Podział na grupy obowiązujący w dniu: 01-01-1970 OPTIMIST A
powered by
Data modyfikacji: 01:00 01-01-1970

  Nr na żaglu Grupa Imię i Nazwisko Klub
1 POL 2
OPPA - SREBRNA
Lidia ŁukasikUks Żegluj Lublin
2 POL 11
OPPA - ZLOTA
Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA
3 POL 12
OPPA - ZLOTA
Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice
4 POL 33
OPPA - ZLOTA
Jakub KuraśKŻ Horn Kraków
5 POL 111
OPPA - SREBRNA
Jakub LipowskiKN Lider Kraków
6 POL 333
OPPA - ZLOTA
Michał "kornik" Skawiński KS Spójnia Warszawa
7 POL 825
OPPA - ZLOTA
Jan WiśniewskiMKS "Dwójka" Warszawa
8 POL 907
OPPA - ZLOTA
Milena SiczekUks Żegluj Lublin
9 POL 1018
OPPA - ZLOTA
Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice
10 POL 1138
OPPA - SREBRNA
Michał KuchtynUKS BRYG Wrocław
11 POL 1265
OPPA - SREBRNA
Iga SobieszukUks Żegluj Lublin
12 POL 1306
OPPA - SREBRNA
Zuzanna RzadkowskaUKS Yacht Club Sława
13 POL 1362
OPPA - SREBRNA
Piotr KostrzewaGiżycka Grupa Regatowa
14 POL 1444
OPPA - SREBRNA
Ewa CzaplaUks Żegluj Lublin
15 POL 1452
OPPA - SREBRNA
MAGDALENA OSTROWSKAAZS UW
16 POL 1492
OPPA - SREBRNA
Paweł Romanowicz JKW Poznań
17 POL 1494
OPPA - SREBRNA
Kacper KostarzUKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
18 POL 1523
OPPA - ZLOTA
Olga Wietek YKP GDYNIA
19 POL 1547
OPPA - ZLOTA
Andrzej Nycz JKW Poznań
20 POL 1555
OPPA - SREBRNA
Blanka BobulaJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
21 POL 1586
OPPA - SREBRNA
Andrzej Grochal KSW Baltic Dziwnów
22 POL 1619
OPPA - SREBRNA
Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia
23 POL 1669
OPPA - ZLOTA
Natalia Chojnowska SSW MOS Iława
24 POL 1713
OPPA - SREBRNA
Jakub JaworskiUKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
25 POL 1728
OPPA - ZLOTA
Jan Kamieński JKW Poznań
26 POL 1739
OPPA - SREBRNA
Szymon Rossa JKW Poznań
27 POL 1750
OPPA - ZLOTA
Filip Nosol CHKŻ Chojnice
28 POL 1751
OPPA - ZLOTA
Jakub Gil CHKŻ Chojnice
29 POL 1758
OPPA - ZLOTA
January Szczukowski CHKŻ Chojnice
30 POL 1764
OPPA - ZLOTA
Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia
31 POL 1768
OPPA - SREBRNA
WIKTOR WRÓBELMKS "Dwójka" Warszawa
32 POL 1780
OPPA - ZLOTA
Szymon Kolka YKP Gdynia
33 POL 1799
OPPA - ZLOTA
Iwo Reński YKP Gdynia
34 POL 1801
OPPA - ZLOTA
Oskar Wielczyk SSW MOS Iława
35 POL 1827
OPPA - ZLOTA
Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
36 POL 1865
OPPA - ZLOTA
Paulina Rutkowska YKP Gdynia
37 POL 1879
OPPA - ZLOTA
Igor Grzelak CHKŻ Chojnice
38 POL 1880
OPPA - SREBRNA
Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn
39 POL 1883
OPPA - SREBRNA
Anna Chomont UKS Barnim Goleniów
40 POL 1888
OPPA - SREBRNA
Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów
41 POL 1910
OPPA - SREBRNA
Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa
42 POL 1917
OPPA - SREBRNA
Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
43 POL 1927
OPPA - ZLOTA
Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
44 POL 1932
OPPA - ZLOTA
Konrad Wlazłowski YKP Gdynia
45 POL 1939
