Chojnicki Złoty Konik Morski

jez. Charzykowy

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 2024Filip Harasimowicz-Krzysztofiak
13
KSW Baltic Dziwnów16,01(2)1211
2 CZE 809Kristýna Flosmanová
14
TJ Jiskra třeboň114,0(4)42143
3 POL 1586Andrzej Grochal
-
KSW Baltic Dziwnów214,023(4)432
4 POL 24Anna Chomont
15
UKS Barnim Goleniów217,0(5)15524
5 CZE 714Matyas Dymak
15
YC Vysoke Myto319,03(5)3355

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1937Maciej Szawkowski
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”15,0211(3)1
2 POL 1403Kacper Kibiersza
12
YK Stal Gdynia214,04(12)343
3 POL 1817Emilia Paszek
10
KS AZS AWFiS Gdańsk115,036(13)24
4 POL 3406Małgorzata Wyrębska
11
YK Stal Gdynia216,01861(9)
5 POL 3461Jakub Podgórny
12
Centrum Żeglarskie Szczecin 316,0(12)2482
6 POL 2023Jakub Szurko
12
KSW Baltic Dziwnów416,0(7)5443
7 POL 2709Wit Dmuchowski
11
SSW MOS Iława517,03(25)2111
8 CZE 844František Burda
10
JK Česká Lípa621,0443(14)10
9 POL 3333Maja Komorowska
11
OPTI CWM Gdynia324,010581(19)
10 POL 7Jakub Darkowski
12
SSW MOS Iława726,0(26)22319
11 POL 1921Jan Marjański
11
KS AZS AWFiS Gdańsk831,010399(27)
12 POL 2124Agata Koropecka
11
Opti CWM Gdynia435,018(26)242
13 POL 2072Stanisław Nadolski
11
SSW MOS Iława937,0151552(53)
14 POL 1018Piotr Sołtysiak
10
CHKŻ Chojnice1038,0134147(41)
15 POL 2081Zofia Glaza
12
Opti CWM Gdynia542,08(24)9205
16 POL 1307Bartosz Peczka
13
MKŻ Żnin1143,0(33)188125
17 POL 936Maurycy Kosmowski
11
KS AZS AWFiS Gdańsk1244,0311111(52)
18 POL 1585Radosław Dudkiewicz
11
LKS Charzykowy1344,0(22)117620
19 POL 1504Julia Turniak
12
UKS Żeglarz Wrocław645,021916(21)8
20 POL 1945Zuzanna Zielińska
14
MKŻ Żnin749,05919(51)16
21 POL 3524Julia Agnieszczak
10
SSW MOS IŁAWA854,0(49)1616166
22 POL 1878Natan Dziedziak
10
SSW MOS Iława1456,0729155(bfd)
23 POL 1924Tomasz Pakulski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn1557,067(bfd)2915
24 POL 2116Alicja Saj
10
YK Stal Gdynia962,0279197(28)
25 POL 1860Aleksander Lenart
11
KSW Baltic Dziwnów1662,0113014(40)7
26 POL 1005Maja Filipska
11
YK Stal Gdynia1064,0(31)1718821
27 POL 2083Konrad Czech
10
OPTI CWM Gdynia1764,0151423(35)12
28 POL 2037Paweł Łoboda
12
OPTI CWM Gdynia1865,0(30)752429
29 POL 1806Filip Szymanek
14
KSW Baltic Dziwnów1967,01918(34)1713
30 POL 4Maja Harasimowicz-Krysztofiak
11
KSW Baltic Dziwnów2069,0172622(30)4
31 POL 1791Zofia Brdulak
11
KS Spójnia Warszawa1169,0610(33)2825
32 POL 1376Justyna Jurkowska
14
MKŻ Żnin1269,01933(43)611
33 POL 535Olivier Kuźma
12
Międzyszkolny Klub Żeglarstwa Regatowego Marina Hotele2169,0(60)6292311
34 POL 122Kajetan Liszewski
10
OPTI CWM Gdynia2271,01619(31)1323
35 POL 12Aleksander Paczos
12
MKŻ Arka Gdynia2373,0203(44)446
36 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
12
