
JKW Poznań17105,023(dnc)dnc
44 POL 1970Tymothy Melentyev
14
YKP Gdynia27106,024(dnc)dnc
45 POL 862Aleksandra Wiśniowska
12
YKP Gdynia18113,031(dnc)dnc
46 POL 3441Hubert Kunc
11
Port Mechelinki28114,0(bfd)dnc32
47 POL 1602Miłosz Szmagliński
12
YKP Gdynia29114,032(dnc)dnc
48 POL 3007Mateusz Bogdziwicz
12
Port Mechelinki30116,0(ret)dnc34
49 POL 1780Eryk Krause
10
OPTI CWM Gdynia31116,034(dnc)dnc
50 POL 1926Julia Czerwiak
13
YKP Gdynia19117,035(dnc)dnc
51 POL 2117Piotr Tutkowski
10
YK Stal Gdynia32164,0(bfd)dncufd
52 POL 1940Bartłomiej Bil
9
OPTI CWM Gdynia331164,0(dnc)ufddnc
53 POL 3444Wiktor Kruszyński
9
YK Stal Gdynia342164,0(bfd)dncdnc
54 POL 919Klaudia Lipińska
11
JKW Poznań20164,0(bfd)dncdnc
55 POL 149Maria Nycz
12
JKW Poznań21164,0(bfd)dncdnc
56 POL 1829Adam Chojnicki
12
JKW Poznań35164,0(bfd)dncdnc
57 POL 255Jan Nycz
10
JKW Poznań36164,0(bfd)dncdnc
58 POL 11525Stanisław Peksa
11
JKW Poznań37164,0(bfd)dncdnc
59 POL 1221Julia Padzik
12
OPTI CWM Gdynia22164,0(bfd)dncdnc
60 POL 1276Aleksandra Kosowska
9
OPTI CWM Gdynia233164,0(dns)dncdnc
61 POL 1522Maciej Sitek
12
OPTI CWM Gdynia38164,0(dns)dncdnc
62 POL 12032Julia Żurawska
8
OPTI CWM Gdynia244164,0(bfd)dncdnc
63 POL 1835Maksymilian Stańko
12
Port Mechelinki39164,0(dnc)dncdnc
64 POL 2610Tomasz Tracz
10
Port Mechelinki40164,0(dnc)dncdnc
65 POL 1187Marek Filipski
9
YK Stal Gdynia415164,0(dnc)dncdnc
66 POL 1809Matylda Jankowska
11
YK Stal Gdynia25164,0(dnc)dncdnc
67 POL 1947Maksymilian Kuchar
10
YK Stal Gdynia42164,0(dnc)dncdnc
68 POL 1663Maria Januszewska
9
Yk Stal Gdynia 266164,0(dnc)dncdnc
69 POL 935Maria Stajewska
10
YK Stal Gdynia27164,0(dnc)dncdnc
70 POL 3482Natasza Micewicz
12
YKP Gdynia28164,0(dnc)dncdnc
71 POL 1701Marika Tassious
14
YKP Gdynia29164,0(dnc)dncdnc
72 POL 2138Tomasz Zawadka
12
YKP Gdynia43164,0(dnc)dncdnc
73 POL 2140Marta Józkowicz
12
YKP Gdynia30164,0(dnc)dncdnc
74 POL 207Wiktor Kalinowski
10
JKW Poznań44164,0(dnc)dncdnc
75 POL 1592Mikołaj Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia45164,0(dnc)dncdnc
76 POL 1281Klara Malec
11
OPTI CWM Gdynia31164,0(dnc)dncdnc
77 POL 2083Konrad Czech
11
OPTI CWM Gdynia46164,0(dnc)dncdnc
78 POL 2084Weronika Pawlak
11
OPTI CWM Gdynia32164,0(dnc)dncdnc
79 POL 2244Mikołaj Grey
21
Opti CWM Gdynia47164,0(dnc)dncdnc
80 POL 11592Franciszek Karmoliński
10
OPTI CWM Gdynia48164,0(dnc)dncdnc
81 POL 2112Olivier Wyżychowski
10
OPTI CWM Gdynia49164,0(dnc)dncdnc