OPPA - SREBRNA
Tomasz ZadoraUks Żegluj Lublin
46 POL 1940
OPPA - SREBRNA
Filip Bil YKP GDYNIA
47 POL 1943
OPPA - SREBRNA
Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia
48 POL 1947
OPPA - ZLOTA
Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
49 POL 1950
OPPA - ZLOTA
Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice
50 POL 1965
OPPA - SREBRNA
Karol RusinKW LOK Garland Gliwice
51 POL 1972
OPPA - SREBRNA
Zofia MichałeczkoJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
52 POL 1973
OPPA - SREBRNA
Michał MacJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
53 POL 1975
OPPA - ZLOTA
Maja Kwiek KS Spójnia Warszawa
54 POL 1978
OPPA - SREBRNA
Kinga Furmanek SSW MOS Iława
55 POL 1979
OPPA - ZLOTA
Hubert Nowicki KS AZS AWFiS Gdańsk
56 POL 1981
OPPA - SREBRNA
Ewa FabisiakGiżycka Grupa Regatowa
57 POL 1991
OPPA - ZLOTA
August Sobczak Sailing Legia- Legia Warszawa
58 POL 2000
OPPA - ZLOTA
Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
59 POL 2005
OPPA - SREBRNA
Michał KuczmarskiMKS "Dwójka" Warszawa
60 POL 2007
OPPA - SREBRNA
Alicja Alka Michalewska SSW MOS Iława
61 POL 2008
OPPA - ZLOTA
Maciej Kasprzak SSW MOS Iława
62 POL 2019
OPPA - ZLOTA
Danuta GrudzieńUKS Silesia - Opty Chełm Śląski
63 POL 2024
OPPA - SREBRNA
Filip Harasimowicz-Krzysztofiak KSW Baltic Dziwnów
64 POL 2025
OPPA - SREBRNA
Jakub WegieraUKS Sindbad Legionowo
65 POL 2033
OPPA - ZLOTA
Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
66 POL 2034
OPPA - SREBRNA
Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA
67 POL 2041
OPPA - ZLOTA
Filip Jarosiewicz YKP Gdynia
68 POL 2042
OPPA - SREBRNA
Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
69 POL 2043
OPPA - ZLOTA
Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
70 POL 2044
OPPA - SREBRNA
Jakub KaszewiakAZS UW
71 POL 2048
OPPA - ZLOTA
NINA MIROWSKAAZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI
72 POL 2057
OPPA - ZLOTA
Natalia KilarYK Stal Gdynia
73 POL 2068
OPPA - ZLOTA
Kacper BąkKŻ Horn Kraków
74 POL 2071
OPPA - ZLOTA
Mateusz GigielewiczGiżycka Grupa Regatowa
75 POL 2078
OPPA - ZLOTA
Stanisław Ługowski Ks Spójnia Warszawa
76 POL 2101
OPPA - SREBRNA
Stanisław Cholewicki JKW Poznań
77 POL 2102
OPPA - SREBRNA
Krzysztof Maksymowicz Ks Spójnia Warszawa
78 POL 2107
OPPA - SREBRNA
MARTA PIOTROWSKAMKS "Dwójka" Warszawa
79 POL 2110
OPPA - SREBRNA
KONRAD KUNCYK STAL GDYNIA
80 POL 2112
OPPA - ZLOTA
Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice
81 POL 2117
OPPA - ZLOTA
Alicja Tutkowska YKP Gdynia
82 POL 2121
OPPA - ZLOTA
Joanna MichalskaUKS Yacht Club Sława
83 POL 2122
OPPA - SREBRNA
Kajetan SteinUKS Bryg Wrocław
84 POL 2142
OPPA - ZLOTA
Zuzanna Borucka JKW Poznań
85 POL 2151
OPPA - ZLOTA
Jan Rohde SSW MOS Iława
86 POL 2153
OPPA - ZLOTA
Szymon Wójcik KSW Baltic Dziwnów
87 POL 2154
OPPA - ZLOTA
Aleksandra Bobrowska KSW Baltic Dziwnów
88 POL 2158
OPPA - SREBRNA
Weronika Przeździecka Ks Spójnia Warszawa
89 POL 2166
OPPA - SREBRNA
Miłosz WyszyńskiGiżycka Grupa Regatowa
90 POL 2170