OPTI CWM Gdynia2474,0171436(37)7
37 POL 2207Szymon Kroczek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn2575,0(ocs)4012518
38 POL 1525Józef Krasowski
11
KS Spójnia Warszawa2675,0232717(29)8
39 POL 1221Julia Padzik
11
OPTI CWM Gdynia1375,014122326(dsq)
40 POL 2222Karol Stachowski
11
Gdański Klub Żeglarski2777,024(35)27917
41 POL 3402Hanna Rogowska
12
TKŻ Toruń1479,083620(40)15
42 POL 1611Matylda Brelińska
14
MKŻ Żnin1579,092521(45)24
43 POL 3425Maksymilian Malec
12
Opti CWM Gdynia2880,0301024(34)16
44 POL 202Maja Stormann
13
KSW Baltic Dziwnów1682,024(31)72526
45 POL 11804Stanisław Nosol
10
CHKŻ Chojnice2983,039241010(41)
46 POL 1867Zuzanna Liedtke
12
SSW MOS Iława1783,0(34)22112723
47 POL 1281Klara Malec
10
OPTI CWM Gdynia1884,012263016(40)
48 POL 2036Maja Wójcik
12
KSW Baltic Dziwnów1984,01623(55)1530
49 POL 1735Bartosz Dynia
11
MKŻ Żnin3086,05(49)371826
50 POL 1750Maria Sajewicz
12
UKS Żeglarz Wrocław2087,018(27)222621
51 POL 1141Tola Szukaj
13
TKŻ Toruń2188,0224115(42)10
52 POL 2211Antonina Puchowska
12
YK Stal Gdynia2293,0932646(bfd)
53 CZE 703Liliana Dymakova
10
YC Vysoke Myto2393,038202510(dnc)
54 POL 2213Mikołaj Waszkiewicz
11
Jacht Klub Nisko3194,03521(38)1424
55 POL 23Konrad Nawrot
12
SSW MOS IŁAWA3295,021(46)291827
56 POL 71Zuzanna Kapała
11
OPTI CWM Gdynia2496,0402024(44)12
57 POL 2205Marcin Krawczyk
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn3396,027(42)181536
58 POL 1370Pola Czerwińska
12
UKS Żeglarz Wrocław25100,03721(46)2220
59 POL 1499Franciszek Kamola
11
KS AZS AWFiS Gdańsk34101,0(51)2239319
60 POL 1993Michał Roman
11
Gdański Klub Żeglarski35101,028(51)411913
61 POL 1969Hubert Szulczewski
12
SSW MOS Iława36104,048(57)202214
62 POL 2027Wiktor Przeździecki
12
KS Spójnia Warszawa37108,04415(58)2722
63 POL 1570Antoni Brzozowski
11
KS Spójnia Warszawa38109,04134(42)2014
64 POL 3401Jan Lemański
12
TKŻ Toruń39112,032(53)103040
65 POL 2089Norbert Herba
10
YK Stal Gdynia40112,0233734(39)18
66 POL 1751Antoni Gabryszewski
11
UKS Żeglarz Wrocław41114,0(37)11333436
67 POL 3403Hieronim Hendler
12
TKŻ Toruń42116,021(56)124835
68 POL 1596Szymon Mocarski
10
Port Mechelinki43117,025(34)273233
69 POL 1803Igor SAJ
11
Port Mechelinki44120,0(53)38301339
70 POL 3443Aleksander Kolman
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn45121,0281732(49)44
71 POL 1829Dominik Sienkiewicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk46122,01123(50)3850
72 POL 1835Maksymilian Stańko
11
Port Mechelinki47122,026285117(dsq)
73 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
10
Port Mechelinki48123,03229(45)1943
74 POL 1285Witold Safijan
11
MKŻ Żnin49127,0143343(49)37
75 POL 3436Adam Pakulski
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn50130,0185028(dsq)34
76 POL 2117Piotr Tutkowski
9
