Lista startowa: OPTIMIST A 113
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 2Lidia Łukasik
K
2007-03-14
15
Uks Żegluj Lublin
2 POL 11Fabian Kocięda
M
2007-02-06
15
OPTI CWM GDYNIA
3 POL 12Zofia Prądzyńska
K
2008-01-20
14
CHKŻ Chojnice
4 POL 33Jakub Kuraś
M
2007-09-26
15
KŻ Horn Kraków
5 POL 111Jakub Lipowski
M
2007-07-10
15
KN Lider Kraków
6 POL 333Michał "kornik" Skawiński
M
2007-08-12
15
KS Spójnia Warszawa
7 POL 825Jan Wiśniewski
M
2007-06-27
15
MKS "Dwójka" Warszawa
8 POL 907Milena Siczek
K
2005-10-13
17
Uks Żegluj Lublin
9 POL 1018Antoni Lipiński
M
2006-01-07
16
CHKŻ Chojnice
10 POL 1138Michał Kuchtyn
M
2007-03-01
15
UKS BRYG Wrocław
11 POL 1265Iga Sobieszuk
K
2007-02-11
15
Uks Żegluj Lublin
12 POL 1306Zuzanna Rzadkowska
K
2006-11-30
16
UKS Yacht Club Sława
13 POL 1362Piotr Kostrzewa
M
2008-09-02
14
Giżycka Grupa Regatowa
14 POL 1444Ewa Czapla
K
2005-11-17
17
Uks Żegluj Lublin
15 POL 1452MAGDALENA OSTROWSKA
K
2005-07-20
17
AZS UW
16 POL 1492Paweł Romanowicz
M
2005-07-11
17
JKW Poznań
17 POL 1494Kacper Kostarz
M
2007-06-19
15
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
18 POL 1523Olga Wietek
K
2008-03-10
14
YKP GDYNIA
19 POL 1547Andrzej Nycz
M
2006-08-11
16
JKW Poznań
20 POL 1555Blanka Bobula
K
2007-04-04
15
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
21 POL 1586Andrzej Grochal
M
2019-09-01
-
KSW Baltic Dziwnów
22 POL 1619Mateusz Gąsiorowski
M
2007-08-24
15
YKP Gdynia
23 POL 1669Natalia Chojnowska
K
2007-03-10
15
SSW MOS Iława
24 POL 1713Jakub Jaworski
M
2007-05-24
15
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
25 POL 1728Jan Kamieński
M
2006-04-26
16
JKW Poznań
26 POL 1739Szymon Rossa
M
2006-04-10
16
JKW Poznań
27 POL 1750Filip Nosol
M
2007-01-25
15
CHKŻ Chojnice
28 POL 1751Jakub Gil
M
2006-05-13
16
CHKŻ Chojnice
29 POL 1758January Szczukowski
M
2008-01-13
14
CHKŻ Chojnice
30 POL 1764Krzysztof Ołowiak
M
2008-06-27
14
YKP Gdynia
31 POL 1768WIKTOR WRÓBEL
M
2007-12-12
15
MKS "Dwójka" Warszawa
32 POL 1780Szymon Kolka
M
2008-08-15
14
YKP Gdynia
33 POL 1799Iwo Reński
M
2005-05-09
17
YKP Gdynia
34 POL 1801Oskar Wielczyk
M
2007-10-17
15
SSW MOS Iława
35 POL 1827Ewa Lewandowska
K
2006-03-29
16
KS AZS AWFiS Gdańsk
36 POL 1865Paulina Rutkowska
K
2005-10-16
17
YKP Gdynia
37 POL 1879Igor Grzelak
M
2007-07-28
15
CHKŻ Chojnice
38 POL 1880Mikołaj Bujalski
M
2006-12-30
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn
39 POL 1883Anna Chomont
K
2005-08-07
17
UKS Barnim Goleniów
40 POL 1888Stanisław Maik
M
2006-08-21
16
UKS Barnim Goleniów
41 POL 1910Pola Wdowiak
K
2008-05-09
14
KS Spójnia Warszawa
42 POL 1917Filip Marjański
M
2007-06-02
15
KS AZS AWFiS Gdańsk
43 POL 1927Mikołaj Czałbowski
M
2008-04-22
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
44 POL 1932Konrad Wlazłowski
M
2005-07-15
17
YKP Gdynia
45 POL 1939Tomasz Zadora
M
2007-08-29
15
Uks Żegluj Lublin
46 POL 1940Filip Bil
M
2009-07-05
13
YKP GDYNIA
47 POL 1943Wiktor Łasak
M
2006-09-09
16
Opti CWM Gdynia
48 POL 1947Jacek Kalinowski
M
2006-02-03
16
CHKŻ Chojnice
49 POL 1950Jeremi Szczukowski
M
2006-02-15
16
CHKŻ Chojnice
50 POL 1965Karol Rusin
M
2006-11-10
16
KW LOK Garland Gliwice
51 POL 1972Zofia Michałeczko
K
2007-05-23
15
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
52 POL 1973Michał Mac
M
2007-10-15
15
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
53 POL 1975Maja Kwiek
K
2007-07-06
15
KS Spójnia Warszawa
54 POL 1978Kinga Furmanek
K
2007-07-27
15
SSW MOS Iława
55 POL 1979Hubert Nowicki
M
2007-08-21
15
KS AZS AWFiS Gdańsk
56 POL 1981Ewa Fabisiak
K
2007-07-10
15
Giżycka Grupa Regatowa
57 POL 1991August Sobczak
M
2020-06-30
-
Sailing Legia- Legia Warszawa
58 POL 2000Adam Turczynowicz
M
2005-03-22
17
