Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 1865Paulina Rutkowska
15
YKP Gdynia114,0121112(14)6
2 POL 1947Jacek Kalinowski
14
CHKŻ Chojnice118,02123(18)217
3 POL 2041Filip Jarosiewicz
14
YKP Gdynia222,03714214(44)
4 POL 2000Adam Turczynowicz
15
KS Spójnia Warszawa323,03142553(21)
5 POL 1750Filip Nosol
13
CHKŻ Chojnice434,0431021122(50)
6 POL 1827Ewa Lewandowska
14
KS AZS AWFiS Gdańsk239,0443427(15)15
7 POL 2071Mateusz Gigielewicz
15
Giżycka Grupa Regatowa552,015127931(18)5
8 POL 1018Antoni Lipiński
14
CHKŻ Chojnice661,0133108113(45)13
9 POL 3481Michał Jaroszek
14
KSW Baltic Dziwnów762,057632110(32)10
10 POL 1975Maja Kwiek
13
KS Spójnia Warszawa374,0924967118(33)
11 POL 1950Jeremi Szczukowski
14
CHKŻ Chojnice876,0(dsq)204122959
12 POL 2117Alicja Tutkowska
13
YKP Gdynia476,0128231636(26)8
13 POL 11Fabian Kocięda
13
OPTI CWM GDYNIA977,018(dsq)55274612
14 POL 1764Krzysztof Ołowiak
12
YKP Gdynia1083,06137527322(43)
15 POL 1780Szymon Kolka
12
YKP Gdynia1185,0762114305(40)2
16 POL 4112Jan Zamojski
14
YKP Gdynia1285,016171117897(35)
17 POL 2142Zuzanna Borucka
13
JKW Poznań591,01012(22)1219131114
18 POL 2078Stanisław Ługowski
12
Ks Spójnia Warszawa13106,015(32)3211232311
19 POL 2057Natalia Kilar
15
YK Stal Gdynia6106,08553181039(46)
20 POL 1799Iwo Reński
15
YKP Gdynia14112,025931021(bfd)413
21 POL 1932Konrad Wlazłowski
15
YKP Gdynia15118,02730(ufd)151281016
22 POL 3431Piotr Trella
12
MKŻ ARKA GDYNIA16119,021026(38)12142926
23 POL 333Michał "kornik" Skawiński
13
KS Spójnia Warszawa17119,01826615518(36)31
24 POL 2200Kaja Śledzińska
13
KS Spójnia Warszawa7119,0511(42)1317203023
25 POL 2177Patryk Chełkowski
14
Giżycka Grupa Regatowa18120,01325274(ufd)2148
26 POL 2154Aleksandra Bobrowska
13
KSW Baltic Dziwnów8122,08161491421(48)40
27 POL 907Milena Siczek
15
Uks Żegluj Lublin9126,0253128623(bfd)121
28 POL 2209Filip Rostek
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn19126,017(dsq)8246213317
29 POL 1801Oskar Wielczyk
13
SSW MOS Iława20127,09427(41)18361320
30 POL 1728Jan Kamieński
14
JKW Poznań21136,011102423292217(45)
31 POL 2043Lila Sochaj
13
KS AZS AWFiS Gdańsk10137,03627172048(52)25
32 POL 2033Alicja Dampc
12
CHKŻ Chojnice11138,0622625163825(bfd)
33 POL 1879Igor Grzelak
13
CHKŻ Chojnice22147,0732241926435(49)
34 POL 33Jakub Kuraś
13
KŻ Horn Kraków23153,019622232031(37)32
35 POL 1547Andrzej Nycz
14
JKW Poznań24153,017(45)18734154418
36 POL 2019Danuta Grudzień
14
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski12160,027132513337(56)36
37 POL 825Jan Wiśniewski
13
MKS "Dwójka" Warszawa25160,0429211045249(52)
38 POL 2403Pola Schmidt
16
CHKŻ Chojnice13160,031(48)113417192424
39 POL 2048NINA MIROWSKA
12
AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI14160,0231632163214(43)27
40 POL 2153Szymon Wójcik
15
KSW Baltic Dziwnów26163,024221721221542(54)
41 POL 1669Natalia Chojnowska
13
SSW MOS Iława15166,03619132135(bfd)2022
42 POL 1751Jakub Gil
14
CHKŻ Chojnice27167,0(dsq)2747181061934
43 POL 12Zofia Prądzyńska
12
CHKŻ Chojnice16167,0142114113728(50)42