YK Stal Gdynia511130,052(54)282129
77 POL 1758Zofia Gil
10
TKŻ Toruń26131,040133939(dns)
78 POL 1818Blanka Sójkowska
11
KS AZS AWFiS GDAŃSK27132,04247(49)1231
79 POL 3463Krzysztof Szklarski
12
UKS Kliwer52133,0(63)13254748
80 POL 201Jan Wiśniowski
12
YKP Gdynia53138,02539(56)3242
81 POL 1550Maja Szyca
11
LKS Charzykowy28141,0454421(52)31
82 POL 1963Filip Szczepankowski
13
UKS Kliwer54142,052461133(53)
83 POL 1952Tomasz Wojtkowiak
12
Centrum Żeglarskie Szczecin55142,02048(49)4232
84 POL 1584Zuzanna Bukowska
12
MKŻ Arka Gdynia29142,03630(66)4828
85 POL 3479Ida Kocięda
10
OPTI CWM Gdynia30148,013(68)475137
86 POL 862Aleksandra Wiśniowska
11
YKP Gdynia31149,0393652(55)22
87 POL 2104Wojciech Markwart
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn56151,0(54)31324543
88 POL 951Wojciech Henryk Komenda
12
KS Spójnia Warszawa57152,04737(48)4325
89 POL 2082Natalia Nawrocka
11
MKŻ Arka Gdynia32155,0504035(58)30
90 POL 1892Eryk Kąkolewski
11
KS Spójnia Warszawa58157,0472840(54)42
91 POL 1919Artur Gorzycki
9
TKŻ Toruń592160,038433643(54)
92 POL 1811Franciszek Zając
12
Gdański Klub Żeglarski60164,03448(61)5032
93 POL 1593Filip Dudziński
10
UKS Żeglarz Wrocław61165,0455117(58)52
94 POL 100Marcel Styba
12
Port Mechelinki62168,0(58)55382847
95 POL 1929Sonia Dobrzyńska
13
KS Spójnia Warszawa33168,044563731(bfd)
96 POL 3444Wiktor Kruszyński
8
YK Stal Gdynia633170,0483926(bfd)57
97 POL 3465Piotr Kowalewski
10
UKS Kliwer64172,03541(54)5244
98 POL 1767Mateusz Kundzier
12
Gdański Klub Żeglarski65173,053(dnc)354639
99 POL 109Mila Faust
9
MKŻ Arka Gdynia344174,0364731(69)60
100 POL 1493Marta Sochacka
12
UKS Żeglarz Wrocław35175,046(58)423849
101 POL 17Szymon Łysik
12
MKŻ Arka Gdynia66176,0(49)45483746
102 POL 849Tomasz Tęcza
11
Jacht Klub Nisko67177,029445153(bfd)
103 POL 1802Lena Bukowska
10
YK Stal Gdynia36177,04243(57)4151
104 POL 2155Jan Wilk
10
SSW MOS IŁAWA68178,05652(57)3634
105 POL 1763Piotr Kowalewski
12
SSW MOS IŁAWA69186,02965(69)3656
106 POL 2210Mateusz Walczak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn70190,05754(62)4138
107 POL 2610Tomasz Tracz
9
Port Mechelinki715191,06716(dsq)6345
108 POL 1809Matylda Jankowska
10
YK Stal Gdynia37194,0515246(64)45
109 POL 1074Juliusz Bartczak
12
UKS Kliwer72195,0(65)60453555
110 POL 1942Julia Stawicka
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn38196,0583841(61)59
111 POL 1644Martyna Grzegorczyk
12
KS AZS AWFiS GDAŃSK39198,0(ocs)53545635
112 POL 2Magdalena Łysik
9
MKŻ Arka Gdynia406200,05542(73)5647
113 POL 1507Tomasz Obecny
14
Centrum Żeglarskie Szczecin 73201,033(66)605751
114 POL 34Hubert Kruczyński
12
AKŻ 9074205,071(ufd)136259
115 POL 2144Wiktor Radziej
12
KS AZS AWFiS Gdańsk75205,0564950(dsq)50
116 POL 3460Magdalena Luśnia
13
Centrum Żeglarskie Szczecin 76206,0(dns)dnsdns3317