KS Spójnia Warszawa
59 POL 2005Michał Kuczmarski
M
2006-06-17
16
MKS "Dwójka" Warszawa
60 POL 2007Alicja Alka Michalewska
K
2007-01-16
15
SSW MOS Iława
61 POL 2008Maciej Kasprzak
M
2008-07-08
14
SSW MOS Iława
62 POL 2019Danuta Grudzień
K
2006-05-13
16
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski
63 POL 2024Filip Harasimowicz-Krzysztofiak
M
2007-04-13
15
KSW Baltic Dziwnów
64 POL 2025Jakub Wegiera
M
2006-10-30
16
UKS Sindbad Legionowo
65 POL 2033Alicja Dampc
K
2008-07-28
14
CHKŻ Chojnice
66 POL 2034Natasha Anolik
K
2006-05-02
16
OPTI CWM GDYNIA
67 POL 2041Filip Jarosiewicz
M
2006-08-16
16
YKP Gdynia
68 POL 2042Tymon Sochaj
M
2007-11-01
15
KS AZS AWFiS Gdańsk
69 POL 2043Lila Sochaj
K
2007-11-01
15
KS AZS AWFiS Gdańsk
70 POL 2044Jakub Kaszewiak
M
2005-04-14
17
AZS UW
71 POL 2048NINA MIROWSKA
K
2008-05-21
14
AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI
72 POL 2057Natalia Kilar
K
2005-11-18
17
YK Stal Gdynia
73 POL 2068Kacper Bąk
M
2005-03-01
17
KŻ Horn Kraków
74 POL 2071Mateusz Gigielewicz
M
2005-10-20
17
Giżycka Grupa Regatowa
75 POL 2078Stanisław Ługowski
M
2008-11-25
14
Ks Spójnia Warszawa
76 POL 2101Stanisław Cholewicki
M
2007-01-22
15
JKW Poznań
77 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
M
2008-01-09
14
Ks Spójnia Warszawa
78 POL 2107MARTA PIOTROWSKA
K
2007-08-01
15
MKS "Dwójka" Warszawa
79 POL 2110KONRAD KUNC
M
2006-12-17
16
YK STAL GDYNIA
80 POL 2112Mateusz Graczyk
M
2008-10-06
14
CHKŻ Chojnice
81 POL 2117Alicja Tutkowska
K
2007-10-06
15
YKP Gdynia
82 POL 2121Joanna Michalska
K
2007-02-09
15
UKS Yacht Club Sława
83 POL 2122Kajetan Stein
M
2007-08-14
15
UKS Bryg Wrocław
84 POL 2142Zuzanna Borucka
K
2007-01-10
15
JKW Poznań
85 POL 2151Jan Rohde
M
2008-01-03
14
SSW MOS Iława
86 POL 2153Szymon Wójcik
M
2005-09-18
17
KSW Baltic Dziwnów
87 POL 2154Aleksandra Bobrowska
K
2007-01-04
15
KSW Baltic Dziwnów
88 POL 2158Weronika Przeździecka
K
2008-04-28
14
Ks Spójnia Warszawa
89 POL 2166Miłosz Wyszyński
M
2006-06-29
16
Giżycka Grupa Regatowa
90 POL 2170Jan Fuk
M
2006-11-20
16
Giżycka Grupa Regatowa
91 POL 2171Michał Ciechanowicz
M
2008-04-26
14
Giżycka Grupa Regatowa
92 POL 2177Patryk Chełkowski
M
2006-03-25
16
Giżycka Grupa Regatowa
93 POL 2191Jan Karnowski
M
2006-05-12
16
KS Spójnia Warszawa
94 POL 2200Kaja Śledzińska
K
2007-06-02
15
KS Spójnia Warszawa
95 POL 2203Michał Karnacewicz
M
2007-04-19
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
96 POL 2204Aleksandra Zybert
K
2007-02-06
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
97 POL 2209Filip Rostek
M
2006-09-26
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn
98 POL 2244Igor Kawałko
M
2007-06-28
15
OPTI CWM GDYNIA
99 POL 2270Piotr Kosowski
M
2008-07-16
14
YKP Gdynia
100 POL 2403Pola Schmidt
K
2004-01-21
18
CHKŻ Chojnice
101 POL 3404SZYMON ROZUM
M
2005-12-03
17
MKS "Dwójka" Warszawa
102 POL 3409Bartosz Bilicki
M
2007-01-05
15
SSW MOS Iława
103 POL 3420Maciej Aljabali
M
2006-06-01
16
Uks Żegluj Lublin
104 POL 3422Mateusz Kozłowski
M
2008-01-07
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
105 POL 3431Piotr Trella
M
2008-05-23
14
MKŻ ARKA GDYNIA
106 POL 3434Mikołaj Głąb
M
2008-09-17
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
107 POL 3435Alicja Żuber
K
2006-10-09
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn
108 POL 3440Maksymilian Luto
M
2008-08-24
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
109 POL 3469Mateusz Kluczka
M
2006-07-06
16
YKP Gdynia
110 POL 3481Michał Jaroszek
M
2006-06-15
16
KSW Baltic Dziwnów
111 POL 3488KLARA PIOTROWSKA
K
2007-08-01
15
MKS "Dwójka" Warszawa
112 POL 3553Stanisław Wojda
M
2006-04-30
16
JKW Poznań
113 POL 4112Jan Zamojski
M
2006-08-07
16
YKP Gdynia