44 POL 1927Mikołaj Czałbowski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn28167,0(37)33122725242719
45 POL 2068Kacper Bąk
15
KŻ Horn Kraków29172,0382331121011(57)47
46 POL 1991August Sobczak
-
Sailing Legia- Legia Warszawa30174,012283919(dsq)17554
47 POL 2112Mateusz Graczyk
12
CHKŻ Chojnice31178,02615(46)3623231639
48 POL 2191Jan Karnowski
14
KS Spójnia Warszawa32180,0393829117(bfd)2828
49 POL 2151Jan Rohde
12
SSW MOS Iława33181,0292030813(bfd)5130
50 POL 2204Aleksandra Zybert
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn17182,0151991738(bfd)3153
51 POL 1758January Szczukowski
12
CHKŻ Chojnice34187,01022(51)3919134737
52 POL 3404SZYMON ROZUM
15
MKS "Dwójka" Warszawa35188,028318226(bfd)4938
53 POL 2244Igor Kawałko
13
OPTI CWM GDYNIA36188,011343740916(53)41
54 POL 2008Maciej Kasprzak
12
SSW MOS Iława37193,016153140242938(bfd)
55 POL 1523Olga Wietek
12
YKP GDYNIA18197,0202820(dnc)13414629
56 POL 1979Hubert Nowicki
13
KS AZS AWFiS Gdańsk38198,014291514(dns)3434bfd
57 POL 2121Joanna Michalska
13
UKS Yacht Club Sława19210,0352119303717(54)51
58 POL 1138Michał Kuchtyn
13
UKS BRYG Wrocław39134,0341830(48)251836
59 POL 2270Piotr Kosowski
12
YKP Gdynia40140,0223618(47)3316510
60 POL 3553Stanisław Wojda
14
JKW Poznań41150,020(43)2527393261
61 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
12
Ks Spójnia Warszawa42159,021114024(44)37422
62 POL 1883Anna Chomont
15
UKS Barnim Goleniów20163,0221845(55)1529313
63 POL 1619Mateusz Gąsiorowski
13
YKP Gdynia43165,0241436(47)4625119
64 POL 1739Szymon Rossa
14
JKW Poznań44167,050(52)13263019821
65 POL 2044Jakub Kaszewiak
15
AZS UW45174,039321239(41)33712
66 POL 2007Alicja Alka Michalewska
13
SSW MOS Iława21174,03223273516(bfd)1427
67 POL 2170Jan Fuk
14
Giżycka Grupa Regatowa46188,0194335(53)28221625
68 POL 2107MARTA PIOTROWSKA
13
MKS "Dwójka" Warszawa22189,0373819(46)3826178
69 POL 1917Filip Marjański
13
KS AZS AWFiS Gdańsk47191,030(39)233231301530
70 POL 1978Kinga Furmanek
13
SSW MOS Iława23191,0(47)17203740281831
71 POL 3422Mateusz Kozłowski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn48194,048837(52)4639124
72 POL 1492Paweł Romanowicz
15
JKW Poznań49199,03446(dns)3115352711
73 POL 111Jakub Lipowski
13
KN Lider Kraków50203,0(44)4715334120389
74 POL 1940Filip Bil
11
YKP GDYNIA51207,023254242(45)331923
75 POL 2110KONRAD KUNC
14
YK STAL GDYNIA52213,04814(50)284949232
76 POL 1880Mikołaj Bujalski
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn53218,0312434382027(45)44
77 POL 3488KLARA PIOTROWSKA
13
MKS "Dwójka" Warszawa24218,0(42)33333639302417
78 POL 3409Bartosz Bilicki
13
SSW MOS Iława54223,045(49)163426423426
79 POL 1586Andrzej Grochal
-
KSW Baltic Dziwnów55223,032342830342540(bfd)
80 POL 2203Michał Karnacewicz
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn56226,026(53)293314443050
81 POL 1965Karol Rusin
14
KW LOK Garland Gliwice57227,047(51)43499125116
82 POL 2042Tymon Sochaj
13
KS AZS AWFiS Gdańsk58227,029(54)392636362140
83 POL 1943Wiktor Łasak
14
Opti CWM Gdynia59230,04953161824(bfd)3238