117 POL 1923Wiktor Weselak
12
KS AZS AWFiS Gdańsk77209,062(dsq)595038
118 POL 757Antonina Wiatrowska
8
CHKŻ Chojnice417210,06064(67)2561
119 POL 1187Marek Filipski
8
YK Stal Gdynia788210,0466147(bfd)56
120 POL 1592Mikołaj Łoboda
10
OPTI CWM Gdynia79213,06459(65)5733
121 POL 1373Jan Matysiak
10
CHKŻ Chojnice80214,061(66)652365
122 POL 1663Maria Januszewska
7
Yacht klub Stal Gdynia 429214,055325968(dnc)
123 POL 1514Jagoda Wiśniewska
11
Centrum Żeglarskie Szczecin 43214,043(62)526257
124 POL 1941Michał Musielak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn81214,06145(74)5949
125 POL 15Krzysztof Łucyk
13
MKŻ Arka Gdynia82225,041616360(bfd)
126 POL 3442Adrianna Komosińska
11
SSW MOS IŁAWA44225,06862(72)4748
127 POL 2113Mila Pawłowska
8
CHKŻ Chojnice4510225,0545756(65)58
128 POL 2032Maciej Kundzier
8
Gdański Klub Żeglarski8311231,04363(67)6362
129 POL 1066Dominik Rolbiecki
11
LKS Charzykowy84231,059(60)585460
130 POL 1659Zosia Brzozowicz
10
Port Mechelini46234,059(67)536755
131 POL 4708ILEK GUSHCHIN
8
Gdański Klub Żeglarski8512235,050556466(67)
132 POL 3433Jan Dąbrowski
11
Jacht Klub Nisko86235,0(67)64645354
133 POL 3464Paweł Włodarczyk
12
UKS Kliwer87237,06435(dnc)60dnc
134 POL 1989Gabriela Kiewisz
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn47239,0(ocs)5053dnc58
135 POL 1227Michał Szlaga
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn88242,0625960(65)61
136 POL 1423Jakub Krysiński
13
UKS Kliwer89246,0(dnc)69407364
137 POL 2103Jakub Dębiński
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn90247,066586855(dsq)
138 POL 2401Franciszek Klusek
10
SSW MOS Iława91248,070(ufd)716146
139 POL 3466Kamil Czajkowski
10
UKS Kliwer92251,069685559(dnc)
140 POL 9369Olaf Krupa
11
Port Mechelinki93256,0(ocs)674467bfd
141 POL 26Jakub Steinborn
12
MKŻ Arka Gdynia94257,0656561(68)66
142 POL 90Ignacy Rzeźnik
12
Gdański Klub Żeglarski95261,057(dnc)62dnc64
143 POL 1Agata Kowalska
10
SSW MOS IŁAWA48263,0(73)71636663
144 POL 1447Adam Kikmunter
10
LKS Charzykowy96264,0696369(71)63
145 POL 29Anna Wasielewska
11
SSW MOS Iława49274,068(dnc)66dnc62
146 POL 1947Maksymilian Kuchar
9
YK Stal Gdynia9713284,072(ufd)7064bfd
147 POL 985Bartłomiej Darkowski
10
SSW MOS Iława98284,066(dnc)6872bfd
148 POL 112Jacek Paczos
10
MKŻ ARKA GDYNIA99297,063(dnc)dncdncdnc
149 POL 3429Aleksander Nadolski
-
SSW MOS Iława10014304,0(dnc)dncdnc70dnc
150 POL 763Katarzyna Liedtke
8
SSW MOS Iława5015304,0(dnc)70dncdncdnc

Wyniki regat: LEQ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 2715Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
NAUTICUS YC OLSZTYN12,01(7)7211
2 POL 2720Kacper Warywoda
Antoni Muszyński
NAUTICUS YC OLSZTYN13,0(3)33133
3 POL 2705Malwina PODSIAD
Hanna KULIŚ
KS "BAZA" Mrągowo13,0222(9)52
4 POL 2537Antoni KUŹMIŃSKI
Zuzanna MALINIEWICZ
KS "BAZA" Mrągowo18,0541(11)26
5 POL 2714Marta / Nadia Juńczyk / Onichimowska
Nauticus YC Olsztyn28,06566(7)5
6 POL 2713Kacper Wojczulanis
Mateusz Budzisz
NAUTICUS YC OLSZTYN30,0468(12)84
7 POL 257Mateusz / Jan Grabowski / Kubiak
LKS Charzykowy / ChKŻ Chojnice31,0(10)157108
8 POL 2552Hanna Słyk
Maja Hołoga
MKS 2 Warszawa 31,08844(9)7
9 POL 2712Hubert BAŁDYGA
Jakub ARANIN
KS "BAZA" Mrągowo33,0710(11)349
10 POL 2710Igor / Maurycy Pawłowski / Odejewski
ChKŻ Chojnice40,09(11)95611
11 POL 2102Borys / Borys Kowalczyk / Matysiak
LKS Charzykowy / ChKŻ Chojnice56,0(dnc)913131110
12 POL 2572Franciszek / Tadeusz Kosecki / Wiatrowski
ChKŻ Chojnice58,01112(14)81314
13 POL 2508Wiktor Miałkowski
Szymon Woźniak
NAUTICUS YC OLSZTYN63,014(15)12101512
14 POL 2563Kacper Wojtyna
Adam Grycuk
KS AZS AWFIS GDANSK65,013131014(16)15
15 POL 254Bartosz Kozioł
Jędrzej Grabysa
NAUTICUS YC OLSZTYN66,0121415(16)1213
16 POL 2567Piotr Jażdżewski
Tymon Konopka
KS AZS AWFIS GDAŃSK79,0(dnc)16dnc1514dnc

Wyniki regat: OBIC
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 7482Max Berliński
14
MKŻ ARKA Gdynia110,014(16)212
2 POL 10672Natasza Tarnawska
12
MKŻ ARKA Gdynia114,051152(6)
3 POL 10287Maksymilian Betlejewski
13
MKŻ ARKA Gdynia220,0(22)73154
4 POL 10269Jan Suchocki
13
MKŻ ARKA Gdynia320,032(20)843
5 POL 97179Maks Stal
15
Akademia Żeglarstwa Prestige423,07(9)6631
6 POL 8035Aniela Frąckowiak
12
MKŻ ARKA Gdynia227,02594(13)7
7 POL 5880Julianna Ponto
12
MKŻ ARKA Gdynia329,0(11)327611
8 POL 10092Maksym Kowalewski
14
Akademia Żeglarstwa Prestige534,046(10)1095
9 POL 8643Ksawery Soćko
11
SKŻ ERGO HESTIA SOPOT639,06883(14)14
10 POL 10690Fryderyk Julke
13
Akademia Żeglarstwa Prestige745,010(18)591110
11 POL 8610Kornelia Soćko
13
SKŻ ERGO HESTIA SOPOT446,0(15)10413109
12 POL 10528Milan Ustchlik
14
Akademia Żeglarstwa Prestige854,081515(dnc)88
13 POL 9850Wiktor Sebastiański
13
Akademia Żeglarstwa Prestige955,0(17)137111212
14 POL 9280Nicole Lietzau
12
SKŻ ERGO HESTIA SOPOT563,0(18)121216716
15 POL 9809Patryk Glinka
12
Akademia Żeglarstwa Prestige1070,091411(dnc)1620
16 POL 6330Laura Kwiatkowska
11
MKŻ ARKA Gdynia672,0141119(dnc)1513
17 POL 7126Mikołaj Nędza
10
MKŻ ARKA Gdynia1178,0(19)1714141815
18 POL 10684Bartłomiej Jasiński
12
MKŻ ARKA Gdynia1279,01316(21)121919
19 POL 10640Aleksander Siwiec
12
AKŻ 90 Nakielno1388,0202013(dnc)1718
20 POL 9483Zuzanna Gałecka
12
SKŻ ERGO HESTIA SOPOT788,0(21)1917152017
21 POL 9171Mikołaj Ankrewik
11
Akademia Żeglarstwa Prestige1497,0122118(dnc)21dnc
22 POL 10569Julia Biernacka
13
AKŻ 90 Nakielno8116,016(dnc)dncdncdncdnc
23 POL 10067Jakub Rozwadowski
14
Akademia Żeglarstwa Prestige15125,0(dnc)dncdncdncdncdnc
24 POL 2Wiktor Welenc
14
Akademia Żeglarstwa Prestige16125,0(dnc)dncdncdncdncdnc