84 POL 2024Filip Harasimowicz-Krzysztofiak
13
KSW Baltic Dziwnów60230,0(dsq)46412228432228
85 POL 3440Maksymilian Luto
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn61233,0515033204331(ufd)5
86 POL 1939Tomasz Zadora
13
Uks Żegluj Lublin62234,038374641293211(bfd)
87 POL 3434Mikołaj Głąb
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn63237,041444553(54)37215
88 POL 2005Michał Kuczmarski
14
MKS "Dwójka" Warszawa64237,0(52)41382842262537
89 POL 2158Weronika Przeździecka
12
Ks Spójnia Warszawa25241,03042(48)4235471332
90 POL 1888Stanisław Maik
14
UKS Barnim Goleniów65249,03526363747(51)4424
91 POL 1494Kacper Kostarz
13
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI66250,03340495150(bfd)207
92 POL 2Lidia Łukasik
13
Uks Żegluj Lublin26250,040(49)412931273745
93 POL 2034Natasha Anolik
14
OPTI CWM GDYNIA27251,04335(dns)2940ufd2818
94 POL 3469Mateusz Kluczka
14
YKP Gdynia67260,04152342543(bfd)2633
95 POL 1452MAGDALENA OSTROWSKA
15
AZS UW28261,04635354448(53)3320
96 POL 1910Pola Wdowiak
12
KS Spójnia Warszawa29265,02836545454(bfd)1029
97 POL 1768WIKTOR WRÓBEL
13
MKS "Dwójka" Warszawa68267,0(45)29404342452939
98 POL 1555Blanka Bobula
13
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg30271,040414344(48)354814
99 POL 1713Jakub Jaworski
13
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI69273,049305243(53)394113
100 POL 1362Piotr Kostrzewa
12
Giżycka Grupa Regatowa70273,02142514536(ufd)3543
101 POL 2025Jakub Wegiera
14
UKS Sindbad Legionowo71279,0(51)5047504938936
102 POL 3435Alicja Żuber
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn31280,044374846(51)343635
103 POL 1981Ewa Fabisiak
13
Giżycka Grupa Regatowa32282,0(50)44383544403942
104 POL 2171Michał Ciechanowicz
12
Giżycka Grupa Regatowa72301,03339(55)4547424946
105 POL 1444Ewa Czapla
15
Uks Żegluj Lublin33309,0(54)54445232405334
106 POL 1265Iga Sobieszuk
13
Uks Żegluj Lublin34326,0(52)40445052464351
107 POL 2166Miłosz Wyszyński
14
Giżycka Grupa Regatowa73335,04347(52)5151504647
108 POL 1972Zofia Michałeczko
13
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg35336,0(53)45504952415049
109 POL 1973Michał Mac
13
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg74343,0(53)51535450524241
110 POL 2101Stanisław Cholewicki
13
JKW Poznań75354,04648534855(bfd)47bfd
111 POL 3420Maciej Aljabali
14
Uks Żegluj Lublin76359,054(55)495553485248

Kary punktowe:

111Jakub Lipowskiwyscig 144, 44 --> 50 punkty, dpi
1555Blanka Bobulawyscig 140, 40 --> 46 punkty, dpi
1972Zofia Michaleczkowyscig 153, 53 --> 58 punkty, dpi
1973Michal Macwyscig 153, 53 --> 58 punkty, dpi
1950Jeremi Szczukowskiwyscig 69, 9 --> 15 punkty, dpi
1751Jakub Gilwyscig 66, 6 --> 12 punkty, dpi
2019Danuta Grudziewyscig 836, 36 --> 42 punkty, dpi
3404SZYMON ROZUMwyscig 837, 37 --> 43 punkty, dpi
2107MARTA PIOTROWSKAwyscig 88, 8 --> 14 punkty, dpi
3488KLARA PIOTROWSKAwyscig 817, 17 --> 23 punkty, dpi
3469Mateusz Kluczkawyscig 833, 33 --> 39 punkty, dpi
1713Jakub Jaworskiwyscig 813, 13 --> 19 punkty, dpi